Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bērnu teiktais,kas liek pasmaidīt

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

Gribas kaut ko jautru palasīt :-)

Pastāstiet,kas ir bijis tāds smieklīgākais,ko esat dzirdējušas no mazu bērnu teiktā,kas izraisījis lielu smaidu :-)

No manas pieredzes...

Mammas darba kolēģe stāstīja,ka viņas bērns esot teicis,ka vasarā laukos omes govs aplokā redzējis zebru :-D Izrādās - govs bija balta ar melniem plankumiem,bet bērns domājis,ka zebra tur ir :-D :-D

18.12.2011 21:30 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
kad mazais brālītis bija mazs, mans draugs svinēja pie mums jauno gadu un atveda tās uguņošanas raķetes. Brālītis priecīgs teica mammai, ka mums būs salūts, jo mans draugs atvedis raķetes. mamma teica jokodamies "nu jā, ja viņam naudu nav kur likt, tad jāšauj gaisā" un mans brālītis izmisīgi uzreiz sāka skaidrot mammai, ka nē, tur neesot iekšā nauda, bet tāds speciāls pulverītis utt... :D

Toreiz tas bija tik mīlīgi un smieklīgi :D
18.12.2011 21:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atceros savu delu sarunu par sex temu-mazais teica lielajam-protams ,ka mamma visu zin...vina tacu ir medmasina :-D !Tas vards "masina" bija ta uzsverts! (l)
18.12.2011 21:48 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Strādāju bērnudārzā mazbērnu grupiņā un man nāk 1 maza meitenīte, vēl nav 2 gadiņi, pārējiem 2 un jau 3 gadi tuvojas. Tā maziņā nu tik mīlīga, tāda rausenīte, bučoju viņu un čubinu, un saucu visādos mīļvārdiņos!
Un tad man grupā ir viena dikti runīga meitene, kad to maziņo atveda vienu rītu uz dārziņu, tad runīgā teica: „Rekur mazā zaķenīte atnāca!!!”
:-D
18.12.2011 21:49 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mana mamma ir apkopojusi grāmatiņā visus manus bērnības izteicienus-izrādās esmu bijusi ļoti asprātīga. :) Viens, kuru atceros-man bija zema balss, tad nu visi teica, lai es nedziedu tik zemu. Mana atbilde bija "Tulīt atnesīšu ķeblīti, uz kura pakāpties, lai varu dziedāt augstāk" :-D
18.12.2011 21:52 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
mana mamma arī pierakstīja brāļa un manus vārdiņus/teikumus blociņā...

Spilgtākais: (brālis vecāks par mani) paņem mani aiz vēdera.. nu paceļ tā starp kājām un saka :" māsa smaka" domādams smaga :-D :-D
18.12.2011 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kad braalis bija mazinjsh, mees skatiijaamies olimpiaadi un tur bija aatrsoljoshana un vinjsh man prasiija vai "taa ir uz papeezhiem ieshana?"

Un vienreiz braucaam maajaas ar mashiinu no kaut kurienes, arii, kad ar braali bijaam mazaaki, es prasiiju, kas tur par bazniicu celja malaa, un braalis atbildeeja "kas tu nezini? Muterjaanju" (luteraanju)

Un tad man omiite vienmeer staasta, kaa vedusi mani uz riigas zoo. Man raadiijushi kaut kaadu lielu dziivnieku - ziloni vai kamieli, bet es uz tiem vispaar neskatiijos, tikai biju sajuusmaa par zvirbuljiem
18.12.2011 22:22 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
man viens mazais pagājušajā gadā teica- audzinātāj, es vairs nevaru turpināt iesākto darbiņu, jo man beigušās baterijas :D
ir jau vēl visādi brīnumi dzirdēti, bet neatceros uz sitiena tagad.

ā vēl bija, ka es teicu tev mamma drīz nāks pakaļ, bet sīcis nevarēja pateikt un visu laiku teica pakaļā, pakaļā mamma.
18.12.2011 22:24 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Ja, mums vecāki arī pierakstīja mūsu domu graudus, Vecākajma brālim visvairāk, man nedaudz, sīkajam brālim necik. :-D

Par sevi atceros, ka man pirmajā skolas dienā vecāki jautāja ka man gaja skolā, un es atbildēju - es skolotājai jau līdz kaklam esmu(domādama auguma ziņā). Tad nu viņi mani visādi izprašņāja ko jau esmu sastrādājusi! :-D
18.12.2011 22:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vienmer atceros to ,ko mana amerikanu"sarkanmataina meitenite" teica Hawaii skola-tetis gajis boja cunami...tetis atnak pakal un audzinataja prasa-kas jus ludzu esiet...?Tas tiesam bija kaut kas! :-D
18.12.2011 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits