Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krievu toyterjers

 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011

buenas dias!! :-D

ja kāda vēl nečuč, tad varbūt varētu izteikt viedokli par pieminēto suņu šķirni, vai pašām ir , pieredze...labāk jā vai tomēr nē...??

vnk taisāmies iegādāties un gribas dzirdēt citu pieredzi :-)

17.01.2012 06:53 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Viss jau atkarīgs kā izaudzināsiet. :-)
Manai krustmātei ''krievs'' ir traks, ēdelīgs un uzvedās kā dobermanis, turklāt nobarots uz 4 kg. :D Galīgi ne klēpju sunis, bet vairākumā viņi ir tieši tādi pa rokām, trīc un pīkst.
http://www.dinozoo.lv/content/view/349/ tas tāds kopējais ieskats.
Vēl var uzrakstīt kādā draugiem.lv domubiedru grupā, tur gūsi precīzāku ieskatu. :)

P.s. Man pašai ir jorki, bet, ja būtu jāizvēlas no pavisam mazajām šķirnēm, tad ņemtu čivavu, tie tādi druknāki. ;-)

17.01.2012 12:12 |
 
Reitings 219
Reģ: 04.04.2011
Manai istabas biedrenei ir!
Bet..ja agrāk es domāju ka gribu kādu mazo suņuku, tad šobrīd esmu guvusi labu pieredzi un mācību,ka varbūt tomēr nē!
Viņš noteikti ir jāaudzina. Mūsu krievs ir ļoti izlutināts un vienīgais vārds ko saprot ir ĀrĀ! Ja viņam gribas nokārtot savas vajadzības, viņš neciešas, bet pietaisa kur vien iepatīkas!. ah..un tā kā es esmu pirmā mājās no darba-tad vienmēr man viss aiz viņa ir jāsatīra.Barību ar nevar dot parasto, bet vienmēr uzvāram auzu pārslas, kartupeļus, burkānus vai biezspienu ar profesionālo barību.
Protams ir mīlš un jauki, ka mājās kāds sagaida-bet tiešām-jau no pašas bērnības ir kārtīgi jāaudziana un jādresē!
Kā arī-mums ir tīras šķirnes, ar visiem ciltsrakstiem, bet ir padevies mega brašs-5 kg.Savukārt brālīties pavisam vārgs un mazs-visus spēkus dzemdības bija atņēmis!
17.01.2012 12:29 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
man riktīgi patīk tie mazie, brāļa draudzenei tāds ir, nenormāla un nešpetna, bet tas nemaina manas domas, ka es arī ļoti tādu gribu!!! (l) (l) (l)
17.01.2012 12:54 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Protams, tas ir atkarīgs, kā audzināsi. Mūsējais ir gudrs, klausīgs, bet vienalga ar savu rakstu. Vecāmamma viņu ir izlutinājusi, dod ēst visu pēc kārtas, tādēļ pie galta es vienmēr ar viņu karoju, ka nedrīkst, bet visus aizrādījumus viņš saprot. Viņš arī saprot, ja es ne tā paskatos uz viņu, pieglauž ausis un sakņupis iet uz savu vietu. Nikns ir ļoti, vienīgais sargs, jo labradors visus svešos uzņem, kā savējos. Bet, kad ar ciemiņu iepazīstas, aposta, tad visu vakaru noguļ klēpī. Mums ar nokārtošanos nav problēmu, jo dzīvo viņš laukos, uzkačājies arī tāds smuks, un nekad nav pietaisījis iekšā (izņemot, kad maziņš bija līdz kādiem 5 mēn.) Ja gribi dzīvoklī turēt, īsti jau nav starpības, kurš no mazajiem, jo ries tāpat visu laiku uz svešajiem.
17.01.2012 12:55 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Pirmkārt, jārēķinās ar terjera raksturu - nikns, spītīgs. Otrkārt, no mazām dienām jādresē. Par savu suni varu teikt to, ka ir ļoti patstāvīgs, egoists, autonoms, ar citiem suņiem nedraudzējas, nikns, dara kā,grib (nevelk džemperi, kad jāiet ārā, ja negrib, nedodas rokās, ja negrib, izrāda savu slikto garastāvokli, ja to grib). Pie tam pēc horoskopa vēl dvīnis. :D
Kopumā šie suņi aktīvi, nervozi, dusmīgi, rej uz katru troksni un šo riešanu kontrolēt tik pat kā neiespējami. Par ēšanu - kā ieradina - ja no mazām dienām pierdaina pie tām 3 ēd.k. sausās barības dienā, tad ēdīs, ja sāksi dot cilvēka barību, netiks no tā vaļā - mangos, pīkstēs un lūgsies, kad jebkurš cilvēks kko ēdīs.

TAČU

no otras puses sunītis ir ļoooti mīļš, jauks, neprātīgi mīl savu saimnieku, to sargā, mīļo, spēlīgs suns, taisa visādus pigorus, liels siltummīlis. No savas puses varu teikt, ka suns ir lielisks, noteikti vēlētos otru (aprīlī/maijā plānoju pārot), jo suns ideāli atbilst manam raksturam. Šie sunīši lieliski prot izrādīt emocijas. Un manējais iekšā vispār nekārtojas, ciešās līdz pēdējam un prasās ārā vienmēr.
17.01.2012 14:23 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Krizmy - tev ir puika vai meitene?
17.01.2012 14:30 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Ak, jā, kuces vispār ir niknākas par suņiem. Man kuce. Suni neņēmu, jo tie mīzēji. :D
17.01.2012 14:39 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Nav nekādi mīzēji:D Moš iedod savu epastu? Ja tev pārojamais nav atrasts, varbūt varam ko sadomāt:)
17.01.2012 15:29 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Ja kastrēti, tad varbūt nav :D

Cik tavam kg?

Vēl nav, vēl meklēju un skatos :)

[email protected]
17.01.2012 15:38 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Nezinu, neesam svēruši:D Bet viņš mums tāds vīrišķīgs :-D Sabildēšu, un tad jau gaidi epastu
17.01.2012 16:45 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Izmantojot diskusiju, varētu lūgt atsaukties meitenes, kam ir toyu suņu puikas (ne smagāki par 2.5-2.7kg). Meklēju savai 3kg dāmai precinieku! :)
17.01.2012 19:58 |
 
Reitings 159
Reģ: 03.07.2011
mums ir brūns tojčiks :)
solīja,ka būs līdz2kg, bet tagad ir 3,5kg :) bet tam,ka lielāks ir savs pluss. kamēr maziņš, tad var neuztraukties par to,ka salauzīs kājas..tie mini nokrītot no krēsla salauž ķepas.
mūsējais ēd maz,ļoti gudrs.. pašam gribas mācīties(loti ātri apgūst komandas). pirmo nakti atļāvām gulēt ar mums(tā bija kļūda,jo tagd visu laiku guļ ar mums kopā-ierobežo intīmos brīžus :D )visu laiku grib būt kopā ar mums..ja brauc kādā tālākā braucienā, tad jāatrod kāds pieskatītājs.. vienu pašu nevar atstāt ilgi,jo ļoti pārdzīvo unreizēm sastrādā neģēlības(no mistkastes velk ārā visus papīrus un sapluinī). ļoti salīgi viņi-jāpērk apģērbs. nepatīk tas,ka uzvedas kā baigais milzenis un blato virsū citiem suņiem..īpaši lielajiem. aprej visus pēc kārtas(neviens svešs kaķis vai suns vai cilvēks nevar ienākt mūsu pagalmā :D ).un daktere teica,ka viņi ir ļoti piselīgi. vislaik ņem priekšā savas mantas. visas mantas sagrauztas un mājās visām mīkstajām mantām ir izplēsts mīktais pildījums, izgrauztas acis un nograuztas acis :D
viņi baiie rezgaļi ir. jārūpējas kā par bērnu(nepārspīlēju. bet šo pirkumu nenožēlojam. mēs viņu dievinam (l)
17.01.2012 21:21 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Ak, jā, manējā arī jau otrajā dienā kā iegādājos 2 mēnešu vecumā sāka gulēt blakus zem segas. Tagad nevaru aizmigt nemaz, ja suns nav zem segas un nesilda. Par intīmajiem brīžiem taisnība - suns saprot ap ko lieta grozās un grib būt tuvu blakus, piedalīties, atņemt mani džekam, grib būt pirmajā vietā :D
Kad mazi suņi, tad jāuzmanās, lai neatglaudītu ausis, lai pēcāk tās stāvētu staltas, kā arī zobiņi var paši nekrist laukā, tad jātaisa operācija. Bet visādi citādi - suns ideāls!
17.01.2012 21:43 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
buzhibuzhi, nu neiestāstīsi Tu nevienam, ka Tavs suns ir gudrs, ja tas rej uz svešiem cilvēkiem. Manai draudzenei arī bija tojs, kurš sākotnēji rēja uz visiem cilvēkiem, par svešiem suņiem nemaz nerunājot. Draudzenei likās baigi smieklīgi, ka suns ciemiņiem metas kājās, ķipa- lielais sargs. Bet pēc tam, kad tas suns iekoda sejā savas saimnieces tikko dzimušajam dēlam, viņa suni aizveda iemidzināt. Tā riešana nav nekāda labā īpašība. Ok, manam sunim arī mēdz nepatikt sveši suņi un tad var pacelt balsi, suns tomēr ir suns un retu reizi kāds sugas brālis var neiepatikties. Taču lai normāls, līdzsvarots suns rietu uz svešiem cilvēkiem [un es nerunāju par dzērājiem].. Nu nav tas normāli! ;)
17.01.2012 21:43 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Riet ir suņa (īpaši toju) dabā, otrs jautājums ir par košanu un agresīvu virsū mešanos - par to ir jāuztraucas.
17.01.2012 21:49 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Suns rej, kad ir nobijies, rūc, kad brīdina un kož, kad dusmojas. Neviens normāls suns bez iemesla nerej uz svešiem cilvēkiem, runa ir par psihes traucējumiem tādā gadījumā. Zinu ļoti daudzus tojus, kas nerej vispār, tāpēc uz sugu šo nevar attiecināt.
17.01.2012 21:53 |
 
Reitings 159
Reģ: 03.07.2011
nedod Dies' manējais kādam iekostu..es pat nevarētu iedomāties,ka viņš kaut ko tādu darītu.tā riešana bija domāta tāda,ka viņš ir kā signalizācija, bet kost nevienam nekož.tik spēlējoties maigi, jo ir ļoti labsirdīgs.. aprej svešus cilvēkus,kas nāk pagalmā, bet pastaigājoties pa ielu pie siksniņas nav tā darījis :) viņam pat''ik sievietes-ja atnāk ciemos tad nes mantas un grib rotaļāties, bet uz vīriešiem gan parej, bet ja kāds sāk tuvoties, tad uzreiz laižas lapās. mūsējais ir ļoti sirsnīgs(nemānos:D). viss ir audzināšanā. Ja lutināsiet un atļausiet visu, tad protams būs riebeklis. mēs ar puisi laikam paši neesam riebekļi,tāpēc suns ir tādi kā mēs.
ar kaķi arī sadzīvo. abi cīnās un dauzās,lai gan kaķis ir unikāls :D
17.01.2012 21:57 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Traucējumi, manuprāt, ir tojiem, kas nerej vispār :D
17.01.2012 22:08 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
man ir mini krievu toytejers garspalvainais, dēļ izskata šķiet ka dikti mīlīgs, bet patiesībā raksturiņš baigi nešpetns, ja tev mājās piemēram ir kaķis tad tā ir kā ir tādu dzīvnieku iegādāties, jo kaķis 3reizes lielāks, var nomušīt sunīti :(
ja viņu dresē un ņemas tad ļoti gudrs sunītis, vienīgais lielais mīnus ir tad kad kucītei mēnešreizes, jo tāda izmēra pampērus es joprojām neesmu atradusi :( un līdz ar to šmuces un jādomā kā ko lai visa māja nav asinīs :(
17.01.2012 22:25 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Ir taču speciālas biksītes, kurās, tāpat, kā sievietēm, ieliek ieliktnīti un ik pa laikam maina. Tās biksītes nemaksā vairāk par 5 Ls. Dino Zoo esmu redzējusi, gan jau, ka citur arī ir. Savai kucei nekad neesmu izmantojusi, jo nav tās reizes tik trakas.
18.01.2012 00:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits