Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums ir tuvs čats un medus liešana ausīs?

 
Reitings 85
Reģ: 29.01.2009

Tā nu man dzīve iegrozījuies, ka ik pa laikam paskatos vīriešus arī iepazīšanās portālos. Jā, zinu stereotipus un visus tos gribu. lv/ Sis nav tas variants, ir gadījies arī saikt super cilvēkus, vairāk gan ārzemēs. Bet ko domājat par tiem vīriešiem, nu kuriem tā kā līst cukurs, komplimenti, virtual kisses un mīļvārdi. Man kaut kā tas uzreiz rada aizdomīgumu. Bet tai pašā laikā, ir vīrieši, kas gatavi tērēt dienas, stundas sarakstēm (es gan ne pēc savas pierdzes) .. Bet ir tādi, kas daudz neizplūst rakstos .. un vispār kādu attieksimi virtuālā vidē sagaidat no vīrieša? (dzīvē nesatikta)

28.12.2011 23:14 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pirmkārt, izvairos turpināt saraksti, ja vīrietis kļūst pārāk salds, nevajag man cukuru ne virtuālajā, ne reālajā dzīvē. Ko sagaidīt? Ak, to nevar prognozēt:) Patīk vīrieši, kuri raksta maz, jo tas, vai otrs der, ir skaidrs ne pēc sarakstes, bet reālas tikšanās, kāpēc tērēt laiku? Virtuālajā vidē no vīrieša sagaidu godīgumu un tiešumu, ko parasti arī saņemu.
28.12.2011 23:28 |
 
Reitings 85
Reģ: 29.01.2009
hmm, varētu vēl kadas padalīties :)
29.12.2011 01:13 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Manējais ir totāls medus lējējs. Bet nu es esmu pateikusi,lai piebremzē, jo man besī tā saldā muldēšana. :-D Bail,ka iedomīga nepalieku, zin kā.
Nu kad bija prom, tad jau arī saldas vēstulītes un sms rakstīja, bet tas jau esot attiecībās.
Pirms tam gan tā nebija,. Tie cukura lējēji, kas nav satikti dzīvē man liekas kā kaut kādi arābi. :-D
29.12.2011 01:23 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
mani tie saldie atgrūž kaut kā.
29.12.2011 01:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits