Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sevis meklējumos

 
Reitings 21
Reģ: 24.01.2011

Kā, lai sevi atrod, izprot un saprot! Kā saprast kāda es esmu, kāda es vēlos būt . un ko es vispār es vēlos?

es zinu, ka pārāk filozofiski, bet tomēr varbūt Jūs varāt kaut ko ieteikt? kādu labu grāmatu? nodarbi? semināru?? kā Jums ir izdevsies atrast sevi un galvenais nepazaudēt!

16.01.2012 02:27 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Manu ceļu uz sevis atrašanu pat ienaidniekiem nenovēlu. Vai palīdz grāmatas un semināri? Šaubos! Vērtīgu grāmatu ir daudz, bet tās mēs itin bieži lasām nepareizajā laikā...vai arī par tām neesam dzirdējušas. Kāds mans draugs lasīja Kārnegī darbus, taču šodien vien ar viņu nepietiek, ir jāsaprot, ka laiks ir mainījies. Draudzenes lasījušas Ošo un The Secret, bet neredzu viņās pārmaiņas, ja vienīgi tas, ka viņas ir līdzīgas pārējām draudzenēm, kuras arī neko daudz vairāk par šiem diviem variantiem nav lasījušas. Sevis meklējumiem vajadzīgs laiks, arī vientulība brīžiem, kā arī vēlme sevi nežēlot.
16.01.2012 02:34 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ko tas vispaar noziimee, atrast sevi? Es nekad shito neesmu sapratusi
16.01.2012 03:27 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Es nekad neesmu sapratusi kā bezpersoniskas,pārgudras,brīžiem realitātei vispār nepiesaistītas viena autora sarakstītas subjektīvas grāmatas var kādam palīdzēt atrast sevi.Taču,es arī nesaprotu to,kā visi biezeņi masveidā aizmetušies uz Indiju pompozi brauc atpakaļ un stāsta visiem kā ''atraduši sevi''.Šķiet,ka tur ''patiesais es'' uz ielas mētājas-aizbrauc,momentā atrodi un brauc atpakaļ.
Mans uzskats-tikai tu pati vari atrast sevi.Laika gaitā,notikumiem ritot uz priekšu pamazām izkristalizēsies kas un kā.
16.01.2012 03:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas ,ka sevi vislabak var atrast tiesi caur kadu hobiju,kas saistas ar makslu-parasti es cilveku loti labi izjutu ,ja skatos kadu vina makslas darbu,lasu kadu vestuli par piedzivoto-no dzives...Es domaju ,ka tadas reizes cilveks tiesam parada sevi-ipasi gleznojot ,man liekas, emocijas nak ara -kaut kas atveras... :-)
Man "The Secret" ir ka macibu gramata,kuru lasu ,lai macitos vairak saskatit dzive pozitivo un ari darit,ne tikai runat-gruts darbs |-) !Man patika ari trennins ,kuram izgaju cauri vairakus gadus atpakal-tads "smadzenu skalosanas" ...ko ieteica ,lai varetu stradat "lidera darbu"...! :-)

16.01.2012 03:58 |
 
Reitings 21
Reģ: 24.01.2011
Atrast sevi - es šajā gadījumā domāju, rast to sajūtu, ka Tu zini ko Tu dari, un ko Tu gribi darīt. Kad Tevi nemoka nemiers par tām lietām ko Tu dari. un par to vai Tu esi īstajā vietā vai nē :)
Apjaust sevi pašu!

16.01.2012 15:03 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Aiziet pie astrologa, pildīt dažādus, profesionāli izveidotus augstas kvalitātes testus (attiecīgās iestādēs, ne tos, kas žurnālos). Tas ir viegls veids, kā saprast reāli savas stiprās puses un spējas. Un attiecīgi no iegūtās informācijas, izdarīt secinājumus.
Es īsti nezinu vai grāmata var ļaut apjaust sevi, var radīt pārdomas un pamest kādas idejas, bet tā apjaust... nu nez...
16.01.2012 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ni graamataam noteikti ieteiktu izlasiit Stephen Covey "7 Habits of highly effective people". Ir arii tulkota latviski. Vislabaakaa graamata, ko es jebkad esmu lasiijusi.
16.01.2012 15:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits