Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nenormāli sarežģita situācija.

 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010

Visu situāciju centos saīsināt,viss ir daudz sarežģitāk.

Septembra beigās izšķiros ar puisi, bijām kopā 3 gadus, ļoti pārdzīvoju, mēģināju visu kaut kā vērst par labu bet man nesanāca. Viņš diezgan ātri atrada sev jaunu meiteni, kas man bija spļāviens sejā, biju ļoti dusmīga, bet nu lai jau. Arī es īsti laiku netērēju un iepazinos ar jauku puisi, viss bija skaisti, labi un tā, mums nebija nopietnas attiecības, bet tik tā pa retai reizei tikāmies un arī ne vienmēr bija sekss, gājām kopā izklaidēties, iepazinos ar viņa draugiem, ģimeni, tādas brīvās attiecības. Zināju, ka viņš skrien pa labi un kreisi. Sākumā mani tas uztrauca, sāku jau pārmest, ka man tas viss vairs nepatīk un viņš to neņēma vērā, tāpēc sāku iet uz randiņiem ar vienu citu puisi, zināju ja kaut kas nesanāk ar šo, tad būs man tas vecais variants. Puisis ar kuru es gāju uz randiņiem sākumā īsti nemaz nepatika, bet dienas gāja un iepatikās, jau domā, viss likšu mierā tās brīvās attiecības un iešu uz normālām, bet pēc nedēļas puisis mani nenormāli pazemoja, ballītē atkal sagājās ar savu bijušo meiteni, tā meitene mani pazemoja ar nesmukiem vārdiem un man nācās iet no ballītēs mājās 2 stundas ar kājām, pāri visai Rīgai, biju ļoti dusmīga, nesaņēmu nekādu atvainošanos, rakstīju viņam lai noskaidrotu kā es varētu viņam atdot viņa mantas, bija klusums, neatbildēja, nodomāju ja Tev nevajagas tad man vispār vienalga. Laiks gāja, atkal sāku tiksies ar to pusis ar kuru man ir brīvās attiecības, pirms Jaunā gada pateicu, ka negribu vairs tādas attiecības, ka viņš mani čakarē un tā, viņš pateica, ka viss manīsies, ka mani vairs nečakarēja, tā arī ir pēdējās nedēļas laikā. Viss iet kā pa diedziņu. BET, te pēkšņi uzrodas mans bijušais ar kuru biju 3 gadus kopā, raudošā balsī zvanīja un teica, ka ir pieļāvis lielu kļūdu ka mani pameta, pēc četriem mēnešiem esot saprati, ka bez manis nu nekā nevar, pārdzīvo ļoti. Un tad vēl šodien zvanīja tas puisis, kas man lika iet pāri visai Rīgai ar kājām mājās. Atvainojās, teica ka ir nenormāls kauns no manis un nerakstīja, jo badīgās. Apmēram tā. Īsti vairs nezinu ko darīt, viss notiek tik pēkšņi un strauji.

01.01.2012 21:50 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Tak sūti viņus ratā! Viņi visi 3 ir ēzeļi , kuri nav Tevis cienīgi!!!Padomā taču par visiem tiem pazemojumiem, kurus Tev nācās piedzīvot viņu dēļ! :-/
01.01.2012 21:55 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
Jā,man arī bija ienākusi tāda pati doma prātā, ka varētu visiem trīs pateikt nē,bet tomēr,nezinu žēlums man ir pret bijušos ar kuru biju trīs gadus kopā. Es pat nezinu ko jūtu,jo neesmu viņu sen redzējusi. Tikšos ar viņu nu tad redzēs ko jutīšu. bail jau
01.01.2012 21:59 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Un kas tur tik sarežģīts? Visi viņi pilnīgi lohi.
Un kurš tad Tev lika pāri visai Rīgai iet ar kājām? Ir arī sabiedriskais tranports un taksometru pakalpojumi.
01.01.2012 22:01 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
zini,divos naktī laikam jau sabiedriskais neiet un taksometram es neesmu gatava maksāt 30ls.
01.01.2012 22:02 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
30Ls braucos pa Rīgu? Es ļoti bieži izmantoju takšu pakalpojumus un pa Rīgu braucor NEKAD neprasīs Tev 30Ls. Es parasti ar taksometra vadītāju pakaulējos un saku uzreiz savu cenu, piemēram,vai no centra uz Pļavniekiem aizvedīs pa 3 vai 4Ls un ir kas piekrīt! Drošība, tomēr, pirmajā vietā, nekā pa nakts tumšajām ielām vienai blandīties.
01.01.2012 22:06 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
Līdz Pļavniekiem no centra,jā,var aizbraukt pa 3,4ls.bet man bija no Bolderājas uz Pļavniekiem.
01.01.2012 22:13 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.07.2010
Kā bija tā bija ar to iešanu,ne par to jau ir šis stāsts.
01.01.2012 22:14 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Ja Tev ir vairāk par 16, tad Tu esi stu*ba, ja mazāk, tad arī stu*ba, bet ir cerība, ka tas gadu laikā mainīsies. Tev tiešām grūti iedomāties atbildi? Turi kājas cieši kopā, aizej no visiem 3 un padzīvo kādu laiku viena!
01.01.2012 22:16 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Tāpat Tev 30Ls neprasītu!
Ja par tēmu, tad nav vērt te diskutēt. Jau pēc šiem pāris teikumiem var pateikt, ka nenobrieduši vīrieši.
01.01.2012 22:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man jau liekas, ka varēja jau arī zvanīt tētim, brālim, mammai un teikt lai atbrauc pakaļ, galu galā veselība, dzīvība ir svarīgākā. Bet man jau ar liekas, ka ne pa to stāsts, bet par to, ka puisis rīkojās pretīgi, un viņa atvainošanos es nepieņemtu, pateiktu, ka ir preteklis un nekad nevēlos vairs redzēt ne acu galā (e) fui, daudz vīriešu ir vienkārši kretīni un maitasgabali. (e)
01.01.2012 22:19 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Un kādēļ tu pati ar savu galvu nevari izdomāt, ko darīt?
01.01.2012 22:37 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Man jau šķiet,ka Tev nevis vairāk ir kāda žēl no tiem puišiem,bet vairāk tas,ka Tu negribi būt viena!!!! |-)
01.01.2012 22:48 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Dažas gadiem nevar atrast puisi, bet paskat, kā tev ir paveicies! 3 un gandrīz uzreiz! :D

Labi, labi, tikai mazliet humora.
01.01.2012 22:53 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Meitene, nepazemo sevi! Tas pirmais vispār nez ko sadomājies, gan jau viņa jaunā draudzenīte pasūtīja un tagad lūgsies atpakaļ. Otrais, lai staigā savu ceļu, ja patiešam būsi svarīga, mainīsies. Un trešais vienkārši ir ****! Kā var iedomāties tik muļķīgu attaisnojumu tādai rīcībai.

Es arī noteikti taupītu naudu un nebrauktu ar taksi, tas man šķita nevietām, kaut gan tāpat šaubos, vai no Balderājas līdz Pļavniekiem var aiziet divās stundās.

Bet silti iesaku atstāt to visu pagājušajā gadā un nepazemot sevi
01.01.2012 22:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tak neviens no viniem. visi tev lohi!!!!!!!!!
02.01.2012 00:05 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Shis ir tikai skats no malas,bet nu tieshaam Tev nav vajadziigs neviens no shiem,un tici man,laiks pats noliek visu pa plauktiem ,tas kursh buus Tevis cieniigs ,pats atnaaks,visam savs laiks.
02.01.2012 01:37 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
Kaitina visas tās pārgudrās atbildes, baigās varones. Kaut vai par to kājām iešanu... Tiešām prātā neienāk, ka visām tētiņi nedod naudu takšiem ?
Salikušas baigās bildes no neta, ķipa baigās supermodeles, bet patiesībā aiz tām slepjas kompleksainas losenes, kas tādā situācijā nopunķojušās, bimbādamas vilktos cauri visai Rīgai, ka prieks.
Bet te gudri dir... par takšiem.
02.01.2012 03:27 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Vienīgā ,kas te d*rš esi , tu uhh .
Katram ir savs viedoklis, ka tev skauž , tad man tevis žēl, kad tev nav paveicies ar uzskatiem.
Es piekrītu visām par to iešanu, kad tas nav normāli , nakts stundā iet 2h. Okey , pa dienu es saprastu, bet naktī KAMON.

Un par visiem 3 vīriešiem, visi trīs ir neveiksminieki, spriežot.

1.Ar tevi ir 3 gadus, pamet tevi, grib iespējams ko jaunu kārdinošu izmēģināt, bet pēc tam saprot , ka tu biji viņam dimants. Tev , manuprāt, nav jāupurējas, jo pēkšņi viņš atcerējās par tevi.
3. gadi , tas ir daudz,..

2. Man personīgi nepatiktu sajieties ar čali, kurš ,pa labi un pa kreisi ir salaidis. Nav jau garantijas , kad viņš izturēs diedziņu.

3. Kas tevi pazemoja, un atļāva savai bijušai tevi pazemot, nu tas ir necilvēks. Mani arī ex drauga bijusī pazemoja, viņš pats man vēlāk uzbrauca, par ko stresoju ,kad viņa mani bez maz vai nolādē pie zīlniekiem.

Es saprotu,ir ļoti labi iespējams justies ,ka visi trīs prinči ir atjājuši atpakaļ, bet ja tev ir pašcieņa, atver jaunu lapusi un sāc no jauna.Ne velti ir teiciens : " Ja, izdarīja to vienreiz, nav garantijas, ka to nedarīs otro un trešo reizi. "
02.01.2012 04:03 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet jocīgi, cik daudzas sievietes baidās būt vienas. Labāk būt kopā ar kkādu losi, nekā būt vienai. Vai čakarēties ar trim lošiem. Tak liecies mierā - tiec vaļā no visiem trim un velti laiku sev. Nav vīrieša, nav problēmu! ;-)
02.01.2012 04:28 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
uhh
1) Naktī iet pa Bolderāju ar kājām - tas ir ļoti riskanti. Tur ir pilns ar bomžiem, dzērājiem, narkomāniem un dīvaiņiem.

2) Tētiņiem un papucīšiem ar to nav nekāda sakara. Ja meitene pi*ās pa labi un pa kreisi ar 3 čaļiem, gandrīz, vienlaicīgi, tad pieļauju domu, ka viņa ir pieaugusi un zem vecāku tupeles nesēž. ja iet tusēt, tad, pieļauju domu, ka arī ne bez 3sant. kabatā, ja vien, negaida kad mačo uzsauks visu nakti.

3) Ja vīrietis sievieti atstāj nakts vidū uz ielas, nenogādājot, viņu mājās, neatkarīgi no transporta veida un šofera, bet ļauj iet vienai 2h ar kājām, tad, manuprāt, nav pat vērts veidot diskusiju: "ko man tagad darīt?", jo atbide ir: "Pasūtīt tādu vīrieti na*uj".
02.01.2012 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)