Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izmisusi

 
Reitings 21
Reģ: 24.01.2011
Es nesaprotu, kas notiek, pirms kādiem 6 mēnešiem veiksmīgi/netīšām zaudēju kādus 5 kg no sava svara un tagad tas vnk nedēļas nu labi mēneša laikā ir atpakaļ. katru dienu cenšos ēst mazāk, bet svari rāda + vismaz kaut kas. kā pēkšņi var tā visu atgūt.
šausmas vnk nezinu ko lai dara, jo tie daži man vnk Traucē dzīvot, biju priecīga, ka jutos viegla un tagad atkal sirdsapziņas pārmetumi. ah
16.02.2012 23:25 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
Bieži ir tā,ka apēd maz bet izrādās ka tā nemaz nav . es silti iesaku parēķināt kalorijas visam ko ēd. Varbūt izrādās ka ēd maz,bet kaloriju ziņā tas ir daudz . It īpaši kkādos cepumus un citos saldumus ir ļoti daudz kalorijas
18.02.2012 01:02 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
man jau liekas, ka kaloriju skaitīšana ir sevis mocīšana. neiteiktu skaitīt un lauzīt galvu, oj tik es varu, bet nē - tik man ir par daudz! pamaini vienkārši savu ēdienkarti.. ar "es ēdu maz" nepietiek, jo jāskatās, ko tu ēd, ir atšķirība vai tu apēd 2 ābolus vai piemēram 2 sviestmaizes/ čipšus u.tml. ;)
18.02.2012 01:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii liekas ,ka taa kaloriju skaitiisana ir kaut kas taads nervozs-ja nu par daudz utt!Laikam vislabaakais buutu kaadu laiku likt tos svarus mieraa,vienkaarsi tiesaam paskatiities ,ko tu eed!Varbuut krasi izmainiit loti gruuti,iipasi ,ja esi pieradusi eest taa garsiigi,jo vaards "garsiigs", biezi saistaas ar krejuma meerceem utt
Maz nenoziimee vienmeer veseliigi!Meegini mazas porcijas ,bet taa loti apdomiigi,lai buutu kermenim vajadziigas vielas-kaa iepriekseeja komenteetaaja saka-vari apeest vienu aabolu-cukurs...vai apeest vienu tunca sviestmaizi(bez sviesta)!
Ja tieesaam nopietni gribi pieveersties sim jautaajumam ,tad jaaeed loti apdomiigi tomeer!
18.02.2012 01:23 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Ak šausmas, nu kāda starpība cik sver? Man vispār nav ne mazākās nojausmas. Galvenais taču ir normāli dzīvot, ēst, kas garšo, nevis visu laiku panikot...
18.02.2012 02:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits