Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapratu, ka ir baigā problēma...

 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Stāsts ir tāds, ka pirms kādiem 4/5 mēnešiem izšķīros. Bija sāpīgi, Joprojām pārdzivoju, taču ne tik smagi.

Šajā laikā esmu paspējusi Paflirtēt ar 3 puišiem ( ja to tā var nosaukt), BET kolīdz vīrietis man sāk pievērst pārāk lielu uzmanību ( pirmie skūpsti, uzmanības apliecināšana, nemitīgie zvani un sms) ES BĒGU... man zūd interese. Nu johaidī, kas par lietu :-( Ja sākumā ar tiem vīriešiem bija tā forsā sajūta, satraukums, tad pēc skūpstiem man gribas bēgt.

Tagad pārlasot šo, liekas, ka neesmu gatava nevienam citam vīrietim, vai ne? Bet nu šitā bēgt... (s)

25.01.2012 20:18 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
nu varbūt jau nemaz nav nekāda baigā problēma, atkal pārspīlēju... :-)
25.01.2012 20:21 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Jā, kā pati saki, neesi gatava vēl jaunām attiecībām. Nezutraucies, laiks dziedēs un būsi gatava ielaist jaunu cilvēku savā dzīvē, Tev nav jāsteidzas. Man bija tieši tā pat, izšķīrāmies pēc 3 gadu kopā būšanas un tikai pēc gada es sajutu, ka esmu tikusi pāri, varu satikties ar citiem un izbaudīt otra sabiedrību. Tiesa, attiecībām joprojām neesmu gatava, jo negribu būt atbildīga, saistīta, bet viss tagad ir kārtībā tādā ziņā :-) turies un laiks saliks visu pa vietām :-)
25.01.2012 20:26 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Tu varbūt vnk vēl neesi gatava kam nopietnam.. Tas tikai normāli. Labāk izbaudi to,ka esi brīva un tad lēnām sāc baidīt kādus kopīgus mirkļus ar kādu citu puisi. ;-)
25.01.2012 20:36 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Man ir tāpat... Sapratu, ka labāk teikt attiecībām pašlaik nē, jo negribu sāpināt citus, dodot cerības...Padzīvo pašlaik vienkārši sev :-)
25.01.2012 22:55 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Normāls variants. Pēc šķiršanās flirtēju uz vella paraušanu un skraidīju uz mūžīgajiem "pirmajiem randiņiem", pēc kuriem nemanāmi nozudu miglā.

Tā ir neapzināta vēlme pašapliecināties - nav gatavības nopietnām attiecībām, bet ir nepieciešams, lai vīriešu uzmanība paceltu pašvērtējumu un liktu pašai sajusties iekārojamai pēc attiecību fiasko.
Labā ziņa ir tāda, ka agrāk vai vēlāk parādīsies vīrietis, kurš spēs tev iedvest drošības sajūtu, pēc kuras tu, visticamākais, neapzināti ilgojies.
27.01.2012 01:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits