Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stilistes padomi iespējami šeit?

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011

Vēlos palīdzēt draudzenei, nu plus mīnus draudzenei, nēsā apmēram 42-44. izmēru, kāds stils? Bikses? Kleitas ? Svārki? Ko?

25.01.2012 16:39 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tu pati varētu ko ieteikt, zinot tikai Tevis minētos uzstādījumus un neredzot konkrēto meiteni?
Kaut vai auguma garums ir svarīgs faktors, nodarbošanās. Kāds ir esošais stils, ko grib panākt un vēl n-tie jautājumi
25.01.2012 16:56 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
piekritīšu womandking ;)
kāds tavai draudzenei ķermeņa tips - bumbieris, smilšu pulkstenis vai varbūt kāds cits?
pasakot izmēru, mēs ieteikumus nevaram dot ;) stilu veido pēc ļoti daudzām niansēm, tāpat arī apģērbu ieteikt var zinot meitenes ķermeņa aprises..
25.01.2012 18:12 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
atvainojos, womankind :-P
25.01.2012 18:12 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Manai draudzenei ir 40 gadu, 3 bērni, tikko nāca pasaulē trešais. Šobrīd šķiras no vīra. Internetā iepazinās un ir bijusi uz 2 randiņiem ar kādu vīrieti. Redzams, ka viņa grib kardināli mainīt savu līdzšinējo dzīves veidu. Šobrīd viņas garderobē ir daudz T kreklu,kas ir vīrišķīgi un viņai daudz par lielu, pāris džinsi un vēl dažādi maisveida apģērbi.
Vispār ļoti aktīva un dzīvespriecīga sieviete, ir savs uzņēmums. Vetārste.
Nevaru nodefinēt viņas augumu pēc augļu parametriem, bet šobrīd ir tā, ka, ir vēders, kas nāk pāri biksēm, vairāk uz priekšu nekā pa sāniem, ir tauciņi sasēduši uz gurniem un augšstilbiem, bet viņa neizskatās RESNA, visam ir tāda formīga forma, lakam jau bumbieris, diezgan gara, kāds 1.70-1.75m seja simpātiska, gandrīz tieva, īsi sarkanbrūni mati, gandrīz ezītis Šodien izrevidējām viņas skapi, es gribētu izmest visu, kas tur bija, bet nu kaut ko atstājām katram gadījumam. Rīt braucam iepirkties, apsolīju palīdzēt.Manuprāt viņai ir svarīgi iegūt kaut kādu seksualitāti tikai drusku konservatīvā, bet mūsdienīgā veidā, kā arī vizuāli slaidināt savu tēlu.
25.01.2012 18:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Noskaties tv3.lv/play Ievas pārvērtību raidījumus, kur galvenās varones ir attiecīgā vecuma un izskata sievietes. Un noteikti gūsi kādu iespaidu par to, kas iesakāms.
25.01.2012 18:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Grūti tā uz dullo, ko ieteikt.
Mans ieteikums - pievērsiet uzmanību kleitām un svārkiem, lai padarītu viņu sievišķīgāku. Tagad ir diezgan plašs piedāvājums dažādām kleitām, džemperkleitām, utt. Un ja velk klāt legingus, tad ikdienā tikpat ērti kā džinsi, bet izskatāš labāk un interesantāk.
25.01.2012 18:34 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nedomāju, ka viens un divi viņa sevi varēs izmainīt ,bet... es ieteiktu - blūzītes, vieglas, gaisīgas tādās harmoniskās krāsās.. ieteiktu šallītes kā aksesuāru, jo, ja šķiet, ka outfits ir ļoti vienkāršs, var uzlikt zīda vai cita materiāla šallīti un tā visu atdzīvinās. tāpat, no aksesuāriem - brošiņas, lielākas un mazākas, dažādām situācijām.
cik sapratu, ļoti patīk bikses viņai, vai ne? nu tad interesanti būtu viņai pameklēt kādus skaistus svārkus.. pa cik, jau 40 gadi un tā, tad garums - pāri celim. var pameklēt klasiskus svārkus, vai kaut ko vienkāršāku, ko viegli pieskaņot citām detaļām. iesaku arī paskatīties džemperīšus dažādās krāsās ar vai bez kādiem ornamentiem, viņai piestāvētu sarkanīgie toņi, purpura u.tml. ņemot vērā matu krāsu.
par apaviem runājot, vienkārši zābaciņi uz maziņa papēdīša tomēr padarīs sievišķīgāku ;)
un, lai atdzīvinātu tēlu, var arī kko padomāt par kosmētiku, ja nav pret to visu.. ;) piemēram, vaigu sārtumu un lūpukrāsu tādā ne pārāk drosmīgā tonī, bet lai vienlaikus gan piestāvētu, gan būtu vienkāršs un ne ļoti uzkrītošs.

šāda vecuma sievietēm visveiksmīgākie veikali varētu būt - mango, peek & cloppenburg, meta un tāda stila.. nu, ceru, ka kko ieteicu. iedomājos šo sievieti un tad nu rakstīju,kas viņai piestāvētu un padarītu to sievišķīgāku ;)
25.01.2012 18:40 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies meitenes, novērtēju padomus. Super. Bet šķiet Jūs orientējaties uz tādām vājām mājsaimniecēm. Šī ir austriete, spēcīga sieviete, tikai lieta tāda, ka man liekas, viņa visu savu spēku un enerģiju ir līdz šim atdevusi vīram un bērniem, sevi atstājot pēdējā vietā, gribas, lai viņai ir tāds nevis kundzītes tēls, bet jaunas, skaistas sievietes. Legingi un adījumi varētu iet, paldies. Vienkārši domāju, varbūt Jums ir kāds baigais wow ieteikums, ko es nebūtu iedomājusies:) Paldies tiešām vēlreiz.
25.01.2012 19:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es iedomaajos ,ka pec muusu izmeeriem tas vareetu buut 10-12 laikam!Liekas sieviete nav nezeeligi apala!
Es ieteiktu saakt ar loti vienkaarsiem apgeerbiem,bet tadiem ,kuri loti labi piestaav matu kraasai :-P !Esmu dzirdeejusi kadreiz komplimentus tiesi par to ,kaa saskanoju apgeerbu ar matu kraasu!Tas ir tiesi tapat ,ka gleznaa-toniem jaasaskan! :-)
Ta vareetu buut pavisam gluda kleita-nekaadaa gadiijumaa apspiileeta-tas var dot taadu leetu iespaidu!Neko neieteiktu taadu stingru,kur tomeer redz to neveelamo tauku slaani!
Es vienmeer censos izcelt taas kermena dalas,kas man ir tiesaam smukas.Varbuut draudzenei ir smukas kaajas?Tad noteikti vajag vairaak vilkt kleitas,kostiimus!Vienkaarsiiba ir elegance! :-)
25.01.2012 21:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Piekriitu Zakjim-noteikti labi varetu izskatiities kaads apgeerba gabals kopaa ar legingiem,ka dzemperkleita-isa ,vai ari kreklveida kleita ar legingiem! :-)
25.01.2012 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Baigi grūti tā pateikt. Vispār manās acīs super40gadniece ir tērpusies elegantās, bet ar savu odziņu skaistās drēbēs, kuras visupirmāmkārtām ir kvalitatīvas. Un tad jau klāt kādas masīvākās rotaslietas, laba soma, labi apavi.
Atradu foršu lapu :) Paej cauri rakstiem, varbūt kas iekrīt acīs. Man konkrēti šīs sievietes stils liekas ļoti patīkams un acij tīkams :) Vienkāršas atsevišķas detaļas, kuras saliekot kopā veido interesantu, bet tajā pat laikā elegantu koptēlu.
http://ej.uz/dzir
25.01.2012 21:44 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies, es arī puslīdz šajā virzienā domāju, tātad būs īstais:)
26.01.2012 00:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits