Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iesakiet kaut ko,lai mazinaatu stresu/..

 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009

chau meichuki!

nu veershos pie jums ar shaadu lietu:

naktiis ilgi nevaru iemigt, stresoju gandriiz par katru nieku, varu saakt raudaat par lietaam,par kuraam tikai iedomaajos..

ko varat man ieteikt taadu,lai uzlabotu pati savu dziivi,savaadaak saaku justies kaa nelaimes chupinja. pamostos dusmiiga un arii savu viiru kaitinu ar to,ka taada esmu-biezhi dusmiiga un noraizeejusies..un savukaart arii mani tad kaitina,ka vinjsh ir savaadaaks nekaa parasti!

05.12.2011 00:31 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2011
Čau :-)
Problēma varbūt ir ārstējama pie ārstiem, jo ja nervi ir čupā, tad tas nav labi.
Es vasarā izšķīros, man likās ka viss , es ienīdu savu dzīvi, man nekas nepatika, gulēju gultā visu dienu. Pēc, kāda laika sapratu, ka tas viss ir jāmaina, ka nevar tā vairs dzīvot. Es skrēju, darīju to, kas mani nomierina, gatavoju ēst, spēlēju klavieres, dziedāju. Padomā, kas tev tik ļoti patīk, un dari to. Varbūt aizej uz kādām dejas nodarbībām vai labāk uz sporta zāli pasit maisu, izlādējies... ;)
Novēlu Tev atrast mieru un būt laimīgai ;)
05.12.2011 02:15 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pasaki sev, ka vienkārši nestresosi vairs. Varbūt nostrādās. Attiecies pret daudzajiem sīkumiem vienaldzīgāk, pret visu to, kas izraisa stresu skaties no malas nevis tā, it kā būtu saistīta ar to. Dari to, kas tev rada prieku, to, ko Tev gribās darīt. Velti vairāk laiku sev un dzīvo šodienai domājot par rītdienu, nevis par to, kas notiks mēnesi vēlāk. Izbaudi mirkļus, mazāk domā un samīļo vīru :-)
05.12.2011 02:20 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Sāc iet uz sporta zāli :)
Zinu labu sporta zāli, kas atrodas rīgā, netālu no cēsu ielas, tieši domāts sievietēm, lai gan maksā 30 ls mēnesī, bet sākumā katrā nodarbībā ir trenneris tev vienai. Patāsta par ēšanu, ir dazādas nodarbības. Turklāt regulāra sportošana saudz ko uzlabo :)
05.12.2011 02:32 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Noteikti ir iemesls, kāpēc tu streso, sāc ar tā apzināšanos un kaut ko maini savā dzīvē. Nevar tā vienkārši apspiest stresu, ja tas ir pamatots.

Varbūt paņem atvaļinajumu.
05.12.2011 02:52 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
man arī tādos stresainos dzīves brīžos (piem. sesija) ir grūti pagulēt. Zini, man, piemēram, līdz vīna glāze pirms miega.
05.12.2011 02:59 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pirms miega sekss nepalidz?
Savest kartiba attiecibas ar viru, ja tomer kaut kas nav ok.
Pastaigas svaiga gaisa neilgi pirms miega.
Sakartot domas - aizbraukt kkur, kaut vai uz citu pilsetu, ja ne citu valsti. Vienai. Visu apdomat.
Sports ka izladesanas.
05.12.2011 03:01 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu kaķim, sekss mēdz būt laba miega garants :-P
Bet, ja arī tas nelīdz, tad iesaku kaut ko darīt lietas labā. Vienkāršākais, protams, ir padzert kaut ko nomierinošu, piem., antistress, herbastress - šie visi ir uz dabīgajām zālītēm. Bet vēl labāk jau ir darīt lietas, kas Tev patīk, kas Tevi aizrauj - ej dejot, zīmēt, dziedāt, tur Tu noteikti atbrīvosies un pēc tam jutīsies labāk. Mājās arī dari lietas, kas Tev patīk - nez - adi, tamborē, kārto māju, gatavo ēst. Vēl arī joga ļoti palīdz sakaŗtot savu iekšējo pasauli ;)
05.12.2011 13:30 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Nogurdini sevi, lai vakarā nav spēka stresot un nolūsti. Piekrītu, ka palīdzēs arī LIELĀ iemesla atrašana.
05.12.2011 14:47 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
sporta zaalei nav laika, un ar svaru probleemas nav. zinu,ka kaadreiz gaaju uz sporta zaali prieka peec, no riita septinjos izgaaju no maajaam un vakaraa ap 23.30 biju majaaas un taapat nevareeju iemigt ilgi..

vot man taa probleema,ka pa dienu juutos labi. viss ir kaartiibaa - smaidu un esmu pozitiiva kaa vienmeer,vakaraa atnaaku majaaas, un viss.... garstaavoklis pa nulleem un viss besii aaraa!

sekss paliidz, vienmeer aizmiegu saldaa miedzinjaa peec tam, bet mans viirs divas ned.ir prom no majaam un divas maajas - tad,kad vinjsh brauc reisaa,tad atkal lielie ieksheejie krenkji un taa visulaiku,bet muusu kopiigaa dziiviitee mums iet labi,par to es nekjeru krenkji. katra sieviete briizhiem juutas nesaprasta, taa pat arii es,bet tas ir tikai briizhiem.

vakar vot man bij riktiiigaa panika ieksheejaa. seedeeju un raudaaju kaa maza meitene un nesapratu,kas ar mani notiek. iedzeeru baldriaanjus vakar un shodien. lai taada mieriigaaka esmu un neizpluustu atkal asaraas par visu.. un PMS man nav, to varat pat nepiemineet :D
05.12.2011 18:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits