Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ecolines darbs

 
Reitings 23
Reģ: 23.01.2012

Vai kāds darbinieks varētu kaut ko sīkāk pastāstīt par Ecolines?Interesē konkrēti operatora darbs- kāda attieksme,algas utt. Vai ir vērts tur iet strādāt?

23.01.2012 14:02 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Man viena paziņa strādāja kādus pāris gadus atpakaļ, teica tikai, ka alga maza, bet psiholoģiska slodze liela - daudzi zvana, nāk, paralēli bijā jādara vairāki darbi uzreiz, paziņa arī diezgan ātri no šī darba notinās, atrada vieglāku...
23.01.2012 14:07 |
 
Reitings 23
Reģ: 23.01.2012
Ja nu kādai nākotnē interesēs tomēr...
Biju aizgājusi uz darba interviju,jāteic,ka man nepatika attieksme,tā bijusi 1.darba intervija,kurā es jūtos kā nevēlāma.Es nezinu vai 1no intervētājām bija priekšniece vai kas,bet attieksme nožēlojama,ne sveiki,neiepazīstināja ar sevi,kas mani intervē,dusmīga dāma sež un izsaka muļķīgas piezīmes u.c.zinu,ka šis raksts vairāk piemērots priekš sūdzības.lv :-D ,bet tā bija visdrausmīgākā darba intervija ever,man uzreiz pazuda vēlme tur strādāt :-D
Algu solīja 2.05Ls stundā(uz papīra),darbs maiņās un katru dienu 9h jāstrādā,protams nepieciešamas arī kases aparāta,valodu zināšanas,tajā skaitā vācu valoda.
30.01.2012 14:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.03.2013
Kādu laiciņu srādāju, bet ilgi neizturēju.Darbs fiziski nav grūts bet atbildību prasa lielu, alga maza, pārāk maza priekš tā ko viņi grib no operatora(ap 200). Rausta opratoru uz visām pusēm, gan klienti, gan stjuarti gan vadība.Ko citi negrib darīt to sakrauj uz operatora.Jācīnās ar iedzērušiem kuri grib paskandelēties, strādājot šo darbu ir jābūt dzelzs nerviem,man tādu nebija.Godīgi nepatika!
29.03.2013 03:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!