Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko lai es daru

 
Reitings 12
Reģ: 10.08.2010

manai meitinjai ir tikai 16 dienas,... es nezinu, ko darit.... Mans milotais cilveks un vinjas berna tevs ir automatu (azartspelu) atkarigs, vinjs no manis nema naudu, manija citus, nemaksaja par maju, esmu tagad UK, pat nevaru aizbraukt majas...esmu izmisuma :( atrakais, kad tieku ir pec 2men apmeram....Vai tadi cilveki spej mainities??? Vai tada atkariba pazud??? Es gribetu vinjam dot otro iespeju, vinjs pats saprot, ka visu ir sacakarejis, un negrib, lai pazudam.... Bet, ka lai es saprotu vai tas ir nopietni, vai tikai viņš man meģina aizmalet acis, lai atkal varetu ar manu palīdzību tikt vaļā no paradiem???? Es esmu pieraudajusi pus jūru... mamma saka, ka tādi cilvēki nemainas.... es nezinu.... Es viņu MĪLU....

04.12.2011 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Cilvēki var mainīties, ja patiesi to grib! Bet ja bērns tiko dzimis, un līdz šim nekas nav mainījies, izskatās, ka tu esi pataisīta par muļķi, bet ne jau tapēc, ka otrs cilvēks Tevi nemīl, vai neciena, bet tapēc, ka savu aizraušanos viņš mīl vairāk! Atkarību nekad neizārstēsi, ne alkoholismu, ne smēķēšanu, ne azartspēles... Tu vari apslāpēt un noturēt to savā zemapziņā, bet ikviens atkarīgais zin, ka var gadīties, ka gribasspēks būs zudis... Katrā ziņā neapskaužu Tevi...:(
04.12.2011 00:51 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Izdomā, ko Tu mīli vairāk - viņu vai sevi un savu bērnu! Un labi, ka Tev ir mammas atbalsts.
Šobrīd paļaujies uz sevi un dari, kā labāk bērnam, kas tik tikko piedzimis. Tās "attiēcības" pagaidīs.
04.12.2011 01:30 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
tur jāiet uz kodēšanu ar varu vai pašam jāiet.. nemainīsies savadāk, tas ir tāpat kā ar dzeršanu.. beidz mīlēt viņu bet sāc milēt un cienīt sevi.. ja viņš sev tādu ceļu izvēlējies lai iet.. TU ESI VAJADZĪGA MAZAJAM.. ne tev tas vīrietis.. tici man :)
04.12.2011 01:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)