Bagāts, vecāks vīrietis...

 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011

Pirms pusotra mēneša kādā vakarā, kad gāju no lekcijām, mani uz ielas uzrunāja kāds vīrietis. Esmu diezgan bezbailīga attiecībā pret cilvēkiem, tāpēc neatteicos no sarunas uzsākšanas un manis pavadīšanas. Neatteicu arī pēc stundas ar viņu kaut kur pavakariņot. Aizveda viņš mani uz restorānu, pēc tam mazliet pastaigājām un tad sekoja tango mācīšanās viņa viesnīcas numurā, pēc tam mani aizveda līdz mājām. Nākošajā rītā vien bija manis aizvešana līdz skolai. Visu šo laiku netikāmies, jo viņš dzīvo vairākus simtus km no manis un manā dzīvesvietā viņš tiek reizi mēnesī darba darīšanās. Bet toties bija zvani un sms katru dienu, ar banālajiem tekstiem ''tu esi tik skaista, es pēc tevis ilgojos'' utt. Nesen bija mūsu otrā tikšanās reize uz apmēram stundu, un viņš JAU man uzdāvināja telefonu. Tam, savukārt, nāca klāt jau pieskārieni mašīnā u.tml. Tur laikam ir skaidrs, ko viņš no manis grib, tur ar attiecībām laikam nevar būt nekāda sakara. Bet tā tie turīgie vīrieši dara, ka savām mīļākajām jau uzreiz dāvina mantas?

09.01.2012 21:11 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Man ir tendence pārprast un uztvert savādāk, bet es tiešām bieži vien Tavus komentārus pārprotu tādā gadījumā.
Man ir jautājums, vai esi Pirmdienu sastapusi dzīvē, ka tā atļaujies izteikties?
Turklāt ir vīrieši, kuri neskatās tikai uz ārieni, citiem vajag arī ko sakarīgu pretī ;) Nevajag pārmest, cik kuram skaistas vai neglītas acis, kādu daba radījusi, tādam jādzīvo.
09.01.2012 23:19 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Lakšmi, vai pirmdiena dzīvē ir satikusi sen neredzēto, taču tik slaveno Bulli, lai tik atklāti spriestu par viņas krūtīm un karjeru, piemēram? :)
Zakji :)
09.01.2012 23:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu man jau patīk, ja man velta msaidiņus, bet skaidrāks nekas man no tā nepalika. :D Tātad, kiwi??
09.01.2012 23:24 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Kiwi, es šajā portālā īpaši daudz nesēžu, tapēc no Pirmdienas puses esmu lasījusi tikai labus komentārus ;)
Turklāt Bulli var apskatīt draugos, kam nav slinkums, bet Pirmdiena savu identitāti nav atklājusi! ;)
09.01.2012 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Te bija jautājums, vai tas džeks apdāvinātais ir smux??? :-D Es ar gribu zināt!
09.01.2012 23:28 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Ja Tev viņš nešķiet pretīgs..tad kāpēc ne?!
Par to dāvanu un baudas apmaiņu laikam jāpiekrīt..tā tas ir.
Dzīvojam vienreiz..visu vajag pamēģināt..un jo vairāk nerīkojies pēc vispārpieņemtiem standartiem, jo interesantāka dzīve!
09.01.2012 23:28 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Vai 34 ir daudz?
Man, kurai ir 30 - nē....
Bet ja meitēnam ir 20..... iespējams viņai viņš ir ''vecāks''

Var jau būt nesmuks, bet ar labām acīm :-D
09.01.2012 23:32 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
A Tu taa reaali KAUT KO vispaar zini par vinju? Vaardu, uzvaardu, no kuras valsts vinjs brauc uz Latviju un ko tieshi te dara? Kas tas ir bulgaaru asinis, moshka pakistaanju :D... juus runaajat krieviski, anlgiski? Un par to turiibu... aarzemees muusu mazaa (teiksim - paardeveejas) alga pieliidzinaama 1000ls+...
Es pacenstos vispirms uzrakt peec iespeejas vairaak informaacijas, kaut vai googlee, soc.saitos, peec telefona, adreses, savaadaak man buutu reaali bail taa vienkaarshi iet liidzi uz viesniicu, pat ja tieshaam simpatizeetu...
09.01.2012 23:45 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kiwi, gaume mēdz būt dažāda, arī uz acīm. Mēs visas maināmies. Un mums katrai ir sava "odziņa", ar kuru citus valdzināt, mana nav izskats. Un ir žēl, ja Tu tiešām meklē kaut ko tikai manā ārienē. Meklē degsmē, vērtību sistēmā, izglītībā, attieksmē pret pasauli, tiešumā, ne bildēs. Žēl, ka neesi mani satikusi dzīvē, jo tām, kuras kam tādam atradušas laiku, iespaids nav bijis slikts.
10.01.2012 00:00 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Telefons jau arī nav nekāda baigā ekstra lai tā pateiktu, ka viņš lūk cenšas tevi uzpirkt, varbūt redzēja, ka tev dranduļets un gribēja iepriecināt. Cilvēki ir tik dažādi, nu visi nebūs pēc vienas sejas un līdzības.
Viens bagātais nesīs tev no debesīm mašīnu, dzīvokli, rotas, somas cits bagātais radinās pie citām vērtībām.
10.01.2012 01:29 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu karinjo rakstītajam - par maz faktu. Turīgs, cik ļoti? Vecums arī jautājuma zīme.
Ja ir turīgs tas, ko es saprotu savā izpratnē, tad telefonu nopirkt tas pats, kas citam - saldējumu. Nu nav uzreiz tik viennozīmīgi. Varbūt tiešām Tev vecs telefons un, ņemot vērā, ka tik daudz laika pavadāt telefona abos galos, tas bija pirmais, kas iešāvās prātā kā uzmanības apliecinājums.
Puisis prakstisks, ko lai saka.
Man Beļģu šokolāde un kaviārs būtu vairāk piemēroti :-D :-D :-D Tas tā, jociņš.
Vecā labā mīkla ap kiwi, cosmo šūmēšana :-D Es zinu, ka šamējā Rīdziniece, tik vien man izdevās uzrakt no viņas IP adreses :-P
10.01.2012 02:07 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Hmm, bet ko viņš pats saka?
Jūs tak kontaktējaties, es sapratu, diezgan. Kādi viņa nodomi?
Ja es nokļūtu tādā situācijā, pajautātu tieši, ko viņš no manis grib. Bet nu es telefonu nepieņemtu un uz ielas neiepazītos :)
10.01.2012 02:08 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
+ Mrs. ellisai.
Daļēji tam piekrītu. 34 gadi nav nemaz tik daudz , un ja nu tev ceļā ir gadījies tieši turīgs vīrietis, varbūt tam tā bija jānotiek. Iesaku tev mazliet izbaudīt to visu, ja jau pati uz kafejnīcu pat nevari aiziet. Iesaku tev tomēr telefonu atdot , bet paskaidrot, ar nolūku , ka dārgas dāvanas no tik mazpazīstama vīrieša pieņemt nav īsti labi .. utt. (..) Izbaudi, kāmēr vari , bet ja nu tomēr uzzini ,ka ir sieva un nedod dievs bērni- izbeidz attiecības. Bet ja nu tiešām šis vīrietis izrādās sakrīgs un bez sievas ? viss var būt ! Bet nesaceries par daudz.
Par viesnīcu gan tev - . Tas bija nepazīstams vīrietis, vecāks par tevi un ne jau nu drosmē lieta.

10.01.2012 02:33 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Hah, es par tiem 34 gadiem vēl uzprasītu pasi ;-)
10.01.2012 02:36 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ko es par viņu zinu? Ja godīgi, tad ne īpaši daudz. Savu vārdu viņš ir nosaucis, arī to, kādā sfērā strādā, kur un par ko mācījies,ļoti labi pārzina medicīnu, parādījis bildes kādos kontinentos šis bijis. Vēl parādīja rakstu par sevi vienā žurnālā, kur rakstīts par viņa izgudroto mākslas tehniku. Uzvārdu tur nepaspēju piefiksēt. Runā viņš tekoši ar mani latviski, bet tā krieviski. Telefona numurus googlee esmu pārbaudījusi, neatrada neko. Pēc cita nekā nezinu kā par viņu info atrast. Bet es tam visam tā īpaši uzmanību nepievērsu, jo man ir tik daudz visa kā cita, kam veltīt domas, tāpēc nebija tik svarīgi viņu izzināt, kamēr bijām vien tikušies tikai reizīti. Tagad gan situācija pēc dāvanas un tiem pieskārieniem ir mainījusies (t)
10.01.2012 03:20 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Par to skaistumu tā grūti spriest, jo uzvalks, viņa ļoti dželtelmeniskā attieksme piedod viņa tēlam šarmu. Bet tā... tiešām nevaru spriest vai viņš starp citiem bulgāriem skaitas izskatīgs :-)
Vai man viņš patīk? Es apbrīnoju viņa zināšanas, to, cik viņš ir daudzpusīgs, sportisks u.tml. Bet tās laikam nav simpātijas kā pret vīrieti.
10.01.2012 03:27 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
It kā negribas ar viņu vairs tikties, bet, lai atdotu telefonu, jāsatiekas vien šonedēļ būs :-/
10.01.2012 03:30 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
MeiteneVārdāKristīne, jā, es pati sūdzējos par savu telefonu, jo tam daudz kas bija sabojājies, kā dēļ daļēji nevarēju ar viņu tik bieži komunicēt, cik viņš vēlētos. Arī droši vien tik bagāts nav, jo katram jau tas vārds nozīmē mazlietiņ ko citu :-) Bet tāpat, nepatīk tagad šis viss, sieva noteikti ir, pat ja arī nebūtu, tad šī pāragrā uzmākšanās man neko labu par viņu neliecina.
10.01.2012 03:37 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Labrīt:)

Nu palasot te vakardienas diskusijas..... rodas sajūta, ka iespējams, ka viņš vnk gribēja Tev sagādāt prieku, redzot, kāda Tev truba, un lai varat komunicēt, bet! - tas, ka pieskārieni...iespējams pati ar savu uzvedību ļāvi viņam domāt, ka tā var - jebkurš vīrietis ir noliekams pie vietas...ja, normāls, tad sapratīs pēc pirmajiem vārdiem un cienīs Tavu attieksmi. Ja tomēr rodas problēmas - tad tas nav tā vērts.

Katrā ziņā izvērtē pati situāciju, dari kā sirds saka un būs viss labi.
Lai veicas! ;-)
10.01.2012 11:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es brīnos,ka viņs sevi noturēja un pirmajā randiņā viestnīcā nesāka uzmāktie,jo tas,ja tu piekrīti iet uz numuriņu līdzi citiem būtu kā zaļā gaisma uz intīmo.
par telefonu . skaties pati. ja vēlies paturēt, tad paturi, ja nē ,tad atdot,jo galu galā jums nebija solījumi, ne mājieni- es tev telofonu, bet tu man atdodies :-D
tas ir atkarīgs kādi pieskārieni bija,bet lielākoties vīrieši vismaz rokai pieskarsies otrajā randiņā ,vai arī mēģinās noskupstīt. zini ko???ja tu nebūtu uzrakstījusi,ka viņš nez kāds biezais,uzdāvinājis telefonu,tad lielākoties forumā teiktu-ooo ,tas jau normāli,ja otrajā randiņā pieskaras :-D :-P
10.01.2012 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!