Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko, lai nopērk?

 
Reitings 5
Reģ: 17.09.2009

Sveikas, meitenes!

Man jums prasāms padoms ;)

Esmu diezgan puiciska meitene - džinsenes, botes vai tml. ērtas kurpes, vienkrāsaini, pārsvarā melni topi vai džemperi, īsi nagi, mati astē utt., nu jūs jau saprotat.

Jo vecāka palieku (šobrīd man 20), jo vairāk gribētu nedaudz sapucēties, nepārspīlējot, pamazām mainīt stilu.

http://www .spoki. lv/stilsmode/56-outfits-for-inspiration/476021

Skatos rakstus kā iepriekšējo un tāds stils man patīk, bet viņi pārsvarā ir sarežģīti, skatoties uz detaļām un aksesuāriem, jo tos es nekad neesmu pirkusi, likās - nepraktiski.

Esmu studente un ar naudiņām iet visādi, bet šobrīd esmu atlikusi ~70 Ls un nu nezinu, kā tos izmantot.

Vai pirkt kaut kādas pamatlietas, vai papildināt savas esošās drēbes ar meitenīgākiem aksesuāriem, aiziet uz solāriju, vai pagaidīt vēl...

Reizēm vienkārši liekas vieglāk atmest ar roku, pielikt to naudu klāt ziemassvētku dāvanu budžetam un apdāvināt savus mīļos, bet tad es ieraugu uz ielas kādu meiteni, kuras drēbes vai mati man patīk & es atkal apņemos!

Varbūt Jums ir ieteikumi, ko man darīt, ar ko sākt un vai vsp ir vērts.

02.12.2011 13:37 |
 
Reitings 5
Reģ: 17.09.2009
http://whatiwore.tumblr.com/
Arī šitā meitene man patīk, ne visi viņas apģērbi, bet daži + pati "aura", kas nāk no viņas - kad piedomā pie tā, kas Tev ir mugurā un kā tas izskatās.
Man šobrīd ir - kas izmazgāts, vai kas ievalkāts vai kas siltāks :D
02.12.2011 13:42 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Humpalās visu varēsi iegādāties (t)
02.12.2011 13:44 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Piekritu KIrsitim, tur tu atradisi kaut ko neorginalu (iespejams) nevis kaut ko no zaras, uc veikaliem,kas bus dazaam citam :)
02.12.2011 13:47 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Agrāk es arī biju puiciska - mūžīgās baikas, kediņas, svārki - tikpat kā nekad.

Šobrīd par manu iedvesmu ir kļuvusi mana kolēģe. Viņa ir pāris gadus vecāka un ar savu stilu izstaro vispārīgu sievišķigumu. Pārsteidzošā kārtā viņai ir divas meitiņas, bet viņa tāpat pamanās katru dienu izskatīties žilbinoša..
Viņas iespaidā nopirku savus pirmos "kazu nagus"(augstpapēdenes 7-9 cm papēdīti).

Tev iesaku kādreiz pablēņoties apģērbu veikalā - uzvilkt visu iespējamo - tā tu sapratīsi kas tev piestāv, kas ne.

Vēl der paskatīties "What not to wear", latviešu versija man nepatīk, jo modes stilistes pārāk lielu uzsvaru liek uz "MĀKSLU" apģērbā. Bet ASV variants ir skatāms, atradīsi meitenes ar līdzīgu figūru savējai un sapratīsi, kas piestāv, no kā izvairīties.
02.12.2011 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 1698
Reģ: 29.01.2009
Nu, par 70 latiem diez ko daudz nevarēsi nopirkt, tāpēc es laikam šo naudu iztērētu frizierim, smuks matu griezums uzreiz atsvaidzinās tēlu, + nopirktu kādus aksesuārus :) To, kas paliktu pāri, atstātu - pēc Z-svētkiem veikalos sāksies izpārdošanas, tad varēsi atrast arī kaut ko no apģērba - kaut kādus svārciņus, blūzītes... Neteici, vai lieto kosmētiku, bet ja gadījumā nē, tad laikam arī vismaz skropstu tušu vajadzētu iepirkt :)
02.12.2011 13:52 |
 
Reitings 5
Reģ: 17.09.2009
Paldies, meitenes !
Jā, kosmētiku es nelietoju daudz, par higiēnu es rūpējos - lietoju matu maskas, ķermeņa losjonus, sejai - skrubi utt., bet pēc tam tikai sejas krēmu parastāko uzlieku un viss. Ja lieku lēcas, nevis brilles, tad arī garnier rullīti/korektoru zilajiem riņķiem, kas man ir diezgan izteikti, jo asinsvadi tuvu ādai.
Un augums man ir vidējs, tiešām, nekas īpašs. 38. izmērs biksēm, 36. topiem, vai M, esmu 1,73, sveru 62 - 64 kg, C krūtis, normāla pakaļa, nav izteikta vidukļa.
02.12.2011 13:57 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man jau šķiet, ka, ja vēlies kļūt sievišķīgāka, tad labākie pirkumi būs kāda ikdienas kleita, svārki, kurpes vai zābaki uz papēža + smukas, rakstainas zeķubikses, piemēram.
02.12.2011 13:59 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Perc to, ko agrak nebutu pirkusi, dizaina zina un krasa, tikai skaties lai piestav :)
02.12.2011 14:00 |
 
Reitings 5
Reģ: 17.09.2009
Es biju domājusi iegādāties kaut kādas meitenīgākas kurpes, kaut vai tāpat bez papēža, ne uzreiz baigos debesskrāpjus, tikai ne botes/kedas, solāriju, nedaudz kosmētiku un tad dažus aksesuārus (auskariņus, jostu, tml.) un varbūt palēnām pa vienam pirkt kaut ko modē esošu, ko kombinēt ar skapja saturu.
Piemēram, kažokvestīti vai kko tml.
http://www .glamour .com/fashion/blogs/slaves-to-fashion/1130-faux-fur-vest-office_fa.jpg, varbūt ne tik traku, http://www .collegefashion. net/wp-content/uploads/2010/11/fur-2.jpg
kko tādu
02.12.2011 14:01 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Parasti tā ielekšana no sportiskā sievišķīgajā stilā notiek līdz ar vides maiņu. Zinu meitenes, kam tas notiek skolu beidzot, man tā bija aizejot no sporta. Vēl kāda ir izmainījusis pārceļoties uz ārzemēm...
Bet man ļoti patīk staigāties pa veikaliem un tiem pašiem humpīšiem un meklēt pērles. Ja tu mani ņemtu līdzi uz iepirkšanos, es tevi aizvestu uz vietu, kur tu pa 70ls pilnu skapi piebāzīsi ar skaistām un nenovazātām lietām :D Pa lielajiem veikaliem gan tā čābīgāk, tur tiešām jāgaida janvāris ar atlaidēm.
02.12.2011 14:01 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
es tavaa vietaa neteereetu naudu,lai ietu uz solaariju..tak prieksh kam tev..
tad veel kremu vajadzees utt..nauda aatri izteereesies,riigaa ir diezgan padaargi tie solaariji.
es domaaju,ka paluudz,lai kaada drushka tev aiziet liidz,un ejiet izkjemeet humpalas-baac,tur tik daudz smukas kleitinjas var atrast,tad nopeerc kaadu jacinju ar podzinjaam,ko vilkt klaat...biezaakas zekjubikses.zaabakus garos..un buus smuki..
02.12.2011 14:18 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Cik gari mati? Ieteiktu pamēģināt pastaigāt ar izlaistiem, vai tomēr ieveidot matus ne tikai astē, tgd jau modē dažādas bizes, vieglas lokas :-) Par nadziņiem tagad man pašai ir īsi, bet tomēr krāsoju spilgtās krāsās kā sarkani,rozīgi utt. vai arī tumšākus lillā, melni, un skaisti izskatās bešīgas, maigas krāsas tā saucamais nude tonis.
02.12.2011 14:20 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
jaa.matu griezumu moshk dereetu pamainiit,jo tad,kad ieraugi sevi ar citiem matiem, tad arii citreiz sajuuties citaadaak... varbuut aizej pie friziera..uztaisi pakaapenisko griezumu...vai cholku.. vai kaadas kraasainas matus hkjipsninjas.
02.12.2011 14:22 |
 
Reitings 5
Reģ: 17.09.2009
Paldies vēlreiz, par viedokļiem!
Man tās pārmaiņas nāk nevis ar vides maiņu (nu, daļēji, mazāk pa uzgaidāmajām telpām dzīvojos :) ), bet situācijas maiņu.
Pagājušo gadu diezgan noslimoju, kādreiz dikti sportoju, regulāri skrēju.
Visādas problēmas sākās, arī ar gremošanu, bieži vēmu.
No zālēm pieņēmos svarā (arī kustējos mazāk), bet no nepilnvērtīgās ēšanas - kritos.
Tās pašas bikses gan spieda, gan pēc laiciņa - krita nost.
Izkrita arī daļa matu - tāpēc nēsāju tos astē, jo nepatīk, cik viņi plāni, kaut gan tāpēc arī nepamanīju, ka viņi paaugušies, nu ir pāri plecam, pirms tam bija pie ausīm.
Tagad jūtos labāk, dzeru vitamīnus + zivju eļļu, ēdu veselīgi (pie pieres manāmi mazi baby-hair, kur lien ārā jaunie matiņi ;) )
Gribu sevi nedaudz iepriecināt pēc smagā perioda, palutināt + esošās drēbes man asociējas ar sliktu pašsajūtu, visu pieredzēto.
02.12.2011 14:36 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Man ļoti patīk, internetā var atrast, "5 pamatlietas, kam jābūt katras sievietes garderobē". Daudzos blogos, modes lapās utt šī tēma ir apspēlēta, bet pamatdoma ir tāda, ka katrai no mums būtu jābūt (mēģināšu atcerēties :D ) vieniem labiem, klasiskiem džinsiem, kuriem var arī papēžus pievilkt un uz randiņu aiziet, labām izejamām kurpēm uz papēža, klasiskai, skaistai blūzei, mazajai kokteļkleitai un laikam vēl žaketei. To visu jau var interpretēt pa savam. Es laikam pirktu labas kurpes (vai tagad zābakus), skaistus svārkus vai kleitu, ko valkāt arī kā sarafānu, labas bikses, varbūt kādu blūzi vai topu - visu neitrālos toņos, lai var kombinēt savā starpā, piem, blūze der gan pie biksēm, gan svārkiem gan zem sarafāna var pavilkt; zābaki vai kurpes - uz vidēja papēža, lai var gan ikdienā sapucēties, gan uz svinīgāku pasākumu; bikses - lai ikdienā der ar bītleni, bet, pievelkot papēžus ir svinīgāk. Tad jau atliek vien aksesuāri, topiņi, krekliņi un jostiņas utt - to visu jau avr raibāku, košāku, pēc noskaņojuma un atrast kaut vai humpās :) Galvenais, lai ir tas pamatiņš, uz kā to visu būvēt. Nesakiet, ka 70ls ir maz! Vajag tikai meklēt! Uz atlaidēm vai tajās pašās humpalās. Ceru, ka Tev viss izdosies :) pats labākais, ka Tev ir lieliska motivācija - pucēties sevis, nevis citu dēļ!
02.12.2011 14:45 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.12.2011
Baigi labas leitas var pasūtīt no šejienes
www. viaddress .com viņiem ir zemas sūtīšanas izmaksas es pati arī pasūtu no šis vietas, ja ir kādi jautājumi tad droši var rakstīt.
03.12.2011 21:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zel ,ka Latvija nav tadi tirdzini,"humpalas",ka jus sauciet sos veikalinus-es gan sava puse esmu atradusi loti vertigas lietas un partaisijusi pat-materials ir tik vertigs,ka tas bija to verts! :-) Kurpes ari esmu atradusi loti labas-man patik loti labas kvalitates kurpes , kapec gan es nevaretu nopirkt vienu reizi vilktas kurpes par 10$,ja veikala maksa ap 300$! :-)Darba kurpes loti atri novalkajas-skrienot! :-)
Es tava vieta nopirktu vienu lietu,bet tadu,kas tev tiesam loti patik-kaut kas tads,kur sirds saka,ka vajag but tava ipasuma! (l)
03.12.2011 21:16 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Zini ne vienmēr pirms "lai" jāliek komats.
03.12.2011 21:33 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
*R, solāriju gan neiesaku, taču tad, ja vēlies ko sievišķīgāku, ieteiktu doties pie friziera un pameklēt sev tīkamus aksesuārus, kas spēs ierastajiem džemperiem un bītlenēm piešķirt rozīnīti. Es meklētu interesantas rotas, šallītes, nopirktu koši sarkanu lūpu spīdumu. Zakji, vai Tu nebūtu tik laipna+nepastāstītu to, kā var nopirkt ikdienas kleitu, svārkus, kurpes vai zābaki uz papēža + smukas, rakstainas zeķubikses, iztērējot tikai 70Ls? Meitene lūdza padomu, bet te ir tikai saraksts. Varbūt Tev kādi brīnumveikali zināmi?
03.12.2011 23:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
janvari bus atlaides. tad jau ko vares nopirkt pa tiem 70 ls.
aiziet vari pie friziera.tas liks justies savadakai.
04.12.2011 02:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits