Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jus par to domajiet...?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Mana Jaungada ballite bija loti izdevusies,bet mani parsteidza viena kaimina e-pasts nakosa diena!Vins rakstija ,ka vinam ballite loti patika,pateica lielu paldies par visu uttBeigas tomer pierakstija ,ka aizgajis atrak ,jo nespejis izturet musu kaiminu austriesu puiku(tas bija vienigais berns ballite).Puika(7gadi) bija it ka atbildigs par muziku...noteica kadas dziesmas likt uttMani vina izvele nesokeja-interesanti ,ka vinam loti patika tiesi 70,80 gadu muzika-nebija nemaz tik slikta izvele :-P !Kaiminu kaitinaja fakts,ka berns ir noteicejs par pieaugusajiem...!Tads iespaids bija ,jo likas ka vecaki visu laiku veltija uzmanibu tikai vinam-visu vakaru! :-D

Man tas likas vienu bridi loti kaitinosi!Es domaju,ka viena berna del netaisisu traci...aizradot!Tomer tagad ta iedomajos,vai pie izdevibas tomer nevajadzetu tai mammai tomer pateikt,lai mazliet "pievelk stikus".Iedomajos,ka tagad tas mazais domine par vecakiem-velak domines par meiteni,sievu!Zel...citadi tads loti interesants puika! :-P

Vai jus esiet kadreiz bijusas sadas situacijas,kad sadi berni tracina, gribas aizradit utt!?

04.01.2012 21:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeju piebilzt,ka vinam loti patika "Rasputins" :-) -vispar amizanti izskatijas ,ka visi dejoja oriental terpos (dress code)pie sis muzikas! :-D
04.01.2012 21:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ielaidu kludas pareizrakstiba...nekas! :-D
04.01.2012 21:24 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tagad mode laikam ir bernu visatlautiba. nedod dievs vecaks ar siksu uzsaus...ui kads tracis bus. un luk ar rezultats(vismaz lv).

p.s ooojaaa ir bijusas daudz situacijas, ka tracina.
04.01.2012 21:26 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vai ir bijušas situācijas, kad tracina bērni? Sveši bērni mani tracina 80% gadījumu :-D :-D Bet domāju, ka aizrādīt nevajag, jo vecāki zina, ko dara, es domāju, un pat ja tāds izlutināts bērnībā, nekas, jo dīve visu saliek pa vietām, jāatcerās, ka visi bērni tādi ir un nav ko! It īpaši par svešiem bērniem. :-)
04.01.2012 21:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Reiz braucu tranvajā. Priekšā sēdēja sieviete un meita blakus sēdeklī. Meita visu laiku kko runājās, nedaudz tā kā bļaustoties, kko it kā dziedāja, nu tā diezgan skaļi, bet ne ārdījās.
Pēkšņi viena sievete, kas sēdēja pretī, pretējā rindā laikam neizturēja un nolamājās: "Neauro, te nav Tava virtuve!"
Meitene sabijās un apklusa.
Protams, nav jau pareizi mācīt citus bērnus, bet iespējams, ka tajā gadījumā tas bija tas, kas vajadzīgs, ja māte nesaredz, ka viņas bērns uzvedās nepieklājīgi skaļi sabiedriskā vietā. Tur būtu līdzējis vien mātes aizrādījums vai ieteikums.
Nu kādasm tas ir jāiemāca.
04.01.2012 21:29 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
man ļoti patīk bērni, bet, nu, jā, zinu arī tādus izlutinātos..man žēl to vecāku, kuri pēc tam cenšas kaut ko mainīt, bet viss neveiksmīgi..it sevišķi tādēļ, ka viens cenšas, bet otrs atkal ucinās. (t)

Manuprāt, ja Tu pateiktu to tai mammai, viņa to uztvertu kā apvainojumu viņas puikiņam nevis kā normālu ieteikumu (t) Gan jau vecākiem liekas, ka viss ir vislabākajā kārtībā.
04.01.2012 21:31 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Es pagājušā gada beigās biju kādā Ziemassvētku koncertā baznīcā, kur priekšā sēdošās māmiņas 6-7 gadus vecais bērnelis tā trokšņoja,skaļi runāja, ka pusi koncerta nevarēja dzirdēt. Vienā brīdī tas kļuva neizturami.Kāda sieviete aizrādīja bērna mammai,ieminējās, varbūt, lai uz brīdi iziet ārā un ved pie kārtības savu bērnu, viņa apvainojās un teica, ka esot nopirkusi biļeti un nekur neiešot. Bet mēs taču arī bijām nopirkuši biļeti!!! Es saprotu, ka tas ir bērns, bet kaut kādam tiesību samēram un smalkjūtības robežai, cieņai pret apkārtējiem arī jābūt! Turklāt, šķiet, mammas dažreiz nesaprot, ka tas pie viņām reiz atnāks atpakaļ neaudzinātu, egoistisku pieaugušu bērnu veidolā ;-)

Lai gan viegli jau tādām kā es, kam vēl nav bērnu, te mācīt un spriedelēt.Realitāte bieži vien ir cita. Ne velti ir tas sarkatiskais teiciens :"Vislabāk zina, kā pareizi audzināt bērnus tie, kam pašiem nekad nav bijuši bērni" :-D
04.01.2012 21:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man mazliet aizkera vira vardi-nu ja... tie ir austriesi...cilveki ar citam manierem :-O -no Eiropas!Atceros ,ka musu gimene berni nespeleja "pirmo vijoli"!
Es atkal domaju ,ka amerikani dod berniem tadu visatlautibu |-) !Pedeja laika berni loti krit uz nerviem-es domaju tie izlaistie! (t)
04.01.2012 21:32 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ir jau viegli runāt, grūtāk izdarīt, tomēr...nesaprotu savu māsu. Viņai divi bērni - puikam 10 gadi, meitai 6. Meita ļoti paklausīga un kārtīga, bet dēls. Nu tas ir ārprāts! Māte kaut ko aizrāda, sīkais uzreiz pretī: Aizveries! Ej d*rst! u.tt. Kad māsai aizrādu, ka bērnam ir jāmāca kā uzvesties, tad viņa atbild,ka neko tur nevar darīt. Nu kā nevar?! Kaut pa muti uzšaut.

Tad vēl te pirms pāris dienām kāda no cosmo lietotājām ieminējās par sirups.lv mājaslapu. Iegāju tur, lai iemestu aci vai tiešām tur tik smieklīgas tās tīņu problēmas. Ziniet, man smiekli nenāca. Meitenei 12 gadi un meklē sev puisi, gribot attiecības. Stāsta, ka māte neko nesaprotot un,ka 12 gadīgas meitenes jau esot pieaugušas un attīstījušās pietiekoši, lai uzsāktu nopietnas attiecības. Nu vājprāts! Tādām meitenēm pa paka*u iedot, lai mazāk muļķības galvā nāk. Tad vēl 14 gadīga meitene esot bijusi pilnīgā pālī, zvanījusi puisim un atzinusies mīlestībā, neesot varējusi saprast kāpēc puisis viņu negrib.
04.01.2012 21:40 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Pat nezinu, kas pie vainas. Vai tas, ka vecāki ir ļoti aizņemti ar darbu, naudas pelnīšanu, savām lietām, ka neatliek laika bērnam, vai varbūt tas, ka vecāki mūsdienās dikti jauni, vai varbūt sociālie tīkli, TV u.c. Grūti spriest, tomēr, bērnam ir jāzin savi pienākumi, ne tikai tiesības.
04.01.2012 21:44 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Jā, šad tad kaitina sīkie,kurus vecāki negrib audzināt un uzskata,ka par normu to,ka bērns sabiedrībā auro,bļaustās,trako- vecāki tik smaida par saviem sīkajiem- tādas dusmas tajos brīžos.
1x vilcienā viena jaunā māmiņa bija iedevusi savam sīkajam mantu,kura skan nežēlīgi pretīgi, visu ceļu(apm 1h) tas sīkais skandināja to sūdu. Atceros,ka toreiz bija pārbāzts vilciens un man vēl galva plīsa pušu jau tāpat, bez tā sīkā izdarībām.
Un koncertos,kur bērni skraida apkārt kā traki, gribās pieiet pie tām mātēm un kaut ko pateikt. Lai nesēž un nepriecājas,ka sīkais uz skatuves lien- tā tomēr ir necieņa pret mākslinieku- tas nekas,ka lauku pasākums kultūras namā. Protams, es neko nesaku,ka sīkie skraida un bļaustās bērnu pasākumos.
04.01.2012 21:45 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
mani nenormāli traucē, ja veikalā ir kāds spiedzējbērns, nu tad gan es pusdienu pukojos, bet man patīk, ja tramvajā meitenīte dzied. Tā pirms 18. novembra, viena meitenīte pusstundu dziedāja Div dūjiņas gaisā skrēja, man tas likās tik aizkustinoši no tik maza bērna.

Bet par Tavu situāciju, skaties, ka ko aizrādot neparauj lauvu aiz ūsām, jo visām mātēm savi bērni ir eņģelīši, vismaz visu citu acīs noteikti :)
04.01.2012 21:45 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
konnca, Tā saucas moderna audzināšana- bērnam nedrīkst pat pirkstu piedurt- visādi sociālie dienesti uzreiz būs klāt,ja bērns par to skolā sāks runāt. Kā moderni tikt galā ar neaudzinātību gan nezinu.
04.01.2012 21:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atceros vienu loti nepatikamu gadijumu no savas dzives -seit Amerika! (t)
Braucam masina ...meitenitei bija toreiz vel tikai kadi 5-6gadi!Atceros bijam Hawaii toreiz!Meitenite kaut ko aizrautigi stastija...es gribeju pateikt kaut ko svarigu- ienaca prata...Meitenites mamma pagriezas pret mani un teica-pagaidi ludzu...meitina vel neesot pabeigusi savu domu...tas tonis bija tads-pakluse-MANS berns runa! :-D
Es piederu pie tam mammam ,kurai vienmer paticis runat ar berniem ,ka ar pieaugusiem,bet visam ir tomer savas normas,savs laiks...ka jau te mineja labi par tam 12g vecajam "damam"-viss notiek tik atri visas jomas un ta visatlautiba mani laikam kaitina visvairak! :-O
04.01.2012 22:02 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Cruel
Piekritīšu, par to "moderno audzināšanu". Tomēr, kā jau es minēju, bērnam ir jāzin arī savi pienākumi, nevis uz katra mātes/tēva/skolotāja teikumu jāspļauj savas tiesības. Paziņa mācās par pedagogu, bija prakse pirmo klašu audzēkņiem. Viņa stāstīja, ka tas bija vajprāts, pat šaubās vai vēlas turpināt studijas, jo sīkie bērneļi 1.klasē jau rupji atbildot: man po*uj, ej d*rst, Tu mums te neesi nekāda skolotāja u.tt. Absurds pilnīgs!
04.01.2012 22:24 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Ir tikai normāli, ja puikam, kas ir vienīgais bērns kompānijā, tiek uzticēts šāds "darbiņš" - tā viņam ir kā rotaļa. Un tā nepatika jau ir kaimiņu problēma.
Un nesaskatu neko sliktu tajā, ka puika aug līderis - attiecībās tā vai tā vienmēr viens dominē pār otru un nav nozīmes, sieviete, vai vīrietis.
Protams, kamēr aug ģimenē, ir jāmiemāca, kur pastāv robežas. Un vai Tu zini, vai tikai pieņem, ka puika jau tagad dancina vecākus pēc sava?
04.01.2012 22:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dorota-interesanti ir tas ,ka visa visuma man tas puika liekas loti interesants-vinam loti patik dejot-vinam ballite patika,jo vareja kartigi izdejoties (l) !Es pat nevareju isti atjegties,jo vins visu laiku mani sauca dejot! :-D
Man nepatika kaut kas vina pieeja... !Tas ,ka vins bija atbildigais par muziku,ka mes smejamies-tas varbut pat nebija slikti,jo citadi vinam butu nenormali garlaicigi,ja nebutu iedalits "amats"!
Man varbut nepatika ,ka vins izturejas pret viesiem ,kas nebija "vina gaume"! (t)
Mes te ta "nebralojamies" ar tiem kaiminiem,bet to lidera poziciju gimene vareja loti just...!
Vel par muziku runajot-es gribeju nomainit mazliet citu muziku-tadai mazliet atelpai :-P Uzliku paklausities tadu klasiskaku muziku-puikas mamma uzreiz pieteica,ka Max tada veida muzika nepatikot :-O !Tad es iedomajos-bet bez MAX ir vel ari citi viesi... |-)
04.01.2012 23:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Uzliku Jackie Evancho,kas man likas loti iederiga mazliet tadai ka Ziemassvetku ,Jaungada nostalgijai...Seit visiem loti patik sis meitenes balss-lielas simpatijas pret vinu! :-)
04.01.2012 23:08 |
 
Reitings 306
Reģ: 14.10.2010
Es strādāju bērnudārzā un redzu visādus bērnus.Tā tiešam ir jaunākā mode audzināt "savā vaļā" un tas ir tik kaitinoši vnk redzu,ka viņi ir izlaisti un paši vecāki netiek galā.Stundu mēģina bērnu saģērbt un savaldīt! Pašiem bērniem būs un ir jau grūti ar sevi un vecākiem arī, bet turpina audzināt pa vecam!
Bija gadījums, kad mums mamma pateica,lai viņas meitai ļauj darīt ko grib un,lai neaizrādam viņai neko un pārējiem bērniem arī neko,jo tad redz viņas meitai ir emocionāli pārdzīvojumi,vnk murgā (māte pat iet pie kaut kāda speciālista,kurš māca,ka bērniem vis ir jāatļauj,meita gribēja rudenī,vējainā laikā gar jūru staigāt bez jakas un cepures,lūdzu meitiņa drīkstēja staigāt plika tikai nākošajā dienā,teica ka viņa puņkojās un klepo,lai nevedama ārā) ...un ar viņas meitu arī ir vis grūtāk tikt galā.Paies vēl laiciņs un mamma varēs raudāt spilvenā,jo meita viņu pasūta 100 mājas tālāk! Par ko aug jaunā paaudze :-/
04.01.2012 23:56 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Bet tikpat drausmīgi izskatās tās mātes, kas sabiedriskās vietās rausta savu bērnu, bļaujot "ES TEV TEICU NEDRIIIIIIKST!" :-/
05.01.2012 00:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits