Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ēdienkarte

 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011

Tās, kas regulāri apmeklē sporta klubus - kāda ir jūsu ikdienas diēta? Jūs speciāli piedomājiet par to, ko ēdīsiet pirms/pēc treniņa? Vai arī viss ir vienkāršāk, respektīvi, ēdiet visu pēc kārtas, tikai skatieties, lai uzņemto un patērēto kaloriju skaits būtu līdzsvarā?

08.01.2012 01:41 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
Ak, jā - kāda ir jūsu attieksme pret proteīnu dzērieniem?
08.01.2012 02:13 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Jaa, es visu laiku nedaudz piedomaaju par ikdienas dieetu!
Ja treninjsh saakas, piemeeram, 19:00, tad dienas eeshanas reizes ir sekojoshas:
7:30 - brokastis
12:00 - pusdienas
apmeeram 16:30 - eedienreize, kas dos treninjam speekus, parasti ietver riekstus un zjaaveetus augljus
ap 22:00 neliela uzkoda, jo peec treninja obligaati kkas jaauzeed, bet tajaa pashaa laikaa nevar tak ar pieeestu punci iet guleet! :) Skatos, lai peec-treninja uzkodaa ir gan ogljhidraati (lai kjermenim vieglaak atguut energiju), gan arii olbaltumvielas (lai muskulji var atjaunoties). Luuk taa. :)

p.s. nekad neesmu skaitiijusi kalorijas, glevenais, lai paartika kjermenim dod labu, nevis sliktu :-)
08.01.2012 03:35 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Un par proteiinu dzeerieniem domaaju neitraali! :-D Pati nelietoju, jo labaak visas vajadziigaas uzturvielas uznjemu ar paartikas produktiem, bet tajaa pashaa laikaa, ja kaads man tos proteiinu dzeerienus specialli nopirktu, gan jau ka izdzertu. :-D :-D
08.01.2012 03:37 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es arī, kopš uzsāku iet uz sporta klubu, vairāk piedomāju pie tā ko ēdu.
Tagad praktiski neēdu čipšus, gāzētos dzērienus, fast food. Saldumu patēriņš arī ir samazinājies. Un pat neprasās! :-)

Treniņu dienās, galvenais atceros, ka vajag paēst pirms treniņa, jo savādāk nav spēka, bet ikdienā man pa dienu ēst īsti negribas! :-D Un pēc treniņa gan man ir liela apetīte, bet ledusskapī vienmēr stāv biezpiens un augļi, tad nu šos arī lietoju. Bet nu sanāk arī pagrēkot! :-D
08.01.2012 03:44 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
Man galvenais tagad ir saprast kā visu sabalansēt, lai nebūtu ne par maz, ne par daudz. Cenšos atrast to zelta vidusceļu :-D Pieļauju, ka paņemšu individuālu konsultāciju ar treneri, bet pirms tam interesē dzirdēt personīgo pieredzi šeit.
08.01.2012 03:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits