Matrači

 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Esam iegādājušies gultu, bet matraci vēl ne. Prātojam, vai ir vērts iegādāties dormeo vai tomēr ne.

Tāpēc gribētu dzirdēt atsauksmes par dormeo matračiem kā arī par jebkuriem citiem matračiem (+ aptuveno cenu). Skaidrs jau, ka nevar gribēt, lai ir gan lēti, gan ļoti labi, tāpēc meklēju variantu, kas būtu pieņemamā cenā, bet labs.

02.02.2012 23:15 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Man vecāki nopirka ļoti dārgu matraci gultai, roku darinājums vai kas tāds, bet mamma pēc otrās nakts teica, ka jūtās takā visu nakti būtu spārdīta :D Iepriekšējajai gultai viņiem bija dormeo virsmatracis un viss bija ok, bet par cik nopirka jaunu matraci, to virsmatraci kādam atdeva.
Bet, nu, pēc 3. nakts mamma pateica, ka tur vairs negulēs un nopirka jaunu dormeo virsmatraci un nekas vairs nesāp un guļ labi, bet es, cik, nu, pa dienu esmu tur atlaidusies, man nepatika :D
02.03.2015 13:31 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
man ir dormeo golden. Mīkstā memory putu puses ir briesmīga - nevarējām uz tās pagulēt, mugura bija šupā. Pagriezām uz stingro pusi un noņēmām putu slāni - ir ļoti labi, patīk tagad.
Cena gan šiem 180x200 cm bija ap 700 EUR. Par tādu naudu var atrast laikam labāku.
02.03.2015 13:40 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
Mums tagad jau kādu labu laiku ir dormeo matracis iMemory Silver 2x2 m, var mainīt katrs savu pusi atsevišķi, ja gribas mīkstāku vai cietāk, tas man patīk, jo ir bijušas reizes, kad tiešām gribas pamainīt puses, tas atkarībā pēc visādām situācijām, piemēram pēc lielām sportošanas aktivitātēm mīkstā puse vienkārši ideāli... http://www.dormeo.lv/matraci/dormeo_matracis_imemory_silver.html , Pirms tam ir bijuši dažādi matrači, viens bija pat ļoti izslavēts un cenas ziņā arī padārgs, bet personīgi man nepatika, tāpēc meklējām, ko labāku un beidzot guļam ļooooti labi.
Ja paziņām nebūtu bijis Dormeo matracis iespējams pat neapsvērtu domu pirkt to, jo man sliktu priekštatu radīja tās "uzspēlētās" reklāmas. Bet jebkurā gadījumā katram ir savs, vieniem var patikt citiem nē.
02.03.2015 14:13 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Dormeo.
Mēs ar vīru pirkām LV ražojumu, Dormeo pakaļdarinājumu, maksāja laikam 220ls.
02.03.2015 14:23 |
 
Reitings 1
Reģ: 02.04.2015
Es arī gribu iegādāties matraci 160x200, pastaigāju mazliet pa spice home un iekrita acīs šie matrači http://www.muzasistaba.lv/lv/gulamistabas-mebeles/matraci/7-zonu-atsperu-matraci-ar-mucinveida-atsperem-antialergiski-un-ortopediski
prestige tfk, ir kādas atsauksmes par šiem?
Cik noprotu pēc komentāriem, tad visracionālāk matraci būtu iegādāties relat, pils vai dormeo(bet tie šķiet pārāk dārgi).
Man budžets varētu būt kādi 400 eiro, gribētos kādu puscietu, bet man ir arī ir problēmas ar muguru, laikam tad pārāk mīkstu nevar.
Kādi ieteikumi? :)
02.04.2015 10:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits