Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AK sekas?!

 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011

zinu, ka visām jau šīs tēmas no sirds apnikušas, bet man tikai kādu nomierinošu vārdu vajag atrast.

pirms mēneša bija liela iespējamība, ka esmu stāvoklī. iedzēru AK, pēc nedēļas (ātrāk kā vajadzīgs) sākās mēnešreizes. pēc vēl divām nedēļām - atkal. tagad it kā ir tas laiks, kad pēc normālā cikla vajadzētu jau būt mēnešreizēm, bet, kā nav, tā nav (t)

cikls vienmēr ir bijis precīzs, jaunnedēļ iešu pie ārsta. bet pēdējās naktis gulēt nav sanācis - mēnešreižu iztrūkums AK dēļ? ir kādai pieredze ar tādām lietām? zinu, ka AK ir savas sekas, bet arī iepriekš esmu dzērusi tās tabletes un nekad tā nav bijis :-/ stress jau arī tās mēnešreizes nepaātrinās, bet nu kaut kā bērns arī neplānojas :-/

18.12.2011 03:40 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
tāda hormonu deva, kas ir AK, ciklu var ļoti izjaukt, tāpēc nomierinies, jo esi dzērusi ne vienu vien reizi, cik sapratu. Jo biežāk viņas lietosi, jo vairāk nojauksi savu ciklu un būs grūtāk nostabilizēt + Tev pašlaik ir stress, tas noteikti arī ietekmē visu to padarīšanu! ;-)
18.12.2011 04:59 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Man,pēc AK,dzeršanas likās,ka gaisā uzlidošu. Drausmīgi nojauca ciklu,un pašsajūtu.
Sirds mieram,varbūt uztaisi testu,un tiešām,stress MR nepaātrinās. :-)
18.12.2011 05:19 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
tas ir normāli, man arī pēc AK mēnešreizes sākās divas nedēļas agrāk nekā vajadzēja, un pēc tam aizgāja normāls cikls no tām "neplānotajām" mēnešreizēm
18.12.2011 05:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits