Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pateicu savejam - es izplanoshu mums veseligu edienkarti :D

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011

........jaa sodien to pateicu savam miljotajam, un ka jus domajat ka vins uz mani paskatijas:D ....

vins teica ka esmu laikam bishku sajukusi prataa, un lai beidzot runat mulkjiibas!

njaaa,nu esmu pamanijusi ka sak paradities liekie kg, daudz,daudz (nu labi 5), un protams nevelos lai klat vel kkas naktu, tapec domaju ka javeido veseliga edienkarte mums abiem, bet nu radas ka tas neizdosies, jo virietis ir kategoriski pret, bet nu taisit katru dienu vakarinjas 2 dazadus edienu veidus - vienu kalorijam bagatu un otru veseligu, roka neceljas, tad jau viss vakars pie pliits garantets:D

pati jau ar neesmu gatava partikt tik no salatu lapam...

khmm, nu ka jus ar to cinaties/necinaties?

jeb jusu virietis ievero pareizus esanas principus vai dieetas?

ak, cik labi virieshiem 70% no visiem vispar eed visu un labuma nekas neiet, laimiigie! (l)

10.12.2011 02:25 |
 
Reitings 82
Reģ: 04.12.2011
Ak,kaa es tevi saprotu. :)
Man tas pats- un bija tie pashi 5kg. :)
Zini- es taisu 2 eedienus. Piem. vinam vistinu cepu un uzvaaru pastu, bet sev vistinu izsauteeju un uzvaaru riisus, grikus vai sagriezu salaatus. Gluzi citu eedienu netaisu, bet katram mums to pagatavoju savaadaak. Nav tiesaam tik traki. Bet mans puisis neiebilst arii pret riisiem un grikiem, protams, sapraatiigaas devaas- dzheku izpratnee. :D
10.12.2011 02:39 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ko Tu piedāvā viņam ēst? Kas ir tas, tavuprāt, veselīgais? Vari minēt kādus piemērus?

Manam draugam nav pretenziju pret veselīgu ēdienu. Mēs vispār reti gatavojam ko superkalorijām bagātu, nu ko tādu, kā eļļā cepti kartupeļi, gaļa, mērču mērces utml.
10.12.2011 02:41 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ko Tu piedāvā viņam ēst? Kas ir tas, tavuprāt, veselīgais? Vari minēt kādus piemērus?

Manam draugam nav pretenziju pret veselīgu ēdienu. Mēs vispār reti gatavojam ko superkalorijām bagātu, nu ko tādu, kā eļļā cepti kartupeļi, gaļa, mērču mērces utml.
10.12.2011 02:41 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
nuu es piedavaju tos pashus riisus ar fistas fileju, vaaritu nevis ceptu (gribetos jau grilet ko pa ar darzenjiem...mm....bet grila majas nav, un cepeskrasns arii nav:( )!vins teica ka vaaritu galju needis, jo taa esot pretiiga un negarso, cepta galja- vot ta ir vertiba:D

nuu uz suhsi ar garnelem vins parakstijas, bet nu ar katru dienu jau sushi needis 8-)

piedavaju arii neest galju vispar, nu vismaz lidz jaungada pasakumam, jo taja man bus javelk ari pelkostims un gribu labi izskatiities, bet shis nepiekriit un skatas uz mani ar dusmiigu skatienu:D


khe, ak ka es vinju miilu :D (ta bij maza atkaape)

gruuti sevi ierobezot, ja blakus viens eed karbonades un frii un visadus fast foodus, un saldumus...ak dievs jau tagad siekalas tek:D
10.12.2011 02:52 |
 
Reitings 82
Reģ: 04.12.2011
Ha ha..mans viirietisir slinks uz eest taisiishanu- un iipashi vinsh arii neprot gatavot- taa kaa, eed visu,ko pagatavoju. :D
10.12.2011 02:57 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
pameklē, internetā ir daudz veselīgu un ļoooti garšīgu recepšu. piemēram, kaut kas šāds:
http:// the60minutediet.tumblr.com/post/6792898434/100-calorie-lemon-chicken
vai arī
http:// bethehappiestyou.tumblr.com/post/6724907340/the-best-broccoli-of-your-life
un vienkārši uztaisi viņam kaut ko veselīgu un garšīgu. kad pagaršos, pats sapratīs :) jo pēc tevis rakstītā izklausās, ka viņam šķiet, ka viss, kas nav kalorijām bagāts un neveselīgs, ne pēc kā negaršo
10.12.2011 03:59 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Jūtos cietsirdīga.Mans vīrietis ēd to,ko es taisu un es viņam neprasu,ko viņš grib.Un es esmu veģetāriete.Ēd sojas kotletes ar griķiem un salātiem, un nesūdzas.
Bet viņam gardo viss ko es taisu un esot vienalga vai tur gaļa vai nav gaļas,galvenais,lai labi garšo un jūtas paēdis.
10.12.2011 04:33 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es atkal nesaprotu, kāpēc vīrietim būtu jāatsakās no karbonādēm, kas tik ļoti garšo, tikai tāpēc, ka Tu esi uzresnējusi. Viņš tak nav uzresnējis! Īpaši ņemot vērā faktu, ka vistas fileju uzcept ir daudz ātrāk nekā izvārīt, nesaprotu, kādas problēmas.
10.12.2011 11:20 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Man ar liekie kg parādījušies (e)
Un daru ko gribu,vaļā netieku.
Patiesībā ļoti grūti,jo biju tieva ļoti,un tagad tie kg. Man pašai besī, bet visi apkārtējie neņem galvā,jo uz manu augumu tas esot normāli.
Man kkā neliekas normāli nemainot ēšanas paradumus pieņemties tā svarā, tpc pat liekas,ka ar vairogdziedzeri kkas varētu būt :-/
10.12.2011 13:54 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Pie mums gatavo tikai viņš. Es 1,5gada laikā esmu ēst gatavojusi 2-3 reizes. Viņš uztaisa ko vēlas, reizēm es varu izdomāt, ja kko konkrētu sagribas. Ja man šķiet par treknu, es vnk neēdu. Visbiežāk šo autores minēto problēmu atrisisnu vnk ēdot mazāk nekā vīrietis un retāk. Es mierīgi varu pateikt, šovakar negribās...paņemt tēju un istabā pie kompīša mācīties utt., kamēr viņš virtuvē paēd. Reizēm sēžu ar viņu vakariņās un runājos, vinš ēd, es tik pļāpāju ar savu tēju :) Reizēm man uznāk arī vakaros ēšanas lēkmes, tad neko neliedzu, paēdu kartīgi un eju gulēt.
Pārsvarā jau vajag ierobežot pārtikas daudzumu un vairāk kustēties. Bieži nodarbojamies ar seksu, tas mums ir labākais sportiņš :)
10.12.2011 14:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits