Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nelabums.

 
Reitings 37
Reģ: 24.04.2011

...esmu septītajā grūtniecības nedēļā. :-)

Zinu, ka šajā laikā tie nelabumi ir pilnīgi normāla parādība, bet es nevaru to izturēt. :-/ Man vajadzīga vesela pus- diena, lai varētu savākties/ pamosties. No rīta pieceļos cenšos paēst brokastis, bet es īsti nesaprotu ko es varu ieēst, jo pēc brokastīm, man tūliņ jāskrien vemt. Tad atkal gribas ēst, paēdu un atkal. Un tad tas nelabums pāriet nogurumā, atkal jādodas gulet. Un tā visu dienu, Tikai vakar pusē jutos daudz, maz normāli Esmu mēģinājusi visu ko. Laikam neesmu atradusi pārtiku no kuras justos labi. Dienas pirmajā pusē nevaru apēst neko saldu. Man pat no tējas metas nelabi. Ir bijušas dienas, kad pārtieku tikai no Tomātu sulas. Bet es saprotu, ka man ir jāēd, jo mazajam, taču ir vajadzīgas barības vielas.

Vienīgais, kas man šajā, laikā patīk ir tas , ka es ar acīm paskatoties uz ēdienu, varu pateikt, vai es gribu, un vai man garšos:D

un tomēr, ko Jūs darījāt šādas problēmas gadījumā?? :)

20.12.2011 14:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.04.2009
Man biaj pilnīgi tāpat kā Tev..., pusdienu jutos kā pusmirusi un tikai uz vakaru palika nedaudz labāk. ja godīgi, tad man īsti nelīdzēja nekas - ne sausiņi, ne ingvera tabletes, ne regulāra maza iekošana...
Vienīgais, kas kaut cik glāba, bija Cola un saldējums Pols :-D
Zinu, ka nebūs īsti mierinājums, bet Tu jau zini, ka tas pāries :)
Un par mazo neztaucies, viņš paņems no Tevis visu, kas ir nepieciešams un šajā laikā, kad mokies ar nelabumiem, necietīs no uztrurvielu trūkuma ;-)

20.12.2011 15:30 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.10.2011
Khe,esmu 9 nedēļā un man ir līdzīgas problēmas...Slikta pašsajūta ir mana pavadone gandrīz ikdienas. Tas ko es darīju un daru lai mazinātu slikto dūšu- sūkāju skābas ledenes, tādas kā bārbeles. Neēdu neko no kā man ir slikta dūša. Vairs nedzeru ne kafiju ne tēju. neko saldu, jo no tā momentā slikti paliek.Arī biezpienu esmu pārtraukusi ēst, jo nevaru to vairs ieēst.Sākumā likās, ka bez biezpiena nekur, bet esmu atradusi alternatīvu :-) vēl esmu ievērojusi, ka ja brokastoju apmēram 1-1,5 stundas pēc pamošanās nevis uzreiz, tad nelabums nav tik izteikts. Daudz dzeru ūdeni.

Bet noteikti,ka tavs ārsts tev ieteiks ko un kā labāk ēst vai neēst. mana daktere uzreiz pateica,ka jāēd tikai tas ko gribās un jādara tas,kas sagādā labas emocijas :-)
20.12.2011 15:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.05.2011
Iesaku pamēģināt Colu! Ikreiz, kad jūti, būs slikta dūša, iedzer malciņu, vajadzētu palīdzēt! :)
21.12.2011 01:16 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Oi,izklausas,ka tas gaidīšanas laiks ir traks (s) Atceros,ka draudzene gaidīja mazo-braucām uz skolu,viņa stūrēja un viņai visu laiku bija slikti,bez maz tur pie stūres vemstījās,klanījās...traki bija :-/ es teicu,lai dod man stūrēt,bet nē un nē,dažreiz pat bija bailes braukt ar viņu :-)
21.12.2011 01:32 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
toksikoze?
21.12.2011 02:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits