Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draudzene "kāpj uz varžacīm"

 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011

kādu laiku biju viens no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē - pēc mazām dzīves krīzītēm, atguvu laimi, atjaunojot saikni ar draugiem, atgriežoties sabiedrībā, atrodot labu darbu.

esmu atvērta visam, tikai ne tiem, kas nosoda manu rīcību. labi, ja tam ir pamatots iemesls! bet, vai tiešām jāmeklē ēnas puses visam?

tad nu stāsts par to, ka man ir kāda laba draudzene, ar kuru jau ilgstoši esam samērā tuvas, tomēr saprotu, ka tā, līdz galam, atklāties viņai nevaru, tieši tā nepārtrauktā nosodījuma par visu dēļ. ar laiku sadzīvot palika grūtāk (studējam kopā), bet tā īsti brutāli draudzību izjaukt arī negribēju, tāpēc vienkārši palēnām jutu, ka atsvešinos no viņas. un tad - pienāca brīdis, kad viņa paziņoja, ka strādās manā kompānijā (t) jau tā lielu daļu laika pavadījām kopā, no kā palēnām centos izvairīties, bet tagad vēl tas! labi, iesākumā klusēju, jo cerēju ar to sadzīvot. darbs vienmēr devis man prieku un gandarījumu, gāju uz turieni kā uz svētkiem (l) diemžēl - kopš strādāju kopā ar viņu - vairs nevaru ne dienu tur ciest! :-/

viņa ir ievērojusi manu attieksmes maiņu, esmu arī viņai teikusi - ka nevaru ilgi ciest tādus pārmetumus. zinu, ka, ja tā skaidri tagad pateikšu, ka nevaru vairs tā dzīvot, tad ar viņu kontakts zudīs vispār un to īsti arī negribu :-/

vispār nezinu, ko iesākt, bet šobrīd jau smagi māc izmisums - pilnīgi vai bēgt gribas no tā cilvēka (t) draudzība jau arī tāda pusjukusi, bet nu vismaz cilvēcīgi sarunāties vēl gribas!

tāda nesakarīga "problēma" sanāca. īsāk sakot - kā lai maigāk paskaidro, ka nespēju būt draugos ar cilvēku, kas pārmet katru manu soli? (t)

iekšēji pat nedaudz naidu izjūtu - ka viņa tā izjauca manu harmonisko pasauli, esot gandrīz katrā tās solī šobrīd (t)

30.01.2012 21:14 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Manuprāt ,Tev būtu skaidri un gaiši jāpasaka, ko domā . Nevajag meklēt kādu vieglāku ceļu un vai tiešām tā ir draudzene, kas pārmet katru soli ?! Nedomāju.

Lai veicas tik galā ar Tavu ''problēmiņu'' ;-)
30.01.2012 21:21 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
tur jau tā lieta, ka cilvēks pēc rakstura tāds - pesimistiski noskaņots.
līdz ar to, grūti tā pārmest, ja zinu, ka viņai pašai viegli neiet.
bet nu, uztvert visas tās negācijas visu laiku uz sevi - nevaru! (t)
30.01.2012 21:22 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Varu iedomāties, cik izcili viņa jūtas, ka katru dienu ir iespēja kādu knābāt.

Es viņai uzdāvinātu darbam kafijas krūzi ar sādu ilustrāciju - http://humour.200ok.com.au/img/bigcupofshutthefuckup.jpg
30.01.2012 21:24 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Zinu, zinu, ir tādi cilvēki manā dzīvē trāpījušies, bet arī tikpat ātri iztrāpījušies.
Ja iespējams, distancējos no šādiem cilvēkiem.
Ja nē(kā noprotu ir tavā gadījumā)pielieto "straight shoot", kura pamatdoma varētu skanēt kā "atšūšana" :-D It works.

Starp citu - kādēļ tu baidies ar viņu pārtraukt kontkatu? Tev taču ir iebildumi pret konkrētā indivīda komunikāciju.
30.01.2012 21:31 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
ideja krūzītei laba :-D

kontaktu negribu pārtraukt, jo pārāk bieži ikdienā nākas sadzīvot līdzās. zinot viņu - noteikti būtu pilnīga ignorēšana, kas varētu traucēt gan mācībās, gan darbā :-/
30.01.2012 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši sirsnīgi izrunājies.
30.01.2012 21:38 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Ok, its up to you. ;-) Tavā vietā labāk izvēlētos normālu sabiedrību nevis vārnu, kas citēju " tā izjauca manu harmonisko pasauli, esot gandrīz katrā tās solī šobrīd".

Atbilde ir tieši pēdējā teikumā.

30.01.2012 21:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ir taadi cilveeki,kuriem vienmeer kaut kas beigaas japasaka taads-mees to saucam par "hook"-mans viirs saka ,ka tas loti raksturiigs latviesiem-vienmeer piekasiities pie kaut kaa,pakritizeet utt.
Es ieteiktu ietureet neitraalu attieksmi,jo viss iespeejams,ka tava draudzene "paeed" no taa,ka var pakaitinaat tevi!Zeel! :-(
30.01.2012 21:48 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
jokaini-es neatstātu tādu "draudzeni"-es laikam vienkārši un tieši pateiktu,ka gribētu,lai mūsu starpā paliek vien profesionālas attiecības,kas nepieciešamas darbā... jo būt draugos ar cilvēku,kas mani visu laiku nosoda,netaisos! un punkts!
30.01.2012 23:14 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Es laikam varu iedomāties, kā Tu šajā situācijā jūties, jo arī man reiz bija šāda "draudzene"! Tikai viņa mani neknābāja, lai gan, nē, savā ziņā knābāja, visu laiku ar savu negatīvismu par manu druagu, protams, viņs nebija zelts, bet ne jau arī uz katra soļa bija tikai ļaunums. Mūsu "draudzība" beidzās šajā vasarā, kad pamazām sāku nodibināt kontaktus ar citām kompānijas meitenēm, tiklīdz viņa nejutās vairs uzmanības centrā, tā uzreiz sākās nokakāšana aiz muguras. Mēs centāmies visas (3) apsēsties un izrunāties, viss beidzās ar naidu, intrigām, ignorēšanu, ažiotāžām no šīs "draudzenes" puses, tā tas viss arī beidzās. Tagad mēs pārējās joprojām kopā pavadām laiku, ne visas esam sirds draudzenes, bet tusēt kopā gan ejam, lai gan arī sirdsdraudzeni visā šājā seriālā ieguvu :-)

Es jūtos atvieglota un laimīga, ka man nav vairs šīs "draudzenes", žēl gan, ka viņa savā starpā sanaidoja divas citas savā starpā bērnības draudzenes, bet, lai tas paliek uz viņas sirdsapziņas. Esmu laimīga, ka nav neviena priekšā jāizliekas, jādomā, vai viņa visu neizstāstīs savam puisim, vai neapvainosies par ikdienas sīkumiem, ja kaut kur nebūs uzmanības centrā. Tagad es novērtēju, kas patiesi slēpjas aiz vārda "draugs" (l)
30.01.2012 23:45 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
mani arī viena šitā knābāja un noniecināja skolas laikā, saņēmos un liku punktu tam..iesaku darīt tev to pašu
31.01.2012 00:30 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Izlasu un saprotu to ka pati tagad taisi kašķi,ja tyu neizvairītos un nestresotu,vārbūt viņa aizmirstu par tevis knābāša nu un viss izvērstos daudz foršāk? Par to tu nepadomāji,ka pati mošk lej eļļu ugunī? (t) varbūt ir vērts padomāt ????
31.01.2012 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits