Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tonējošie šampūni.

 
Reitings 13
Reģ: 14.09.2010

Sveikas. (l)

Ārkārtīgi gribās dzirdēt jūsu viedokli par tonējošajiem šampūniem.

Man pašai ir apmēram kaut kas tāds, ne reizi krāsots vai balināts. (1. bilde)

http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/health-beauty/beauty-appearance/hair/hair-grafting/edbjg.html

Un man ļoti gribās pameiģināt nokrāsot tumši brūnus ar to tonējošo šampūnu. Bet jautājums ir tāds- Vai tā krāsa izmazgājās ar laiku pilnībā un neietekmē jauno matu augšanas toni? Ar īsto krāsu negribu krāsot, jo patīk mana matu krāsa, bet īslaicīgi gribētos kaut ko savādāku.

04.02.2012 14:01 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es kaut kad sen, sen biju nokrāsojusi, izskatījās it kā smuki, bet ārā mazgājās nevienmērīgi, ja liela toņu starpība, tad mati var izskatīties arī tādi pleķaini .. beigās nokrāsoju visus ar īsto krāsu! :-D Bet nu nemāku teikt, varbūt tagad ir daudz labāki līdzekļi tādiem priekiem
04.02.2012 14:03 |
 
Reitings 778
Reģ: 27.10.2011
es vienreiz pārkrāsoju pāri ar gaišbrūno krāsu, un tagad varu teikt, ka ir jau izmazgājusies tā krāsa laukā (nepilnas 2 nedēļas)
04.02.2012 14:19 |
 
Reitings 136
Reģ: 20.07.2011
Ja nevienmērīgi mazgājās ārā, iesaku šādu variantu: drogās nopērc balinošo pulveri (kkāds estel, nu ap latu maksā) un attīstošo emulsiju, 6%, sajauc puspudelīti šķidruma ar ~1/4 daļu tā pulvera, pielej mazliet parasto šampūnu un mazgā. Ieliec visu to maisījumu mitros matos, puto kādas 10-15 min un skalo ādā. Ja iegūtais tonis apmierina, ieliec kārtīgi masku, citādi mati būs sausi. Ja viss nav izgājis, atkārto pēc pāris dienām. :)
04.02.2012 16:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)