Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepirkshanas!

 
Reitings 243
Reģ: 19.05.2010

Tad nu taa,manai mazajai tulit bus menesis, un velos aiziet pastaigat pa veikaliem un nopirkt kko, bet mazo nav kam atstat, un 3 stundu laika nemaz nepaspetu,tadelj mazais janem lidzi,bet tik neerti un uztraukums sava zinja ir, jo jadoma kur pabarot vinju,kafejnica tak neieshu un nebaroshu. :D ka jus parasti darat? Jums ari sakuma bij tads satraukums,un bail ka nesaks raudat pa vissu veikalu. :D jeb moh man vienigaijai no ta slapja mugura paliek. :D

13.12.2011 18:15 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
nu ar meenesi vecu beernu vispaar labaak pa veikaliem nevazaaties!!! Pirmos triis meneshu vispaar nevajag iipashi sabiedriibaa izvest, bet ja nu nav nekaaduc itu iespeeja tad kaut vai uz ielas to pudeli iedod! Tik mazi vinji tak eed un gulj tikai un tak pati zini cikos tavs beerns eed :D protams man arii ir neerti,kad mans mazais pa trolejbusu kauc, bet pierod aatri un galu galaa vienmeer atradiisies kaads kam tas traucees, manai draudzenei vienreiz bomzis pat uzdirsa,ka mazais pa skalju, tas jau nekas ka vinsh par smirdiigu :D
13.12.2011 18:23 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man bērnu nav, bet zinu, ka es ar nepilnu mēnesi vecu bērnu pa veikalu noteikti nestaigātu. Ne jau raudāšanas faktora, bet bērna veselības dēļ. Tas, manuprāt, ir krietni pa agru pakļaut tik koncentrētai dažādu zarazu videi.
13.12.2011 18:24 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Nu jaa vismaz pirmos triis meeneshus mazajam jaabuut diezgan sterilaa videe un neiesaku tagad pa veikaliem vazaat, kad slimiibas un bacilji staigaa.. veikals ir zarazu paradiize, pati uz savu mazo to zinu :)
13.12.2011 18:27 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
nav diez ko labi pa veikaliem vazāties, jā, nevar bērnu mucā audzēt, bet tomēr, veikali un citas sabiedriskas vietas, kur ir ļoti daudz cilvēku ir tās vietas, kur var saķert gripu vai kādus vēdera vīrusus.
Mana māsa parasti atstāj mazo mammai un atslauc pienu, lai ir ko dot ēst.
13.12.2011 18:29 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu meitenēm. Mēnesi vecu bērniņu pa veikaliem noteikti nestaipītu, īpaši šajā laikā, kad visādas gripas un citi baciļi ceļo, ir drēgns, mitrs un vēss.

Draudzene ar mazo uz veikalu nebrauca līdz kāda pusgada vecumam, bet atstāja draugam mājās. Tāds mazais jau diži neko netrobelē - ja paēdis, tad guļ laimīgs. Nu ja sāk rīkot histēriju, tad nekas cits neatliek - mašīnā iekšā un uz mājām prom.
13.12.2011 18:39 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Cik es tagad klausos, tad apkārt visi ar rota vīrusu slimo, un par cik tik mazam bērnam vel imunitāte nav nostiprinājusies, tad es neriskētu ;) Sarunātu ar omi vai bērna tēvu, ka viņš paliks ar bērnu mājās un izsrietu uz pāris stundiņā,. bet tad obligāti uztaisītu piena banku, lai bērns būtu paēdis kamēr nebūšu ;)
13.12.2011 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits