Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana jaunaa soma!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Es vakar saku taisit somu,kuraa izmantoju detalas no 1900g-mezgiini,adas cimdus,vilnas audumu-tads loti stingrs(gandriz kaa filcs)! :-)

Es gribetu padiskuteet par to ,vai juus kaadreiz arii esat izmantojusas kaut ko no omiisu,vecomiisu garderobes savos apgeerbos!Vai juus esiet kaadreiz pieveersusas uzmanibu tiem saucamajiem "baltiem darbiem"!?

Es taisu to somu loti vienkaarsu-gribu kaut ko tadu,ko veel neviens nav redzejis!Man vissvairaak patiik tas,ka pilniigi visas detalas ir vienaa tonii-kremkraasas!

Straadaju ar mezgiini un domaaju-cik smalkiem pirkstiem jabuut ,lai vareetu uztaisiit kaut ko tik smalku! :-)

23.01.2012 21:57 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Man vienkārši nav pacietības priekš rokdarbiem. Atceros, kad skolas laikā vajadzēja adīt zeķes, es uzadīju tikai 1 un tā pati sanāca ļoti izmocīta :-D bet apbrīnoju sievietes, kas veido skaistus, smalkus šāda veida darbiņus! Lai izdodas kā iecerēts :-)
23.01.2012 22:16 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Taisīju sev un tuvākajām draudzenēm puķu brošas. Cimdus adu katru gadu, šogad gan nē- jau esmu pazaudējusi 4 pārus, žēl sava darba. Arī apsveikuma kartiņas katru gadu uz svētkiem līmēju oriģinālas -ar mežģīnēm un tā.
ņemties ar ādām, šūt kleitas -nemāku, bet nav arī vēlmes mācīties. Zinu, kuri rokdarbi man patīk, nomierina, tos arī čubinu.
No omīšu gardarobes man nekas nav saglabājies, diemžēl. Bet viņas bija tādas maziņas (l) man nederētu :-D
23.01.2012 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 3199
Reģ: 29.01.2009
Nē, neesmu. Rokdarbi nav priekš manis. Jau skolas laikā mājturības sagādāja man zobusāpes.
23.01.2012 22:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cimdinus man iedeva draudzene!Es pat nespeeju iedomaaties,ka vinai izdevies saglabaat kaut ko no tiem laikiem-tik smalki-es vairs nevienam neredzu tik smalkas rokas seit-pat kiniesiem... :-)
Mezgine ari naak no tas pasas sievietes!Es nemaaku so tehniku ,bet atceros ,ka kaadus gadus atpakal redzeju darbaa sievieti ,kura vel maceja -jaatin diedzins uz adatas-kaut kaa taa!
Viirs vakar teica -ta adas poga no taas smalkas kazas adinas jau vien ir to veerta!
Galvenais uztaisiit ar taadu "modernu piesitienu"-es tik daudz esmu redzejusi darbus,kur paarsauts paari striipai-darbs neizskataas labi tikai tapec,ka par daudz detalas! |-)
Man galvenais laikam visaa ir tas process (l) !Ja izdodas ,tad jau, protams, dubults prieks! (l)
23.01.2012 22:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
majturiba skola nevisai. bet ta esmu izmantojusi omes lietas-krelles. bet tikai ka krelles, nevis ieklavu tas sava apgerba.
24.01.2012 01:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
t.i apgerba, kuru butu meistarojusi.
24.01.2012 01:37 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Tagad nožēloju,ka skolā mājturības stundās laiskojos.

Šobrīd adu biezu,biezu šalli.
Savā mūžā esmu uzaudusi 3 spilvenus, 1 pūku paklāju; uzadījusi 1 šalli; uztamborējusi 3 zābaciņu pārus bēbjiem. Tas arī viss. Negribu teikt,ka nepatīk vai nesanāk,bet man nav pacietības tam visam.

Ā, vienreiz uz skolas diseni drūmāko somu biju uzšuvusi. Visu nakti šuvu un ar pērlēm izšuvu. :-D :-D
24.01.2012 02:01 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Es laikam varēšu drusku palielīties :-)
Skolas laikā ļoooti patika mājturība, gāju pat paralēli rokdarbu pulciņā.Mamma un māsa man arī lielas,lielas rokdarbnieces.Pati esmu gājusi aušanā,zīda apgleznošanā un lielākais darbs bijis,ka man viena tante palūdz priekš Kanādas izstrādāt tautas tērpu :-) Ar visu villaini, svārkiem, blūzi un vainadziņu :-) Pašai vēl bija tajā jāfotografējas :-D
24.01.2012 02:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es veel gribeeju piemetinaat par "savu izgudrojumu"-es laikam piederu pie taam sievieteem ,kuraam ,tikai panemot rokaas kaut ko ,no tiem 1900.uzreiz spigta izteele par laikmetu! :-)
Es teicu viiram ,ka ta sajuuta vien,ka man buus kaut kas no tiem laikiem mana "modernajaa somaa",dara mani loti prieciigu! :-)
24.01.2012 02:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits