Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieskaties šeit

 
Reitings 25
Reģ: 06.09.2009

čau, dāmas! :-)

Vot uznāca man nu neizmērojami milzīga vēlme pēc pašai sava taisnotāja, lai nav no draudzenes nepārtraukti jāaizņemas dienām, kad sagribas dzirdēt papilnam komplimentu...

Iesakiet, lūdzu, uz ko man skatīties, ko meklēt (aptuveni - firma, kaut kādas varbūt funkcijas un tā), ja iegādes vieta plāno būt Prisma vai Maximas tehnikas nodaļa un cena - līdz 20ls. Mati man ir gari (līdz nabai), čirkaini un ļooti pūkaini. Taisnotājus gan labi ņem pretī, bet gribas tomēr, lai tam procesam aiziet pēc iespējas mazāk laika. :-)

03.12.2011 17:44 |
 
Reitings 25
Reģ: 06.09.2009
Jau iepriekš pateicos (l)
03.12.2011 17:45 |
 
Reitings 92
Reģ: 29.01.2009
http://ej.uz/pr8v

Manai māsai ir tāds, man liekas, ka ir diezgan ok un ietilpst arī Tev vēlamajā cenu kategorijā.
Bet Tavā vietā es paskatītos arī internetā, kaut vai caur to pašu salidizni.lv, un arī Euronics veikalos, jo tur pati esmu pirkusi taisnotāju, kurš citos veikalos tai pašā laikā maksāja krietni dārgāk.
03.12.2011 17:57 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Nu nezinu, labāk piemet tos 10Ls un nopērc tādu gruntīgu:
http://www.dogmar.lv/?sec=inside&sub=1225&id=395397
esmu patīkami pārsteigta, ka viņš cenā ir nolaidies, jo, kad es viņu lūkoju viens no lētājakiem bija 50 LVL vai uz augšu.
Naudas ziņā taisnotājam jābūt labam ieguldījumam, tāpat kā citām elektroprecēm, labāk pakrāt un nopirkt labu, kas neatstās Tevi bez matiem ;)
Es no viņiem neko daudz nesaprotu, jo pašai nav lielas vajadzības pēc viņa, taču, ja pirktu, noteikti izraktos cauri visiem i-neta veikaliem un ietu arī uz kkādu Elkoru, lai man izskaidro, kas vienam ir labs un citam nē utt. Tā arī kļūsi gudrāka par šīm lietām. Es uz dullo un ašo negribētu nopirkt kkādu sūdu, man mati pārāk svarīgi, tā jau ikdienā ar fēnu viņi dabū trūkties. (t) :-) :-)
03.12.2011 18:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits