Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ak, šīs sievietes:)

 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009

Čiv visām! Pēdējā laikā esmu nonākusi pie dažām vērtīgām dzīves atziņām. Teikšu godīgi, galīgi neizprotu tās meitenes, kuras ir tik pārlieku greizsirdīgas un to izrāda atklāti. Piemēram, šodien iekāpju mikriņā, lai brauktu uz fakultāti. Tur sēž viens pārītis(krievu) Džeks paskatās uz mani un pasmaida, meitene to redzēdama pa visu mikriņu sāk skaļi mani krieviski aprunāt: "nekas īpašs, ir redzētas smukākas", "Tev ti tiešām tādas patīk", "njā, jums jau džeiem patīk kaulu kambari" un tādā garā.

Tas tiešām izskatījās smieklīgi. šajā sakarā atceros, ka pāris gadus atpakaļ arī pati tā esmu darījusi, kad mans bijušais draugs paskatījās uz kādu meitenei, tikai es to darīju klusām nevis, lai viss mikriņš dzirdēt:D

Kā jums sķiet,vai šādas situācijas ir raksturīgas meitenēm.

07.02.2012 00:04 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Kaut kāda krievu blozga :D

Patiesībā, mikriņos un citos sabiedriskajos transportos visādi ģimenes skandāli redzēti.
07.02.2012 00:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas ir raksturigs krievietem(ne visam), bet tai prastajai, neaudzinatajai dalai.pietam vina noteikti nav parliecinata par sevi, ja reiz sita runa, jo , vginasprat, tu esi konkurente. pietam, man skiet, ka noskauda tas, ka esi slaida.
07.02.2012 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits