Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pašu veidoti apģēbi utt :)

 
Reitings 193
Reģ: 19.10.2009

sveikas !

šodien uznāca iedvesma kaut ko pašiverēties, izskatīju dažādus video www.youtube.com , kur meitenes šo un to darina pašas, tākā gribēju vaicāt, vai kādreiz pašas esat kaut ko veidojušas, papildinājušas?

varbūt ir kādi ieteikumi? :)

22.12.2011 22:59 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Interesanti, kad man bija kādi 13 gadi nāca modē plēstās bikses, es paņēmu savas bikses un vecās bikses, kas jau bija nodilušas, vienas krāsas audums bija, izgriezu no vecajām kvadrātiņus, izārdiju un piešuvu jaunajām, izskatījās stilīgi, takā būtu ieplēsts visur un visiem patika pat brīnijās par manu izdomu, nevienam tādas nebija, man bija ādas kļošas, saplīsa, es nogriezu kļošu un piešuvu pie rokām no elkoņa vēl ādas dekoru priekšā, izskatījās, ka man speciāli tā, nu man patika, staigāju tad jau bija savādāk, mode bija cita, jo trakāk jo labāk. Darināju visko pati, man padevās, uz rokdarbiem vispār bija ķēriens. Tagad protams neko netaisītu pati. (t)
22.12.2011 23:18 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
vienīgais laikam, ko esmu darījusi - iešuvu jaku. Man ir šaurs viduklis, un normālās ziemas jakas lielākā daļa kā maisi izskatās...un tad es ņēmu un iešuvu..un esmu diezgan apmierināta :-D

Nu, esmu, protams, arī adījusi apģērbu, bet to kaut kā neskaitu :-D
22.12.2011 23:27 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
šad tad uztaisu kādu lupatu, kad nepieciešams, vai arī tad, kad ir laiks un gribēšana. veikalos parasti nekas acīs neiekrīt. ja iekrīt, tad neder vai arī vienkārši negribas tērēt to naudu, zinot, cik maksā audums un kādu darbu prasa izgatavošana. un parasti man sanāk izcili :D līdz ar to pašai vēl lielāks prieks, jo zinu, ka nevienam nekur nekad nebūs nekas tāds, kas ir man.
parasti vislabāk sanāk tad, kad vienkārši uz dullo kko močīju. esmu pievilkusi pilnu kompi ar piegrieztnēm caur torrentiem. it kā jau jēgas nav no tā kvantuma, jo dzīvē tā visa nebūs tāpat... man vienkārši patīk krāt un sistematizēt :D
22.12.2011 23:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
neko pati neveidoju. man nesanak, ari nav izdomas
23.12.2011 14:07 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mājturības stundas neskaitās, ārpus tām - neko! padodas, bet nepatīk. vienīgais bērnībā visām lellē "šuvu" kleitas un jakas :D
23.12.2011 14:13 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Jā, jo tāda ir mana profesija:)
Es darinu gan apģērbus gan aksesuārus:)!
23.12.2011 14:19 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Jā, esmu svārkus pati šuvusi no džinsiem tēta, esmu no 2 biksēm uztaisījusi vienas :D

Kad biju vēl mazāka ar draudzeni mēģinājām vēl visādas lietas šūt.

Labprāt vēl tagad šūtu šo un to, ja būtu vairāk laika, bet šujmašīnai salūzušas adatas un nevaru atrast, kur lai tādas nopērk (veca šujmašīna).

Bet tuvākajā laikā plānoju piešūt vienam krekliņam mežģīņu maliņu, jo tam man šujmašīnu nevajag :)
23.12.2011 14:40 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
oo jā, ļoti daudz daru pati :)
galvenokārt pērku vienkāršus, parastus apģērbus un pati tos uzlaboju, piemēram, sen nevilktu žaketi pāršuvu/iešuvu/sašuvu + ar dažādu pērlīšu un nieciņu palīdzību uztaisīju par svētku žaketīti :)
pusgarajām zeķēm piešuju dažādas bantītes, pogas utt.
un mana jaunā aizraušanas- bantītes, kas ir kā matu sprādzes, kā brošas vai arī kā "mini tauriņi" pie blūzēm ;)
ā, un vēl pati adu dūraiņus- krāsainus,s trīpainus.. vispār laikam jāsāk veidot pašdarināto mantu blogs :-D
23.12.2011 17:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam daudz esmu iedvesmojusies no Sonias Rykiel! :-) Atceros ,ka vina bija izdomajusi dzemperi ,kuru var valkat uz abam pusem! (l) Ta laikam pat sakas vinas karjera...!
Es loti daudz partaisu -laikam visu! :-D
Vakar nopirku tadu ka sifona bluzi(istais zids)Man tur likas par daudz detalas prieksa...nonemu kradzinu(tada ka bebisu )! Bluze izskatas pavisam cita-man loti patik :-) Es uztaisiju no gariem trikotazas vilnas svarkiem kleitu- sarafanu...attaisiju vala gurnu vieta-ta lai rokas var izbazt ara :-D Kraga atkal tada stiva-ta bija jostas vieta svarkiem...Var nesat ari ka garu dzemperi pie sauram biksem-tad sanemu ar sauru jostinu!Man patik tas-ja kleita kadreiz apniks-varesu nesat ka garos svarkus atkal! :-P
23.12.2011 19:43 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es vienreiz ieraudzīju pavisam traku audumu (leopards + tādi plastmasas punktiņi uz tā auduma, kas gaismā atspīd un rada tādu "slapjo" efektu) un zināju, ka man vienkārši VAJAG no viņa kaut ko sev izveidot. nekad iepriekš neko tādu nebiju darījusi, ar šujmašīnu arī neprotu apieties... beigās ar rokām uzšuvu sev krekliņu :D kā par brīnumu, uz auguma der ideāli, taču tā arī vēl neesmu nekur uzvilkusi
23.12.2011 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits