brendi

 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009

Sveikas.

mans jautajums ir vienakrsh,bet es esmu apjukusi- es velos iegadaties vienu konkretu ray ban saules brillju modeli,ko noskatiju vinju oficialaja majas lapa. man nav ipashi daudz brendu lietas,bet tas,kas ir,esmu pirkusi diileru veikalos,un nekad 'viltojumu 'apzinaati neesmu pirkusi.

esmu noskatijusi brilles,kas tagad ar 50% atlaidi maksaa 75 ls- ray ban. es saprotu,ka 140 ls kaa saakuma cena vareetu buut ok-par orighinaalu brilli.

bet tad es ierakstiju google,jo gribeeju saliidzinaat,kaadas ir cenas latvijaa(esmu noskatijusi savas ne latvijas veikalaa), bet tur man izmet-atverskapi.lv , kur tirgo saules brilles par 25 ls...es neticu,ka taas var buut origjinaalas-bet vinjaam pat kastiite naak liidz,graamatinja,uzliime uz stikinja,itkaa izskataas kaa iistas...

kaa juus domaajat? taa tak nevar buut,ka pa 25 ls var nopirkt origjinaalas briilles..?

paldies par jebkuru komentaaru.

07.02.2012 19:14 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, jūs www.iofer.com pirkāt aviator tipa Rayban saules brilles?

Man nu ļooooti iepatikās tādas rozīgas ar zelta apdari, bet nu ap 200 euro maksāja un man ta ka necēlas roka pirkt saules brilles par tādu cenu.
16.08.2014 20:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits