Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Amerikāņu stafordšīras terjers

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009

Vai kādai šeit ir tāds mīlulis?Varbūt varat šo to pastāstīt par sadzīvi ar šo suni kā tādu,barošanu,veselību un citas lietas,kas jūsuprāt būtu jāzin pirms šī suņa iegādes?

Paldies!

06.02.2012 22:33 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
ļoti mīļš un ļoti gudrs suns. veselības ziņā manējai lielu probēmu nav bijis(tfu tfu tfu), tikai austiņa diezgan regulāri sāp. bet tas kā kuram, draudzenei suņuks ir ar alerģijām pret visu ko.
viennozīmīgi iesaku šo šķirni! (l)
06.02.2012 22:43 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Bīstams suns, kā jau visas šķirnes, kuras sākotnēji veidotas kā cīņas suņi. Ja plāno bērnu, labāk neņem šitādu suni, lai nav kārtējo reizi jālsa ziņās par savu suņu sakostiem bērniem.
06.02.2012 22:52 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Cik viņš tev mēnesī noēd kilogramu un naudas izteiksmē?Ar ko baro?
06.02.2012 22:52 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
essne,čivavas un takši par stafordiem ir kudiš bīstamāki.Ja kaut reizi būtu palasījusi šis šķirnes standartu,tad zinātu,ka agresīvi viņi mēdz būt tikai pret citie suņiem una rī tikai tad ja bērnība par maz socializē vai nopērk kreiso suni.Cilvēkus šie suņi dievina līdz vājprātam un vēl jo vairāk-savas ģimenes jaunuļud(bērnus)aizstāvēs līdz savai nāvei.
06.02.2012 22:55 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Šaubos, ka kaut kāda čivava varētu nogalināt cilvēku.
06.02.2012 22:56 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
šie suņi pret saimniekiem ir ārkārtīgi mīļi, neko sliktu nekad neesmu dzirdējusi. pret citiem - protams, ka nebūs nekāds mīļais. lai gan tik daudzus mēs ar viņu iepazīstinām un arī tos pieņem. atkarīgs no audzināšanas, ja audzina kā ciņas suni - ko gan var gribēt?
ēšanas ziņā viņa ir izlutināta, bet jādod jau laba barība. un arī atkarīgs, kā radināsi, mūsējā ir apaļīga, ēd arī ļoti daudz :-D
06.02.2012 22:57 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
es domaaju, ka diezgan daudz noeed!
nu nezinu cik kg, bet reaali, ja pareekjina, ka pro-bariiba maksaa ~4ls, tad meenesii taa sunmma ir diezgan iespaidiiga!
es sunim un kajim meenesi bariibaa un visaados kaarumos, vitamiinos izteereeju pamatiigu naudinju! bet ar to jau reekjinaajos!
bet suns smuks, gudrs! draugiem ir.. nu baigaa miiluliite! bet jaanjem veeeraa geeni, raksturs un audzinaashana..
06.02.2012 22:57 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
essne,vācu aitu suns arī var nogalināt un nogalina.Neviens no tiem,kas apēda to omi nebija cīņu suns bet parasti vilkveidīgi suņi.Dīvaini ne?
Kož visi suņi,bet visvairāk kož neaudzināti un nepieskatīti suņi.Un ar suņa peiderību kādai šķirnei ar to vispār nav nekāda sakara.Visu nosaka konkrētā suņa audzināšana un gēni-tas ir nepirkt pagrīdes pārojumus,bet suņus ar ciltsrakstiem.
Tas arī viss,ko vēlējos tev pateikt.Palūģšu tev ar saviem aizspriedumiem te nenākt.Galu galā prasu pieredzi no tiem,kam šāds suns ir/ir bijis.Domas no malas nejautāju.
06.02.2012 23:03 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
esnee, staprcitu, šis priekšstats par stafu ir galīgi garām. Man ir jau otrais šādas šķirnes suns- ar bērniem ir ļoti draudzīgs, labprāt spēlējas, ja redze,ka bērns tur siksniņu - iet uzreiz mierīgāk. Bērni šiem suņiem ļoti patīk, ļoti sargā bērnus.
Ar veselību diemžēl abiem suņiem galīgi nav bijis spīdoši. Pirmais suns nomira no nezināmas kaites- vedām pie dakteriem, diemžēl nekas nelīdzēja. Tagadējam suns vairs īsti neturas kājās(stāvot uz 3 kājām gāžas apkārt utml.).
Es dodu to slapjo barību un visu to,ko paši ēdam. Mēnesī ap 20-25 ls laikam gan sanāks. Iepriekšējam sunim gan nevarēja visu pēc kārtas dot- bija alerģijas.
Protams, kad abi suņi bija mazi, tad tika grauzts viss pēc kārtas- apavi, telefoni, mēbeles utt.
06.02.2012 23:04 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nu na vjau visas labās barības uz 4ls kg. Draudzene saviem rotiem pa tiešo no izplatītāja pērk profesionālo barību,kura 20kg maksā 21Ls-attiecīgi nav tā mežonīgā veikala uzcenojuma.Un paika tiešam ir laba,daudzas audzētavas savus suņus tieši ar to baro.
06.02.2012 23:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Cruel,tev suņi no kādas audzētavas vai vienkāŗsi bez dokumentiem?
06.02.2012 23:06 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nu gan jau var nedaudz leetaak dabuut labas bariibas, bet es savu suni un kakji baroju ar RC un Hills, suni veel ar Eukanubu, bet kajkis to atsakaas eest.
savu suni nebaroju ar muusu paartiku, neveelos riskeet ar alegjijaam..
un suns nenoziimee tikai bariibas pirkshanu, izdevumu ir daudz.. viss maksaa, veti, zaales, vitamiini, kaarumi, treninji, izstaades, utt.! ir baigi nopietni shaads solis jaapsver! ;-)
06.02.2012 23:13 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Harmony, abi tā kā ar ciltsrakstiem. Iepriekšējais suns gan bija gudrāks,ja tā var teikt, bet tagadējo suni, man liekas, tēvs nepirka no īpaši labiem audzētājiem- nebija jau aizrunāts kā galīgi mazs kucēns,kā iepriekšējais suns, īpašnieki ar esot izskatījušiem pēc iemetējiem. Suns ir tāds mazliet neaudzināts, pārraudzināt ar nebija mūsu spēkos- jau pusgadu vecu nopirkām.Toties nenormāli mīļs tik un tā :-) Un priecājos,ka esam suni no tiem saimniekiem paņēmuši prom.
06.02.2012 23:22 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Jūs uzplēsāt man brūci un iebērāt sāli :-D
ĀĀĀĀ.. agrāk es biju kategoriska pret šiem suņiem :-P Vienreiz man uz ielas no mājām netalu tāds peiklīda, pavadīja līz autobusam, visu ceļu spēlējās, varēja manīt, ka vēl kucēns tikai trakot gribējās, tā nožēloju, ka neuzaicināju pie sevis uz tēju :-D Viņs bija satriecošs (l)

Arī mans ex šos suņu dikti mīl, varbūt tādēļ arī ar laiku iemīlēju, bet viennozīmīgi, cik emsu runājusi ar ģimenēm, kur ir šis suns atsauksmes tās labākās, ka bērnu tiešām gatavs aizstāvēt un mīlēt līdz nāvei, ļauj sevi mocīt, spaidīt, ņurcīt, bet, jā, attiecībā pret citiem dzīvniekiem, jāatzīst, ka nav draudzīgs!

Ja man kādreiz šāds mīļums būs, tas noteikti būs viens no maniem piepildītajiem sapņiem (l)
06.02.2012 23:29 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.02.2012
Sveika! Vispirms ir jautajums, vai ir kāda pieredze ar suņiem bijusi, vai agrāk mājās ir bijis suns? ;-)
06.02.2012 23:31 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Al Qaeda,šis nebūs mans pirmais suns.Jau ar vienu dzīvoju un zinu,ko nozīmē suns.Bet katru dienu pie veta suns anv jāved,potes ar ir tikai reizi gadā un apmācība arī tikai pirmo laiku.Zinu,kas ir suns un ko tas nozīmē.Un RC un Hill's starp citu ne tuvu nav labākas barības.Cenas viņiem uzskrūvētas ne pa jokam bet kvalitātes ziņā līdzvērtīgs Pedigrī.Ievērojami lētāka,bet labāka ir kaut Josera.Par to pašu cenu var dabūt Orijen un Acana,kas ir uj,uj uj ku labākas.Ne RC,ne Hill's nav ne 6zvaigžņu,ne 5 un pat ne 4zvaigžņu barība.
06.02.2012 23:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
iipashaaa, un tad es visu laiku pie Tevis ciemos braukšu :-D

Cik man ir bijusi saskarsme - tiešām ļoti mīļi, tādi "ģimeniski", nav ne miņas no kaut kādiem cīņu suņiem, neskatoties uz varbūt draudīgo izskatu.
06.02.2012 23:38 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Harmony, pēc kā Tu to spried? Es nedodu savējam Hills, bet man vienk interesē - t.i., salīdzinot sastāvus, esi to izsecinājusi? :-)
06.02.2012 23:40 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.02.2012
Man patreiz mājās ir stafu pāris! Mīļumi bez gala, bet katrs ar savu raksturu, kaut arī audzināti vienādi! Uzņemoties atbildību par stafu, gribu brīdinat, tas nebūs viegli, jo kucēni ir hiperaktīvi!!! Daudzi to nespēj izturēt! :-) Obligāti ir jāved uz skoliņu, lai iemācītu paklausību! Vienu varu apgalvot noteikti, ka audzināsi, tāds arī izaugs! Manejie ir mīluma iemiesojums, aptīk bērni un ir draudzīgi pret cilvekiem! ;-)
06.02.2012 23:42 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nee, suns nav katru dienu jaaved pie veta, bet reaali man tagad ir taa..sunim buus tikai 1gads, bet vets mums ir jau labi paziistams, kliinikaa sagaida ar tekstu - oo re, kur muus miilulis! kaut suni pirku no aarzemeem, jo Lv vispaar nebija ko izveeleeties, ir ar labiem ciltsrakstiem, bet ko padariit.. :-/

par bariibaam, kaa jau mineeju, kakjis need neko citu bez RC.
suns, nu ir izmeegjinaatas - Eagle Pack,Orijen,Canidae, Acana, bet paliekam pie RC vai Hills, jo taa vislabaak pie sirds vinjai iet..

par treninjiem.. nu prieksh izstaadeem suns nepaartraukti ir jaatrenee, pie tam es savu suni tagad nododu hendlerim, tas prasa veel vairaak laika un darba..
taka nebuus taa, ka treninji tik pirmo laiku..
bet nu tad, ja suns jau ir pati labi visu zinaasi..

vnk interesanti uz katru atbildi, tev ir sava labaaka.. :-D
06.02.2012 23:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!