Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesaskaņas

 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011

Viss bija ļoti labi,līdz nonācām līdz attiecību nesaskaņām.Puisis ārzemēs,es pa LV,bet vismaz reizi mēnesī braucu pie viņa ciemos,jo man vieglāk ir to izdarīt, nekā viņam.

Atbraucu mājās, visu laiku sazināmies,bet tad sākas-viņam tas nav labi,tad par to dusmīgs,tad par kaut ko apvainojas,bet jau pēc pāris dienām raksta un saka,ka viss tikai tādēļ,ka manis nav blakus un ļoti skumst utt.Jā,saprotu,nav viegli,bet ne tikai viņam,bet arī man,bet es nez kāpēc tādus jocīgos gājienus netaisu.Jāpiebilst,ka viņš tiešām ir tas jūtīgais puišu tips!

Bija doma mēneša pēdējā nedēļā atkal braukt ciemos,bet viņa attieksmes dēļ visa vēlme ir pārgājusi,uz visiem 100%.Vēl man pasaka-kad tev būs normālāka attieksme pret mani,tad uzraksti.Kamēr nemainīsies-nesazināsimies!Nu bāc..ko vēl es varu darīt,ja tā jau es esmu tā,kas visu laiku pie viņa braukā,esam kopā.Sanāca man dusmas un nopirktās biļetes vienkārši izmetu ārā :-/ (e) Briesmīga attieksme no viņa puses..Izkratīju sirdi,palika vieglāk,bet ko vēlos no Jums?Varbūt kādus ieteikumus attiecībā pret manām un puiša nesaskaņām.Varbūt es tikai visu uztveru tik asi,bet ar šādu attieksmi ne pirmo dienu saskaros un ar viņu pašu jau esmu runājusi.Taču ir grūti,ja apvienojumā ir gan viņa jūtīgums un spītība!

20.01.2012 00:14 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
uzraksti viņam, ko tu par to visu domā ;) protams, ka saīsinātākā variantā, nekā viss šis garais teksts, bet ieteiktu uzrakstīt un to visu izrunāt.
un foršāk jau būtu, ja vienu reizi tu brauktu pie viņa, vienu reizi - pie tevis.
nav ko tā skriet pakaļ ;) un nebrauc nākamajā reizē. ganjau pats kko sapratīs arī ;)
20.01.2012 00:19 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Esmu viņam no šī daudz ko jau teikusi,bet tad viņš atkal uzvelkas!Es pie viņa pārsvarā braucu,jo viņam ārzemēs studijas,darbs,bet man te studijas,tāpēc vieglāk izbraukāt :-/ Bet rādās,ka šo braucienu izlaidīšu,jo biļetes izmetu ārā (t) Lai gan tik ļoti gribējās atkal aizbraukt un satikties...
20.01.2012 00:24 |
 
Reitings 74
Reģ: 10.01.2012
ja puisis redzes, ka pec vina neludzies, tad ar laiku pats saks lugties... jasaka diez gan kaprizs puisis, pat nezinu ko lai iesaka. Vkn nevajag neko sasteigt, varbut pariet vinam, tapec neker karstu plinti
20.01.2012 00:26 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Nenoliegšu,viņš tiešām ir ļoti,ļoti kaprīzs puisis.To pat viņa mamma ir teikusi un brīžiem tas tā kaitina,ka nevaram par kaut ko vienoties!
20.01.2012 00:29 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
tad tu dari pareizi, jo kaprīzie ir jāpārmāca ;)
20.01.2012 02:48 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Ja Tevi vinjsh interesee, esi pacietiiga un saprotosha, nereagjee asi uz vinja kapriizeem! Bet arii nedanco peec vinja stabules :-P
20.01.2012 04:36 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Opā ja godīgi man smiekli sanāca.. Es esmu tieši tāds sievietes tips kā tavs puisis.. arī strīdos.. Nez varbūt viņš ir Svaru zīme pēc horoskopa ar ? :P Nju no manas puses, iemesls visiem tiem strīdiem un nesaskaņām no viņa puses ir dēļ attāluma. Es pati tā daru ka strīdos, es to nedaru jo gribu nokaitināt otru cilvēku bet gan drīzāk dzirdēt vienkārši ko pozitīvu vai ko tādu kas uztraukumus pēkšņos nomierinātu. Principā jo ilgāk tāds cilvēks nesatiek otru pusi jo uzvilktāki un šaubīgāki mēs kļūstam, tā kā ir pagrūti attiecības uzturēt kuru laikā vienu reizi mēnesī tiekas tikai. Es personīgi jau traka palieku ka nedēļu neko īsti nedzirdu no otras puses.. tad uzvelkos..cenšos ilgstoši nomierināties utt.. bet galu galā tomēr ja mani laicīgi kāds neaptur tad es ar pārāk uzbraucu otrai pusītei virsū..pēc tam gan tik jālūdzas kā trakai piedošanu tik tādēļ ka man viņš pietrūkst haha
20.01.2012 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
Lai cik muļķīgi arī nebūtu, ar mani ir tieši tāpat, kā ar Jokerr.
Arī es, uzvelkos, kad ilgu laiku nesatieku kādu, jo ilgojos. Bija man attiecības, kurās tikāmies reizi nedēļā vai divās nedēļās. Es nemitīgi ilgojos un īsti nemācēju "panest" šīs izjūtas, tāpēc arī bieži kašķējos, dusmojos. Viņš tā arī man pateica - ar Tevi viss ir ideāli, pie nosacījuma, ka esi blakus. Attiecības gan izbeidzu es, bet tieši tāpēc - biju nogurusi no sajūtas, ka nemitīgi ilgojos.
Kas man īsti bija vajadzīgs? Es nezinu.. laikam vārdiski apliecinājumi, ka esmu viņam svarīga, lai arī tik reti tiekamies. Jā, tieši tik banāli. :D
20.01.2012 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
roche ... Man pat nebija vajadzīgi apliecinājumi tik tas lai kaut vai otra pusīte mēmi sēdētu man blakus :D vienkārši ir nepieciešama tā otra cilvēka klātbūtne vai ar ir nepieciešams ierakties tik dziļi darbos ka neredzi kā laiks paiet :D Es visu laiku lūdzos lai man tik daudz darbi sarodas :D
20.01.2012 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits