Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neveselīga atkarība.

 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009

stāsts baigi garais, bet centīšos iekļauties vidusmēra foruma bēdu stāsta apjomos. kāpēc vispār stāstu? gribu palūkoties uz visu situāciju no malas, ar jūsu palīdzību ieskaidrot sev, ka esmu muļķe, sagremot to, ko nevaru šobrīd norīt, un vienkārši tikt tam visam pāri.

nezinu, vai šī ir īstā sadaļa, jo te būs runāšana gan par vīrieti, gan par seksu, gan par grūtniecību, bet, lai iet.

pirms nu jau vairāk nekā gada internetā nejauši (tas nozīmē - bez īpaša nodoma) iepazinos ar superīgu puisi. likās, nu, kas var būt labāks par šo - simpātisks, gudrs, finansiāli nodrošināts (kas gan būtībā man īpaši nerūp, vienīgi slinķi/mājās sēdētāji/par bezdarbu čīkstētāji man besī ārā; šis gan nebija tas gadījums), jautrs, nu visā visumā vienkārši vīrieša ideāls. bonuss - viņš bija piecus gadus par mani vecāks. nu, fantastika. stundām pļāpājām pa telefonu, sēdējām mašīnā pie Rīgas lidostas un skatījāmies kā lidmašīnas gaisā ceļās, un sekss... vienkārši labākais manā dzīvē. Īpaši nesteidzos arī uzlikt kaut kādu leiblu šīm attiecībām, nez vai tās pat bija attiecības, man vienkārši bija fantastiski labi vismaz mēnesi no vietas.

vienu dienu strādājot (tajā laikā strādāju par bārmeni, kam gan būtībā nav nozīmes) saņemu sms, ka šim manam ideālajam vīrietim, izrādās ir bērns. noriju pirmo šoku, nopriecājos, ka viņš tik ātri man to jau pateicis un turpināju pulēt glāzes. pēc darba sazvanījāmies un drīz pēc tam, man nācās norīt vēl vienu krupi - mazajam bebim tolaik bija vien trīs mēneši (tajā brīdī mēs jau mēnesi bijām "vizinājušies apkārt"). kaut kā ar grūtībām saņēmos un sagremoju arī to, kaut gan jau brīžiem sāku domāt par to, ko gan tas liecina par cilvēku, ja viņš ir spējīgs no diviem iespējamiem variantiem - ģimene un divdesmitgadīgs skuķis - izvēlēties otro? tobrīd izvelējos vienkāršāko un sev izdevīgāko variantu - vienkārši neko nejautāt un dzīvot tālāk. gribēs - pastāstīs. negribēja laikam. pēc nedēļas vai divām man ar šo cilvēku pazuda kontakts. pati, protams, nezvanīju. vienīgi, ja nemaldos, reiz lielā alko reibumā uzrakstīju kaut kādu sms, bet tā jau ir klasika.

ar titāniskām pūlēm gandrīz izdevās jau neiedomāties vismaz reizi dienā "ko gan viņš dara?", kad pēkšņi, pēc gadrīs 4 mēnešu pārtraukuma saņēmu vēstuli no šī cilvēka. piedāvāja satikties. lauzos, lauzos, bet, protams, beigās piekritu. viss, loģiski beidzās ar seksu uz mašīnas aizmugurējā sēdekļa. arī tad izvēlējos neko par to "kas tad notika toreiz" nejautāt, sapratu, ka nemaz negribu zināt. vienkārši izšāvu šampja pudeli un viss notikās. pati, protams, pēc tam jutos dranķīgi, bet pats atkalsatikšanās process bija nereāli patīkams. kopš tā laika šad un tad tiekamies, lai "papļāpātu".

zinu, ka esmu vienkārši nožēlojama, jo viņš taču ir aizņemts, viņam ir ģimene. es to zinu, kaut gan viņš tā konkrēti nekad nav to teicis. ar to arī es nomierinu savu sirdsapziņu - a ja nu tā nav? nesaprotu, uz ko es īsti ceru, tiekoties ar šo cilvēku? ka viņš pametīs savu bērnu un ģimeni manis dēļ? nu, nē, to gan es negribētu un zinu, ka tas arī nekad nenotiktu. uz citas sievietes asarām savu laimi celt negribu. lūdzu dievu, kaut viņa bērna mamma nekad neuzzinātu par to, ko viņš dara, kad ir kopā ar mani. par laimi, es šo sievieti nekad neesmu redzējusi un nezinu par viņas vārdu. džekam gan viss ir iegrozījies tīri jauki, jo ir maz ticams, ka kāds jebkad uzzinās, ka mēs tiekamies, jo mums pat kopīgu paziņu nav.

jebkurā gadījumā, jūtos diezgan lielā strupceļā. šis cilvēks vienkārši kā magnēts mani pievelk. lielākā pretošanās, kādu jebkad esmu izrādījusi, labākajā gadījumā, ir bijusi neatbildēšana uz kādu vēstuli. kaut kāda dubultmorāle sanāk - es pati daru sliktu un pie tam vēl pieļauju, lai ar mani slikti izrīkojas, un tas viss tikai viena cilvēka dēļ.

galīgi nav skaidrs, nevis, kā rīkoties, jo es lieliski apzinos, ka man ir jāpārtrauc jebkādi kontakti ar šo cilvēku, bet gan kā lai to reāli dzīvē izdara?

24.01.2012 20:50 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
laikam nesanāca iekļauties vidējos bēdu stāsta apjomos. :-D
24.01.2012 20:51 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Kā parasti saku, neesmu , ne tiesnesi, lai tiesātu, ne mācītājs, lai atlaistu grēkus..

ŠĪ ir negodīga spēle, negodīga pret to otru sievieti, tāpēc aizej jau tagad..
Izskatās, ka Tu jau pati saproi, ka šis viss ir galīgi garām, un zini visus stāstus, ka uz citu nelaimi savu laimi neuzcelsi, Tev nav jātērē sevi cilvēkam, kurš uzvedas kā cūka, nemoralizēšu šeit par sievieti, ko viņš krāpj, vairāk jau mazais žēl..

LV ir pārāk maza, tāpēc nemierini sevi ar domu, ka neuzzinās, tici man, ka vienā jaukāmdienā viss nāks gaismā..:)


Kā lai izdari- neesi lupata, tā arī pajautā visu , par bērnu, par sievieti un ar paceltu galvi aizej..Vai arī paliec un ļauj sev gadiem bāzt ausīs batonus, ar solījumiem un meliem...Varbūt Tu neesi viņa vienīgā izklaide?

Nekas manis rakstītais nav jāuztver kā nosodījums...!
24.01.2012 21:00 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Nesapratu, no kā tad tu saņēmi to sms par bērnu?
Tev ir izvēle: turpināt ar viņu šad tad tikties, kad sagribas, izlikties, ka tu par viņa ģimeni neko nezini, vai arī kā ar nazi visu nogriezt. Vispār tu viņam varētu pateikt kādu labi spēcīgu atvadu runu, bet pēc tās nu tiešām nekad vairs nedrīkst meklēt tikšanos :D
24.01.2012 21:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nekas jauns-virietis veelas vairaak sex!
Tu saki -negribi saapinaat sievu!Liekas,ka vina nemaz nezin,kaa daudzas sievietes,kuras kraapj!
Vieniigais ,ko es padomaatu-par savu naakotni!Siis attieciibas var ievilkties ilgi un ko peec tam? |-)
24.01.2012 21:05 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu nebūsi tu viņam tā izklaide, būs kāda cita! Ne jau lielā mīlestība tur ir vai vēl nezin kas, vismaz no viņa puses noteikti nē, jo tad tā nerīkojas. Bet pats neslikti iekārtojies, godīgi sakot, man būtu pretīgi satikties ar tādu lupatu, kurš nevar neko konkrētu pateikt un dalīties es nevēlētos. Risinājumu laikam pati apjaut, kā arī to, cik grūti tas nāksies. Dari kā zini, bet, manuprāt, nekas labs tur nevar sanākt, beigās salauzta sirds un nepiepildītas cerības ..
24.01.2012 21:09 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
sunscreen , laikam neskaidri sanācis izteikties tajā vietā. no paša galvenā stāsta varoņa.
24.01.2012 21:10 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
starp citu, es tiešām neapvainošos, ja mani kāds/a reāli nosodīs. patiesībā, iespējams, pat to es tieši gribu, jo manas draudzenes man neko tādu neteiks, tas nu skaidrs, bet mammai man vispār ir kauns acīs skatīties pēc tam, kad esmu atkal nogrēkojusies, nemaz nerunājot par to, ka es vēl varētu viņai kaut ko tādu izstāstīt. kaut gan mamma man ir saprotoša. :-)

vienkārši, man vajadzīgs viedoklis no malas, lai kāds tas arī nebūtu.
24.01.2012 21:15 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
reizēm ir jāspiež sevi ar prātu atteikties no nevēlamām attiecībām. tas ir ļoti grūti. tas ir kā atmest narkotikas laikam.
24.01.2012 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
tu visu esi labi uzrakstījusi,tev veselīga attieksme pret šo visu.. jo tu nejūties kā cietēja. ir daži tādi scenāriji arī te bijuši.

tev jau ir izveidojušās jūtas, ja tā nebūtu, es tavā vietā satiktos ar šo vīrieti,bet,ja jau tagad ir tas fīlings,tad bēdz.. atrodi citu,centies iepazīties.

jo visticamāk,ka no bērna mātes viņš neaizies.. gļēvuļi,vai ne?

bet es viņu arī saprotu, jo sekss ir svarīgs + sajūta,ka tevi iekāro ne tikai bērna māte,arī. Un ja tu esi interesanta,tad kāpēc ne.

Veiksmi!!!
24.01.2012 21:55 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
visas krāpšanas agrāk vai vēlāk nāk gaismā. zemisks ir viņš..bet vai tu esi labāka? nezinu gan...
24.01.2012 22:00 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nebusi tu, bus cita, varbuut ir veel kaada... droshi vien sieva aiznjemta ar beernu un sexa maz... cuuka vinjsh protams. Bet, gan jau ilgi nenoseedees uz diviem kreesliem :) visi meli agrak vai velak nak gaismaa, ta gan ir...
24.01.2012 22:47 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vienkārši bērna māte pēc dzemdībām nedod seksu???
24.01.2012 23:02 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Mertisa - jau pusotru gadu?
24.01.2012 23:04 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
paarsllllinja
hmm zinot sevi es viņu būtu paņēmuši priekšā kā pie bikts, visu viņš man izstāstītu, man vienmēr viss ir jāzina, lai arī reizēm labāk ir nezināt, bet man ir jāzina, tāda ir mana daba...

Ko,lai Tev iesaka, pajautā , kas un kā...un bēdz no tāda vīrieša...seksam vari atrast citu, nemocot savu sirdsapziņu.
24.01.2012 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!