Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labāk svinēt vienai nekā ar viņu.

 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010

Mazliet sabēdājos lasot iepriekšējās sarunas par svinēšanu atsevišķi. Man jau ar nav neko labāk. Puisis strādā.. daudz, daudz un šis laiks viņam ir īpaši aizņemts. Bet nu labi pieņemu ka ziņas nedod tad kad aizņemts, kas pietam notiek ļoti bieži ka es pat vairākas dienas esmu neziņā.. Bet tagad viņš aizbrauca uz divām dienām dzert ar paziņām uz kuģa. Viss jau būtu labi ja nebūtu satikusi viņam radinieku kurš man jautāja kapēc es nebraucu?.. uz ko man ar smaidu uz sejas un bēdu sirdī bija jātbild..kurš ta mani aicina? Galvenais ka pat mans puisis izteica kādu gudru piebildi..nafig viņu vaig tur?(It kā jau tik jokojot tas bija..bet forši nelika justies) Nu labi.. paardziivossu ar to ka aizbrauca un ka no viņa ne vārda nedzirdēšu kamer atpakaļ nebūs.. bet ar to viss nebeidzas..

uz ziemassvētkiem tik pat kā uzreiz tagad viņš brauks uz lauku mājam svētkus svinēt ar ģimeni un mani aicina līdzi, bet viņš pats apzinās ka es tam nepiekritīšu jo es neveelos savu ģimeni atstāt vienatnē. Ko es viņam esmu teikusi katru gadu kopš esam kopā, bet viņš to laikam vienkārši nesaprot, tā sāk likties.

Un jauno gadu gribēju pavadīt ar viņu kopā. Viņš aicina braukt ar mašīnu ārpus valsts.

Tā kaut kur citur pavadīt svētkus. Viss jau būtu super, ja nebūtu plānots ar vel viņa radiniekam braukt līdzi, kurš pietam KATRU reizi šādos pasākumos nodzeras tā, ka es pat esmu sākusi lamāties uz viņu. Un man negribas lai man pēc tam atvainojās par to ka sabojāja svētkus. Es negribu iesākt jauno gadu ar dzērāja vākšanu. Es vienkārši gribētu pavadīt laiku ar puisi, tāpēc es puisim ar pateicu ka es nebraukšu, paskaidrojot visu kā ir. Viņš jau protams mani vel cenšas pierunāt kad laika viņam atrodas, bet vispar es tiešām labāk tad jau viena mājas sēžu(kaut ar maz ticams ka tā būs)nekā braucu svinēt jauno gadu ar viņiem ja zinu kā tas beigsies.

Aaa un jāpiebilst ka ja es ar viņu nebūšu ziemassvētkos un jaunajā gadā tad visdrīzāk man viņš ziņas ar nedos.. tā ka sajūta idejāla par to domājot..

Tā kā varētu teikt ka mans svētku gars ir noskalots kanalizācijā pašlaik.

Atvainojos par gramatiku, pareti vairs iznāk rakstīt latviski. Un šo visu es vienkārši gribēju novelt uz sirds, itkā jau nekas svarīgs tas nav, bet kad šādi notikumi notiek daudz tad jau ir tā kā ir.

20.12.2011 14:12 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Nu ej atpūties pati, priekš kam sev svētkus bojat?
Z-sv pavadi ar savu ģimeni, un jauno gadu ar saviem draugiem/ draudzenem :)
20.12.2011 14:14 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
izskatās, ka puisis tēlo mačo - neatkarīgo vīrieti, kam neinteresē, kā jūtas viņa sieviete ("tā taču tikai sieviete")... skumji.
20.12.2011 14:17 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Tā ar darīšu ka iešu izklaidēties kā es gribēšu.
Un puisis, vienkārši jāsaka kad esam divatā vai ar maniem draugiem, viņš ir ļoti jauks un mīļš, bet ar viņa draugiem, nu ne vienmēr protams bet bieži vien ir tā ka es vienkārši tieku pamesta novārtā.
20.12.2011 14:21 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
nujā, draugu klātbūtnē tak nevar izlikties par lupatu sievietes priekšā ;) diemžēl tāda domāšana ir daudziem vīriešiem, un rezultāts - tusē ar draugiem, dzer, dara muļķības un pēc tam draudzenei lūdz piedošanu un sola to vairs neatkārtot, bet, kad kāds draugs pasauc, pēkšņi sāk dīdīties un aizmirst visus solījumus :)
20.12.2011 14:26 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Tieši mans gadījums.. Bet ai... Esmu jau sapratusi ka nav jēga par to strīdēties utt.. labāk tad jau ignorēšu viņu un nebūšu pirmā kas meklē viņu.. lai meklē mani pats ja vajag.. man jau apriebies būt muļķītes lomā.. :-D
20.12.2011 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 3256
Reģ: 29.01.2009
Sorry, bet par Ziemassvētkiem neredzu problēmu..pati saki, ka gribi svinēt ar savu ģimeni un viņš droši vien tāpat- ar savu.
Par kuģi..nu..viņi tur brauca tikai džeki?

20.12.2011 16:07 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Nu par tiem ziemassvētkiem problēma tāda ka viņš apzinās ka es nebraukšu.. bet vienmēr cenšas mani pierunāt.. pat tad kad saku viņam ka man ar gribas ar savu ģimeni pavadīt laiku, kā viņam.. Bet tad atkal viņš mēdz apvainoties ja es nebraucu vel pietam.. vienkārši nepielec..

Sākumā biju domājusi ka brauc tikai puiši, bet pēc tam man lūk paziņoja ka arī puišu draudzenes brauks līdzi(Ne visiem protams).. tā kā es apvainojos vel jo vairāk jo man pat netika piedāvāts.. Un vel tas ka mani apvaino sava radinieka priekšā par nebraukšanu, kāpēc man vispār vajadzētu braukt.. nu..vienkārši.. Super.. labākais ka man pat ļoti nesen bija vēlme kur tikt prom uz laiciņu lai atpūstos jo darbi ar nogurdinājuši pamatīgi.. bet šis tik par sevi domā.. un par mani padomā tik tad kad es histēriska palieku pret viņu vai vienkārši kad ignorēju.
20.12.2011 19:50 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Godīgi? Man nav obligāti jāsēž kopā ar saviem vecākiem/vecvecākiem, jo tie ir ziemassvētki. Es vispār uzskatu, ka pāris var arī divatā svinēt- cept piparkūkas, rotāt egli, vakariņot utt, jo ja jau dzīvo kopā un viss ir nopietni, tad tiek veidots pamats jaunai ģimenei. Un diemžēl, lai cik riebīga es tagad neizklausos, šito skriešanu (īpaši no džeka puses) pie ģimenītes Ziemassvētkos, es vienkārši nesaprotu. Vēl jo vairāk- ja neviens negrib aizskart savu ģimeni esot pie drauga/draudzenes, tad var palikt divatā. Vai abas ģimenes kopā savest :)
Bet ja par mani, tad es laikam šogad ziemīšus ignorēšu.
20.12.2011 19:58 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Tavs puisis ir lupata!
Šitāds tipiņš man reiz bija (t)
20.12.2011 20:00 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Diemžēl mēs kopā nedzīvojam tā kā jā pat laiku ļoti maz kopā pavadam.. tieši tāpēc jau man ar gribētos lai kādu reizi ko darītu tikai mēs divatā nevis ar citiem.. Un Lupata viņš ir bieži vien no attiecību viedokļa.. Darbā gan viņš ir strādīgs kā zirgs..gribētos lai tik pat ļoti pie attiecībām piedomātu kādu reizīti ar..
20.12.2011 20:06 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Man jau sāk likties ka viņam ir personību dalīšanās, cit reiz tik superīgs puisis..cit reiz atkal pilnīgākais kretīns ..
20.12.2011 20:09 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Mazāk skrien viņam pakaļ .
Tad varbūt ko mainīs attiecību labā.


Zinu ka daudzas meitenes ,puišiem skrien pakaļ ,un tas gan ir pretīgi un džeki domā kur tad viņa var likties bez manis .
20.12.2011 20:11 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
zinu vienu "kruto" ar šitādiem debīliem uzskatiem (t)
20.12.2011 20:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Es jau viņam nemaz neskrienu pakaļ, vai tad tā ir skriešana pakaļ ja satieku viņu labi ja reizi nedēļā un ik pa otram vakaram uzrakstu kā iet?. . Un pat ne vienmēr saņemu atbildes. . Un es jau tā jūtos vainīga dažreiz kad viņam prasu kā iet, jo zinu ka viss drīzāk viņš atkal strādā . . bet vel sūdīgāk ir kad gribas viņu blakām, bet laika viņam nav. Toties priekš saviem draugiem laiku vienmēr šķiet ka atrod.
20.12.2011 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Es neredzu problēmu... Draugam ir laiks, kad viņš tusējas ar draugiem, lai taču to dara... Kad manējais brauc atpūsties ar džekiem, laižu... Man taču nevajag visu laiku BŪT VIŅAM BLAKUS!!! Arī viņam ir tiesības atpūsties vienam... Par Ziemassvētkiem ir tā, ka laikam laiks pieaugt! ir jauki, ka svētki ir trīs dienas, vienu dienu braucam pie viņa vecākiem, vienu dienu aicinam ciemos manus, trešajā dienā atpūšamies ar draugiem!!! priecājies, ka Tevi aicina līdzi!!! tas nozīmē, ka nekautrējas no savējiem... Man liekas, ka lieks tracis!
21.12.2011 00:24 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Jā mani aicina līdzi pie cilvēkiem ar kuriem es nejūtos ērti jo viņš pat nevienam nekad nepapūlējās iepazīstināt mani un kā vel viņam patīk jokot par mani viņu priekšā..nu zini es tad ar tur negribu braukt lai būtu klauna lomā.. Un lielāko daļu laika viņš nevis pavadīs tik daudz ar vecākiem kā ar saviem draugiem.. starp kuriem noskatoties dzerstiņos man būs nožēla ka aizbraucu.. Un es viņu laižu kur viņš grib! Un ne es viņam skandālus baigi taisu ne neko.. Man vienkārši riebjas ka pret mani izturas kā pret tukšu vietu tik līdz brīdim kad no manis ko savajagas.. Un ja jau turētu viņu visu laiku grožos tad piedod bet būtu mēs biežāk ar kur gājuši.. mēs labi ja Vienu reizi pāris mēnešos vispār ejam kur.. izņemot protams no vienas mājas uz otru māju.. bet ne teātri, ne kino, ne restorāni ne nekas..izklaides ar nē... Nu tad piedod man ar mazliet būtu tiesības īstenībā viņam pateikt ka viņš nedrīkst braukt nekur.. jo lūk ar saviem čomiem viņš pavada 10 reizes vairāk laika nekā ar mani!! Un varbūt citas neapvainojās ja nekur nekad netiek aicinātas tik pat kā bet zin es apvainojos gan..!! Un tad kad es kur gribu iet tad šim lūk nav laika.. (e)
21.12.2011 04:41 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Arī es te nesaskatu ārprātīgākās problēmas.
Arī vīrietis grib savu brīvo laiku. Lai taču viņš atpūšas kopā ar draugiem. Aizliedzot, Tu tikai kaitēsi pati sev. Ar vēsu prātu palaid viņu atpūsties kopā ar draugiem, sabučo, novēli veiksmi un... lai iet. Tikmēr pati aizej kopā ar draudzenēm. Kur te ir problēmas? Es cienu tās savu draugu lokā esošo čomu meitenes, kuras ļauj atpūsties viņiem un atpūšas pašas. Ir patīkami paskatīties, uz tiem, kuri māk atpūsties gan kopā, gan viens bez otra. Tās, kuras par katru cenu grib draugu noturēt mājās, piedod, liekas smieklīgas.
Vienreiz Tu viņu bez kašķiem un skandāliem palaidīsi, otrreiz... un trešajā reizē viņš pats gribēs palikt pie Tevis - mīļas, jaukas un smaidīgas. No fūrijām visi bēg. Lai arī pēc 2 gadiem, bet arī es aizgāju no vīrieša šāda iemesla dēļ, tāpēc zinu, ko runāju.
Sievietei ir jābūt gudrai un viltīgai, ja viņa spēj tāda būt. Vīrietis ir galva, sieviete - kakls, kas to groza. Bet tā, lai viņš pats to nenojauš, nevis tieši pieprasot un liekot ko darīt. Mēs visi esam cilvēki un neviens nav suns, ko turēt pie ķēdes.

Kas attiecas uz kopīgām izklaidēm, kādus debesu brīnumus Tu gaidi no viņa? Princese sēž un gaida, kad viņu uzaicinās...
Ņem un nopērc pati!
Es pati, piemēram, nevaru dzīvot bez kultūras pasākumiem, tāpēc aktīvi sekojot līdzi aktualitātēm PATI pērku biļetes sev un draugam gan uz teātri, gan uz kino, gan operām, gan koncertiem, gan citiem pasākumiem. Un viņš to ļoti novērtē. Tāpat ir filmas vai izrādes, kuras viņam neliekas tik saistošas, tāpēc tādas es apmeklēju ar draudzenēm.

Par Ziemassvētkiem nerakstīšu. Te jau minēja variantu par 3 dienām, kurās KOPĀ var apciemot gan vienus, gan otrus, gan vēl paspēt pasvinēt divatā vai kopā ar draugiem.

Neaizmirsti, ka vīrietis ir Tavs spogulis.
21.12.2011 11:32 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Ziemassvētkos 3dienu varjants nestrādā ja viņš atradīsies pārāk tālu lai brauktu + viņš paliktu tur.
Un ja es ar labprat pirktu pasākumiem visu utt. bet man ienākumi nav tādi lai to varētu darīt.. ja varētu tad varbūt nebūtu tik traki. kā ar es piedāvāju viņam bet lielāko daļu atsaka ka nav laika un pēc vienas reizes kad palūdzu vai mēs nevarētu aizbraukt uz jūrmalu pastaigāties agri no rīta vai vēlu vakarā jo man ļoti gribējās viņš vienkārši man teica ka ar mani nebraukšot un lai meklēju kādu citu ar kuru braukt. Tā kā pēc tādiem izteicieniem, man vairs īpaši roka neceļas ko ierosināt. Un es jau saku! Es viņam neaizliedzu kur braukt! un netaisu skandālus par to! Es to paturu pie sevis 90 % gadījumu..
21.12.2011 21:01 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Nu man te daudz lietu, ko teikt būs :D
1. Es pilnīgi ticu, ka tu mierīgi laid draugu izklaidēties un neturi mājās. Man arī ir tāds draugs, kurš, izvēlēsies 90%laika pavadīt ar draugiem un sūtīs tevi 100 mājas tālāk ar visiem solījumiem par tevi neaizmirst. Par šito daudzas pārmet, bet viņu draugi jau noteikti kaut vismaz ar viņām šad tad iet kopā izklaidēties :D
2.Ziemassvētkos ir normāli braukt pie ģimenes. Es neuzskatu, ka pāris ir ģimene, tā kā neredzu tur problēmu.
3. Ja nav vēlmes kaut kur braukt, nebrauc.
4. Mans draugs arī nekad nedod ziņu. Vienreiz meklēju 2.5 dienas, a šis izrādās aizbraucis makšķerēt, bet tur nav zonas. Pirms tam pateikt jau nevarēja :D Ko es varu ieteikt ir neraksti, nezvani un nozūdi pati.
Nu jā, galvenais ieteikums - ja negribi pavadīt ar citiem, pavadi taču ar ģimeni Z-svētkus un jaunajā gadā ar kādām draudzenēm, elementāri ;) Nav jēgas tādu lamāt, viņi nemainās. Vienīgais, ko var darīt, nelikties par viņu ne zinis.
21.12.2011 21:33 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.10.2010
Tā jau ar daru! kad neliekos ne ziņas par viņu tad pats sāk meklēt un nedod dievs ja mani nespēj atrast hah.. un par svētkiem 'ta jau ar darīšu ka ar ģimeni un draugiem pavadiissu. bet zin skumīgi vienīgi ir dēļ tā ka tā jau maz tiekamies, un pat pa svētkiem īpaši laika neizskatās ka pietiks lai satiktos.. tas tā bēdīgi jo pēc tam atkal abi savos darbos būsim un tad pat var mēnesi nesatikt..
21.12.2011 22:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits