Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības, vīrieši, sekss, problēmas un klapatas.

 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011

Labvakar, dāmas! Īsti nezinaju kura no sadaļām, lai rakstu savu stāstu! Sekss, attiecības, vīriesi, problēmas un klapatas, - no tā visa ir pa bišķiņam, un tas viss ir tadā putrā, ka galva jau sāk kūpēt! Pat nezinu, ar ko lai sak, lai savu sakamo izklāstītu pēc iespējas loģiskak un saprotamāk. Laikam jau jasāk pēc hronoloģijas ar pašu sākumu. Iekārtojos jauna darba vietā, un no ta brīža miera manā dzīvē nav. Darba uzmanību saka pievērst kāds kolēģis, sakumā tas bija ta joku līmenī ar diezgan bernišķīgiem jokiem un piekasīšanos pie jebkuram manām darbībam, teiksim tā pat citi ievēroja ka garām man viņš nekādīgi nespēj mierīgi paiet turklāt jau acīs viņa bija lasāmas tādas dziksteles! Pašā sākumā kādu laiku es viņu organiski ciest nevarēju, jau pa gabalu izdzirdot viņa balsi man viss iekšās sagriezās un es klusībā lamājos kāpēc tam ērglim nevarēja būt brīvdiena, es nespēju mierīgi strādāt zinot ka kaut kur aiz stūra viņš noteikti stāv un vīzdegunīgi lūr uz manīm! Un tad es pieķēru sevi, ka laikam ritot es sāku piespēlēt viņam, īsti pat neapzinoties sāku uz smaidiem atbildēt ar smaidiem, uz flirtu ar flirtu, un jau pienāca laiks ka es lidoju uz darbu cerībā ka viņš tur būs pat nepiedomajot par to ka viņš mani ir piesaistījis bet vienkarši zinot ka ar viņu būs jautra darba diena! Turklat tajā brīdī es pat nepadomāju ka tas viss var izvērsties par kaut ko vairāk jo viņš bija un ir attiecībā ar citu kolēģi un dzīvo ar viņu kopā. Kaut gan šeit ir japiemin fakts ka viņu attiecības nav diez ko stabilas un visai tai dzīvošanai kopā ir materiāls aspekts, un tās nav tikai mana jūtu pārņemtās galvas iedomā bet jau apkārt visi runā ka viņu kopā būšanai nav vairs ilgs laiks kopā lemts jo skandāli jau no mājām tiek ņemti līdzi uz darba vietu! Un ja tā paskatās no malas viņu savstarpējās attiecības man parādās aina kā bija man ka pēc ilga laika kad dzīvoju ar vienu no saviem puišiem jūtas pazuda bet bija tās bailes palikt vieniem pieradums un mēs uz otru sapūtamies par katru sīkumu un kašķi meklējām uz līdzenas vietas un jau vienam pret otru parādījās izteikta nepatika, nu lūk tādas arī paslaik izskatās viņu attiecības. Nu lūk tādejādi es arī iedomāties nevarēju ka viņš velas ko vairak par flirtu no manis un ka es varēšu kādreiz arī saņemties uz ko varirāk, tāpēc arī drošāk un atklātāk sāku ar viņu flirtēt jo tas taču tikai tā vārdu, frāžu līmenī. Tad mūsu kontakts sāka kļūt saturīgāks ja bija iespēja brīvā laikā neviena netraucēti mēs sēdējām un pārrunājām jaunumus politikā, sportā, darba vietā utml. Teiksim tā sākām justies vairs ne kā draugi bet labi draugi! Un tad kādā no sīm pļāpāsanas reizēm sanāca tā ka mēs sākām skūpstīties, zinu skan diezgan smieklīgi bet tas bija kā filmās ne es ne viņš to neuzsāka pirmais bet mēs gluži instinktīvi pievilkamies viens otram klāt un tas viss beidzās ar kaislīgāko seksu manā mūžā. Kad tas beidzās mēs ātri un apmulsuši pašķīramies īsti pat nepārunajot ar viens otru neko vien pajokojām ka darba telpās pēdējā laikā ir ļoti karsti un derētu priekšniecībai ieteikt lai uzstāda jaunus kondicionierus un devāmies katrs uz savu pusi! Nākamāja dienā ierodoties darbā es velējos no kauna zemē ielīst, jo nekad nedomaju ka spētu uz ko tādu uzdrošināties un ka viņš noteikti būs padomājis ka esmu nedaudz pavieglas uzvedības. Mēs satikāmies ar acu skatiem un viens otram kautri uzmaidījām un viss. Viss līdz iespējai atkal palikt divatā nepieminot to kas notika iepriekšējā naktī mēs atkal sākām pārunāt ikdienas notikumus un tas viss jau kā pēc tradīcijas beidzās ar sexy time. Un tā tagad ir pie katras mazākās izdevības jau vairak kā pusgadu noteikta laikā vietā mēs esam kā ideālākais pāris, tas nav tikai pliks sekss mūsu starpā ir viss kā starp dieviem cilvekiem kas ir attiecībās sarunas, reizēm muļķīgi un jautri kašķi, bet tas viss diemžel vai par laimi ir tikai mums diviem zināms un tikai noteikta laikā. Un tieši ta iemesla dēļ es psiholoģiski jūtu ka brūku kopā. Jau zināms ka attiecības kolēģu starpā ir reti veiksmīgas kur nu vēl ja es skaudri apzinos faktu ka esmu gandrīz mīļākās statusā, ko nu tur gandrīz es tiešām tāda pašlaik esmu kaut gan pati esmu simtsreizes domājusi ka nekad mūžā nepiedotu otram cilvēkam krapšanu un nekad nebūšu ta ar ko krāpj. Un es jau padsmit reizes visu apdomajot un loģiski apsverot svēti nosolījos pielikt tam visam punktu, bet tiklīdz es nonaku viņa tuvumā man pilnīgi kājas ļimst un vēderā viss apgriežas otrādi un smadzenes atslēdzas, visa mana loģika, tju tjū vējā. Es spēju tikai smaidīt un grimt viņa acu skatienā. Pat darbā censoties izvairīties no viņa pilnīgi liktenis liek man iet tur kur ies viņš kautgan es varētu iet pa desmitiem citu gaiteņu es noteikti intuitīvi aizeju turp kur pretīm nāk viņš. Un kad pienak laiks kad esam palikuši divatā esmu jau aizmirsusi savus solījumus sev sūtīt viņu ratā. Savā starpā mēs nekad neesam pārunājuši attieksmi vienam pret otru viņa attiecības ar dzīvesbiedreni, teiksim tā mēs esam draugi tad spontani notiek sekss un mēs atkal sakam runāt par visu kas tik notiek apkārt tikai ne par to kas darās starp mums. Es jau cerēju k a vienu brīdi viņš pats tam pieliks punktu kad viņa mīļota sāka pievērst mums pastiprinatu uzmanību, un viņš pats kā jau izteikts babņiks bija savu trofeju ieguvis un varētu likties mierā, bet ta kā klolēģu starpā neviens pat nespēj aizdomāties kas notiek, tas viss kaut kā nomierinājās, un kaisle nepazūd vēl aizvien es jūtu kā viņš dedzina mani ar saviem skatieniem un sekss ir vienkārsi debešķīgs un jūs varbūt smiesieties bet es jūtu ka tur ir kas vairāk, esmu bijusi attiecībās ar partneri kad mēs viens otram ta it kā simpatizējam un seks ir labs bet tur jutās ka ta ir vienkārši fiziska iekāre, bet šeit es pat nezinu kā lai izskaidro es jūtu ka neesmu viņam tikai kā izklaide, pieskārieni viss viss ir kaut kā dziļāk ir kaut kāda cieša saikne. Un turklat es fiziski jūtu ka seks ar to otru viņam ir reti. Bet es neuzdrošinos kaut kā ievirzīt mūsu sarunas par tēmu „mēs”, jo tas viss varbūt ir tikai manas iedomas un tad viņš sabīsies ka es sāku to uztvert pārak nopietni un tad beigsies mūsu draudzīgās sarunas ar bonusiem. It ka jau varētu ļauties liktenim un lai viss iet pašplūsmā, pašlaik darba vietā aizsācies reorganizācijas proces un iespejams mums būs krasi preteji darba laiki un mums nebūs ne mazākās iespējas satikties bet no otras puses es zinu ka man ir ar to apņemšanos ja es uzināsu ka nestrādasim kopā es kaut no ādas laukā līdīšu bet atradīšu iespēju kā visu pakārtot ta ka mūsu darba laiki sakrīt. Pēdējā laikā es jūtu ka esmu laimīgakais cilvēks uz pasaules šajos kopā būšanas brīžos. Un manī tagad cīnās divas sievietes it kā, Viena tā loģiskā kas saprot kolēģe, mīļākā visa šī situācija jau sākotnēji ir lemta nebeigties ar happy end un ir galīgi aplama nepareiza un varētu pat teikt neētiska , un man vienkārsi vajadzētu vai nu to visu mest pie malas vai uztver tikai kā izklaidi un es ticu karmai un zinu ka man tas viss dzīvē var atspelēties un tā otra kura ir gatava kaut ar galvu skriet sienā lai katru iespējamo minūti būtu viņa tuvumā, kura jūtas kā samīlējusies padsmitniece. Pat sarakstot uz papīra plusus un mīnusus vienalga pat ja mīnusi ir daudz vairāk viens liels pluss ir mana sirds, kas lūzt vai pušu no šīs „ziepju operas” par ko tagad izvēršas mana dzīve!

Lūk, tādu es te romānu esmu sarakstījusi es pat nezinu ko īsti es vēlējos teikt un vai lūgt padomus. Varbūt vienkārši es gribēju izkratīt savu sirdi, jo tā kā labi draugi arī ir mani kolēģi man nav ta neviena pie ka griezsties bet tas viss no iekšienes mani ta grauž. Un ja kāda vērsīsies pie manis ar pārmetumiem par to mīļākās padarīšanu, tad jau sakotneji izskaidroju ka es pazinos ka tas ir slikti, lai arī viņa un dzīvesbiedrenes attiecības arī nav oficialas un rožu ziedlapiņām klātas.

14.12.2011 02:19 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011
eh, sorry par kļūdiņām un to ka rakstīts viena laidā, it kā rastīju ar atkāpēm un rindkopām lai domas būtu vieglāk uzveramas bet tas viss kaut kur nozuda! =)
14.12.2011 02:23 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
nu jopcik, kas par pesteli :D
14.12.2011 02:25 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
es tavā vietā beigtu sevi mocīt un skaidri noprasītu - BŪS VAI NEBŪS. Ja nebūs, tad nav vērts sevi mocīt..
14.12.2011 02:31 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011
jā es zinu. nav jau spiesta lieta lasīt, ka jau teicu drīzak akūta nepieciešamība izkratīt - izrakstīt sirdi!
14.12.2011 02:32 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
nu īsta santa barbara :-D :-)
14.12.2011 02:34 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
nu īsta santa barbara :-D :-)
14.12.2011 02:34 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011
AnnA es to saprotu, ka tas ir vienīgais labakais variants tas nesīs skaidrību un mieru bet no otras pouses esmu tas kautrīgais tips un pat nesajedzu ka par spīti savai kautrībai visā šajā jezgā iekūlos. laikam jau ir jāsaņem sevi rokās un ta ar vēsu prātu viss jāsakārto pa plauktiņiem bet sirds dauzās jo grib lai būtu un ja nebūs tad būs škrobīgi!
14.12.2011 02:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011
Un man likās ka tā ir tikai filmās! :) :D
14.12.2011 02:37 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Vēstule, man gan nebija tāda situācija kā tev, ļoti līdzīga gan. tikai viņam nebija draudzenes. UN es arī ilgi nevarēju saņemties sarnai, bet vajadzēja, jo būtu sev aiztaupījusi muļķīgas ciešanas. Beigās jau viss beidzās labi, bet labāk tomēr ir neciest, man liekas :D
14.12.2011 02:41 |
 
10 gadi
Reitings 3256
Reģ: 29.01.2009
Ak jēziņ.. to visu varēji uzrakstīt arī pāris teikumos.
Esat kolēģi. Viņam ir attiecības ar savu un arī tavu kolēģi, no kuras viņš nešķirsies (ja jau to nav izdarījis pa šo pusgadu, tad attiecības acīmredzot nav tik sliktas kā tu rakstīji). Tu esi viņa mīļākā jau pus gadu. No vienas puses jums sekss ir ideāls, no otras- sāc "brukt" emocionāli.

Izlem, ko pati grib un rīkojies. Cik nu ir bijusi saskare, tad šitādi kadri tāpat no nekā neko nedarīs (un kāpēc gan lai darītu?? forši iekārtojies).

14.12.2011 02:48 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011
AnnA, ja bez kreņķiem jau noteikti ir labāk, nu noteikti vēl šonakt palauzīšu galvu kas ko un ka, un sadomāšu kā saņemties. ne viens jau nav no tā nomiris un visi sirdkreņki ar laiku pāriet un manējie ar pāries. Es uz to ļoti ceru!
14.12.2011 02:48 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.12.2011
Joselyn man tāds pieradums gari izplūst! :D ka jau teicu taja ka nav izšķīries ir meteriāls aspekts ja to ta varētu saukt! jā zinu iekārtojies viņš ir labi! :D un tur tiesi rodas jautajums vai viņš gribēs riskēt jo tur viņam ir stabilitate aber mani viņš nepazīst ja nu viņš uzskata ka ir man tikai izklaide un es pati nedomaju par nekko vairāk.
14.12.2011 02:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
To es saucu par terapiju! :-P Man patik ,ka tev vismaz ir interesanta dzive-kaut kas notiekas-ir tads asumins visa taja! (l)
Nekritize sevi par to ka vinam cita...pati teici,nav nemaz tik nopietni..un ari ja butu-liekas,ka tas attiecibas nav loti stabilas,ja "skatas" uz tevi!Vienkarsi dzivo-nesteidzini notikumus-viss atrisinasies! :-)
Vinam tiesi patik tas pie tevis ,ka ar tevi ir interesanti-nemoci vinu ar jautajumiem par citu sievieti...! :-P
14.12.2011 03:17 |
 
Reitings 34
Reģ: 16.04.2009
Savā ziņā es Tevi saprotu..
14.12.2011 03:23 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Situācija man tāda pati. To savu draudzeni viņš ne mīl ne ko, dzīvo, jo pieradums un vajag kādu blakus. Mēs šādi ņemamies jau 3 gadus un šajā laika posmā esmu sapratusi, ka viņam ir bail un daļēji arī man, tā teikt bail, ka pēc tam šis viss beigsies un kopdzīvē tas viss pazudīs. Viņš neskaitāmas reizes man ir kratījis savu sirdi ārā, teikdams, ka nezin vai ir pareizu lēmumu pieņēmis attiecībā pret to, ar ko ir kopa un, ka nav ar mani untt.. BET, lai vai cik grūti ir bijis ar šo te visu, es esmu sapratusi to, ka nekas tur nebūs vairāk par izklaidi, jo citādi mēs jau būtu kopā un dzīvotu laimīgi. Ja viņam interesētu tas viss nākamajā līmenī, tad būtu jau sen rīkojies nevis muļātos uz vietas. Es esmu to sapratusi un pieņēmusi. Tāpēc ar to lieki sevi vairs nemocu un nemānu. Un ir daudz vieglāk dzīvot tagad!
14.12.2011 03:31 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Vienkārši pajautā. Tas beigtos jebkurā gadījumā starp jums,kaut kad.. Vai nu viņš atšūs tevi tagad un tu pabēdāsies mēnesi vai arī viss beigsies ar attiecībām. Varbūt,viņš pats baidās tev pajautāt,jo domā,ka tev neko vairāk nevajag,ja jau neiesāc sarunu par viņa draudzeni utt. Jo,parasti,sievietes ir ziņkārīgas. Ja jau pati raksti par likteni,tad,varbūt,tā tas arī ir.
14.12.2011 04:09 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Jā, acīmredzot, ne tikai man ir tas meksikāņu seriāls :-D
Par to jautājumu- esam vai neesam.
Man ir līdzīgi.. tikai puisim nav meitene. Mēs satiekamies, parasti visi draugu kompānijā. Izturamies kā pārītis un blā, blā, blā. No sākumu iedzēruši kko runājām par kopā būšanu, bet tagad vnk- kad satiekamies- viss kā kopā esot,citi domā,ka esam kopā pat, bet tā divatā nekur neejam, nesazvanamies, utt. Reizēm sarakstamies, bet mums nav it kā nekādu pienākumu. Esmu laikam pārak greizsirdīga, lai to pieņemtu. Bet bail arī no atbildes uz jautājumu- kas ir tas, kas starp mums notiek? Jo tāpat mums ikdienā būs jasatiekas.. vnk nespēju viņu iedomāties savās skavās turam citu..
14.12.2011 07:19 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Iespeejams es kljuudos, bet izskataas, ka vinu sii situaacija pilniibaa apmierina, ja reiz nav izskiiries no draudzenes un nav arii ar tevi par to runaajis. Ar tevi vins juutas briivi un nepiespiesti un iespeejams, ja tu uzsaaktu sarunu par so teemu, tas liktu vinam justies neerti/piespiesti. Jautaajums ir, vai tevi apmierina sii "friends with benefits" padariisana? Paturi praataa to, ka esi otrajaa vietaa. vinam ir kaada, pie kuras vins atgriezas maajaas katru dienu. Turi veesu praatu un paaraak nesaceries.
14.12.2011 07:26 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju pa diagonāli, bet nu beidziet-katrs otrais vīrietis stāsta, ka ar sievu/draudzeni ir tik slikti, tik slikti, bet šķirties negrib, nevar utt. Pasaciņas un viss. Ja būtu tik slikti, tad šķirtos un aizietu pie Tevis, bet TIK slikti nav, tāpēc ir kopā ar viņu un ar Tevi padrāžas, papļāpā, kad tas ir izdevīgi viņam. :)
14.12.2011 11:28 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Gribu zinaat tikai vienu ,kuraa darba vietaa ir laiksun vieta miileties ? :-D :-D :-D
14.12.2011 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits