Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma pēc problēmas

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011

Sveikas, meitenes! Nu jau gads riņķī kā man atklāja mazasinību, sākumā nebija tik traki, dzēru dzelzi, centos saglabāt mieru, vairāk atpūsties. Taču tagad paskatoties spogulī nobīstos no tā ko redzu - seja bāla (nedabīgi bāla), pumpas pa visu seju, kuras nepāriet (nekad dzīvē nav bijis tik daudz pumpu kā pēdējos divos mēnešos). Nu labi, tas vēl sīkums, var taču ar pūderkrēmu aizsmērēt utt.. Bet veselība! :O Vienmēr jau bija nogurums un uzkāpjot pa kāpnēm, likās, ka sirds izleks ārā, bet tagad tas nogurums ir pieņēmies spēkā divtik. (t) Atrodos pašlaik citā valstī, tādēļ pie ārsta netieku, un dzerot tās sasodītās zāles, nekas neuzlabojas. Man ir tikai 19 gadi, negribētos, lai visa dzīve būtu sačakarēta dēļ šīs nenozīmīgās slimības.

Padalieties, lūdzu, pieredzē tās, kuras slimo vai ir pārslimojušas šo riebīgo slimību, ko jūs darījāt, kā ārstējāt?

17.01.2012 16:57 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Uzturs, uzturs un vēlreiz uzturs. :-D
Pareizāk sakot ēdu pēc iespējas vairāk zaļumus un augļus. Granātāboli un pašdiedzētie kressalāti(cietķērsa) šobrīd man topā.
Nav grūti atrast kuros produktos augsts dzelzs saturs un tad atliek izvēlēties, kas garšo. :-)
17.01.2012 18:02 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
man arī mazasinība, tas izpaužās kā - spēka trūkums, salstoši kāju un roku pirksti.. atklāja nejauši.
un varu tev noteikti 100 % pateikt, ka tev ir jāpadzer vitamīns - MAGNE B6 ;) obligāti!!!! šādai problēmai tas ir vislabākais..
+ ēd daudz SARKANOS augļus un dārzeņus. es neiespringstu uz to diagnozi, bet ēdot visādas sarkanas lietas un dzerot magni, man palika DAUDZ labāk. neatceros, kad pēdējo reizi man vispār tāds liels bezspēks ir bijis.. ;-)

p.s. - tā slimība nav nenozīmīga, tā gan nesaki, no tās daudz kas atkarīgs ;)
un vēl - piemēram ,pumpas, varētu būt arī citu iemeslu dēļ. tapēc, vienīgais, ko es tev varu ieteikt - neiespringsti u z diagnozi, bet ēd un dzer visu vajadzīgo, lai justos labi un slimība pati atkāpsies :) veiksmi!!!!
17.01.2012 18:29 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nenozīmīga slimība? u really? (t) tur jau manliekas ir atbilde uz to , kapēc Tev kļūst sliktāk.. Ieteikt ko - kkādi medikamenti tam domati + sakarīgs uzturs (bietes laikam daudz jāēd utt. ) ieteiktu labāk pie arsta aiziet ;)
17.01.2012 20:44 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
mazasinība ir diezgan elementāri ārstējama. Tikai ar uzturu to nevar panākt(bet vislabākais ir spināti, teļa gaļa katru dienu, pie pusdienām izdzerot arī glāzi apelsīnu sulas - palīdz dzelzim labāk uzsūkties). Ir tādas apmulas ar hipersaldu šķidrumu - vislabākās zāles mazasinībai - dzerot šīs un katru dienu ēdot to, ko rakstīju, 2 mēnešu laikā no katastrofāliem rādītājiem dabūju vēl dzelzs rezerves organismā. Jā, un Magnijs B6 arī labs, bet ne jau tikai. Un tā noteikti nav nenozīmīga slimība - nekas traks, bet obligāti jānovērš, jo citādi iedzīvosies visādās citās ķezās. Un par sejas ādu - to mēdz bojāt zāles, kas domātas mazasinības novēršanai, kad beigsi dzert, tad pāries.
18.01.2012 00:53 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
neuzrakstīju gan to, ka man mazasinība bija grūtniecības laikā, uz beigām, kas ir visai tipiski, bet nezinu, vai tas ko maina.
18.01.2012 00:59 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Tas ir samērā vienkārši ārstējams - lieto daudz produktus, kas satur dzelzi! Varbūt tev ir vispārējs vitamīnu trūkums? Vispār, ja tev tabletes īsti nepalīdz, iesaku pēc iespējas ātrāk tikt pie ārsta un noskaidrot, kas tad īsti ir par vainu.
18.01.2012 01:24 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Ēd daudz bietes, dažādos veidos - sulās, salātos, zupās utt... ;)
18.01.2012 01:32 |
 
Reitings 86
Reģ: 15.08.2011
Man ir miljons reižu maz hemoglobīna līmenis! Vairāk kā uz pusi mazāks no vajadzīgā minimuma. Gandrīz visu mūžu man tā ir. Vienīgais nav tikai tad, ja KATRU DIENU (regulāri) dzeru ārsta izrakstītās zāles (to ir divu veidu) un REGULĀRI (katru dienu!), ēdot gaļu! Ārste (nevis ģimenes ārste, bet tieši hematoģe) pilnīgi neko neteica ne par bietēm, ne vēl kaut kādiem sarkaniem augļiem un dārzeņiem utt., bet tieši lika ēst gaļu - liellopu gaļu! Vistas gaļa šeit neko nelīdzēs! Tāpat ik pa laikam ieteica ēst tos nenormāli saldos hematogēnus. Šādā veidā trīs mēnešu laikā ieguvu GANDRĪZ vajadzīgo dzelzs līmeņa minimumu. Ak, jā, un toreiz man arī parādījās pumpas. Tas ir no zālēm. Tagad gan nekādas zāles nedzeru, jūtu gan, ka jādzer, jo liekas, ka tagad ir stipri mazāks dzelzs līmenis kā laikā, kad mani taisījās ar šo 'nenozīmīgo slimību' sūtīt uz slimnīcu.
18.01.2012 04:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 20.01.2012
vai tikai mazasinība. Vai pilna asins aina un bioķīmija ir veikta. Ja ne- jātiek pie ģimenes ārsta. Var iet pa tiešo pie hematologa. Un cik tad ir hemoglobīns? Mazasinība nav nemaz tik nenozīmīga: tev šūnas saņem maz skābekļa un pati jau arī to izjūti, turklāt mazasinība var būt citas slimības simptoms
20.01.2012 03:28 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Nu un ka neesi LV, vai taapeec citaas valstiis nav aarstu? Kaa aatraak risinaat sho probleemu, Tev ieteiks tikai aarsts (l)
20.01.2012 04:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits