Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

80's mode

 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009

sveikas.

ļoti noderētu jūsu palīdzība. man vajadzētu jebkādu info, vai adresi kur kaut ko, da jebko var atrast saistībā ar 80 gadiem, konkrētāk modi. zinu, ka liekas internets it kā pilns, bet nekā īpaša tur nav. mazliet aprakstits un vis. ne kas , kā un kāpēc - nekas. varbūt jūs zināt kaut ko, vai vienkārši kāds ir jūsu viedoklis kāpēc atgriežas tieši 80. gadu mode.. jebkāda informācija būs lieliska, taisu petniecisko darbu un pagaidām nekur tālāk neieku, tāpēc ceru uz atsaucību :S

24.01.2012 19:45 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nu, nav jau tā, ka atgriežās tikai 80tie. pārsvarā viss iet uz riņķi, tikai katru reizi ir kaut kādi papildinājumi, kas to stilu padara vēl interesantāku :)
kas un kāpēc, tik sīki nezinu. bet tagad jau nav vairāk tīrs 80to gadu stils, tur ir 80tie, vintage un hipiju savienojums. nesen vienā lapā redzēju tādus salīdzinājumus un tas, kas no 80tajiem palicis pamatā, ir tā augstā vidukļa līnija piespīlēts apģērbs, vai piespīlēta augša, kupla apakša.
24.01.2012 20:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
No 80tajiem ir arī tie paši legingi (kas toreiz saucās reitūzenes) un džemperkleitas.
24.01.2012 20:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu ieverojusi ,ka mode vispaar rinko pa apli! :-) Veel nesen bija 60g stils-ipasi izteikts meteliem,loti skaidri vareeja redzeet kostiimos!!Es arii juutu ka saak paraadiities kaut kas no 80g-ieraudziju savaa veikalinaa interesantus francu svaarkus -domaju ,ka tie tiesaam veci,bet ieskatoties verigaak pilnigi skaidri sapratu,ka tas ir jauns ,ka tu saki 80g-saakas atkal tas laiks ,kad kleitas,svaarki pari celim!Tads loti romantisks stils-kraasains ar geometriskaam figuraam.Mani svaarki jostas vietaa pievilkti,tad loti kupli ar oderi apakla -audums loti plaans!
Tad noteikti visas garaas kleitas,svaarki- ari sauri adiiti-virsuu tie lielie adiitie dzemperi!Es jau saaku staigat ta pagajusaa gadaa!Taas lielaas kreklveida bluuzes!
Tuulit bus zemaaks papeedis kurpeem! :-)
Noteikti buus ,varbuut jau ir gruutibas ,sai modei sekot taam sievieteem ,kuras ir apalas,jo siis sievietes parasti veelas visu tadu uz auguma,kas bija modee veel pavisam nesen! :-)
24.01.2012 20:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits