Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šovakar negribās...

 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009

...spriedelēt par krievu valodu vai to, ko dāvināt vīrietim. Tad nu par neko!

Apdomājot gandrīz aizgājušo 2011-to, secināju, ka šoreiz piepildījies vecais labais teiciens- kā gadu iesāksi, tā arī tas paies. Pilnīgi precīzi! Laikam jau tas bija uz labu, jo tagad jūtos daudz gudrāka un pārliecinātāka par sevi kā pirms gada!

Vēl galvā nebeidz raisīties domas par to, kā pirmo reizi mūžā mani nosauca par egoisti, kura uzvedās cūciski! Tagad nevaru saprast- tā patiešām bija, vai gluži vienkārši tika pamatīgi iedragāts kāda lielais un nesatricināmais ego!

Kādi jums jaunākie secinājumi un pārdomas par sevi, par citiem vai dzīvi kopumā?

01.12.2011 01:50 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.11.2011
Cilveeki, kas tev ir vistuvaakie un miilaakie, ne vienmeer vislabaak zina, ko tev vajag. Kaadreiz vajag paklausiities arii citos un tad tu saproti,ka tieshi, sekojot shim padomam, tu dziivee atklaaj tik daudz jauna- gan par sevi, gan par sabiedriibas kaartiibu.
Vismaz man taa shogad bija- sapratu, ka augstskolas programma, ko shovasar absolveeju, nebija domaata man, ka sho darbu naakotnee nestraadaashu. Aprunaajoties ar pazinjaam- sapratu, ka man ir vajadziigs, kas cits...
01.12.2011 01:58 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
Hmm.. esmu piepildījusi savu lielāko vēlmi studēt UK, vēljoprojām viena :-D
atklāsme, ka draugi nāk un iet, man ir nelaba aizdoma, ka ar lielāku laika posmu pazaudēšu ar visiem kontaktu, kas palikuši LV, izņemot labāko draudzeni un ģimeni, esmu sākusi mācīties franču un spāņu valodu. Gribētos, lai šis gads būtu bijis produktīvāks, bet ir labi kā ir tagad īstenībā, jo daudz kas ir pārdzīvots un piedzīvots, jācer uz nākamo gadu, ka tas būs vēl produktīvāks nekā šis.. :-)
01.12.2011 01:59 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
a man ir sajūta, ka varēju izdarīt daudz vairāk :(
01.12.2011 02:06 |
 
10 gadi
Reitings 3202
Reģ: 29.01.2009
Gads iesākās haotiski un tāds arī bija un vēljoprojām tāds ir. Ne šur, ne tur.
01.12.2011 02:07 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
Alise`, vienmēr jau var izdarīt vairāk, man brīžiem ir sajūta, ka negribu novecot, bet laiks tik ātri skrien.. (t)
01.12.2011 02:07 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man šogad tādas lielākās pārdomas radās par to, ka laikam tādas īstas draudzības vairs nesanāk "pieaugušo" pasaulē. Man ir ar ko papļāpāt, ir ar ko kopā filmas paskatīties vai pa veikaliem pavazāties, bet reāli, veidojoties nopietnām attiecībām, draudzenēm paliek ļoti maz laika un draudzība pabālē...
01.12.2011 02:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans secinajums ir tads- milaka nebusu,ja sutisu vairak davanas,ka pagajusa gada radiem un draugiem |-) !Tad vel secinaju,ka cilveki pazud no redzes loka,ja iet loti labi,vai loti slikti...!Nabagie ,ka parasti ,nepatik nevienam...lai cik zel tas nebutu! (t)
01.12.2011 02:35 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Mans gads... hmmm
Dabūju bakalaura grādu, sāku strādāt, joprojām esmu viena, lai gan vēl pirms nedēļas šķita, ka būšu tikusi pie savas laimīgās lozes.
Gads iesākās mierīgi, bet darbīgi un tā arī ir pagājis.
Un jā, draudzība... Lieldienās sarāvu visu ar bērnības draudzeni. Padsmit gadi bija pagājuši kopā un es jutu, ka kopīgais paliek tikai mazāk un mazāk un viņa bija arī šķērslis, lai es kaut ko sasniegtu, jo uzskata, ka izglītība nav vajadzīga.
Bet ko nu par slikto! ;-) Nav jau tas gads bijis tik slikts, lai gauztos. Nākamais būs vēl labāks (l)
01.12.2011 02:41 |
 
Reitings 275
Reģ: 02.12.2010
Uz mani teiciens -''kā gadu iesāksi,tā arī pavadīsi'' īsti nenostrādāja. Gadu iesāku daudzsološi ,biju prieka pārņemta. Gada vidū biju galīgi apjukusi visā. Un nu, gada beigās esmu gandrīz ,pavisam nožēlojama. Vismaz es tā jūtos. Es zinu ,ka nākamais gads būs vismaz 10x labāks, jo nākamajam gadam man ir lieli plāni. :)Cerams ,ka beidzot uzdrošināšos kaut ko sevī mainīt. ;-)
01.12.2011 02:55 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Kāds bijis gads? Par un ap mani runājot diezgan skumjš, pelēks un vienmuļš. Bijis daudz asaru, daudz stulbu lēmumu un vilšanos sevī un dažos savos tuvākajos cilvēkos. Toties prieks, ka pasaulē nāca brāļa mazais brīnumiņš. Priecē citu veiksme :) Un, jā, pozitīvi, ka pati pie darbiņa tiku. Bet es tiešām lieku cerības uz nākošo gadu, jo šis gads periodiski likās kā dziļš kritiens dziļā bedrē.
01.12.2011 03:12 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mani secinājumi pēdējā laikā sistās ar to, ka iepriekšējais gads bija vienkārši nepārspējams, turpretī šis - nekas īpašs.. neko jēdzīgu neesmu sadarījusi, esmu vīlusies daudzos cilvēkos un sevī, aizvien vairāk saprotu to, ka neesmu tur, kur gribu būt, bet laikam nav drosmes neko mainīt. un tas man riebjas. protams, pozitīvi, ka ir stabils darbs, augstskolā pēdējais gads un tml., bet nu kkas nav. un nākamo gadu patiesībā lieku lielas cerības :)
01.12.2011 03:16 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
man ar liekas ka gads nodzivots vnk bezjeedziigi... tik daudz ko vareja izdarit,bet viss gads kaut kaadaa pakaljaa un saprotu,ka viss iet taa kaa nevajaga iet...un tik vecums naak un naak..labaak par to nedomaat visu..savadak atkal sagruzishos depresijaa:D...
01.12.2011 03:42 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
man tāpat kā minnikai. nejēgā. kopš sāku palikt veca :D (tas sāka notikt apmēram no 23 gadiem), mana dzīve ir palikusi garlaicīga, jo vecās draudzenes aizprecējušās, aizbraukušas prom vai vienkārši apbērnojušās, ar citām prioritātem un vispār citu domāšanu, tad nu es savā sulā vāros un mēģinu pieaugt. bet kā nesanāk, tā nesanāk. fuj. tā es savu laiku (gadu šķērsgriezumā) bumbulēju meklējot jēgu jēgai un tā bezjēdzīgi.
gads iesākās neatceros kā un acīm redzot arī nekas tāds nenotika, lai atcerētos, līdz ar to - pieņemu, ka pašas beigas būs arī nekādas. jau esmu samierinājusies un turpinu meklēt jēgu tanī, kadēļ gadā ir tieši tik dienu, cik ir... :-D
01.12.2011 05:41 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Man šis gads visumā ir bijis ar plus zīmi. Pabeidzu augstskolu, aizgāju no vecāku mājām un sāku dzīvot kopā ar vīrieti, kuru ļoti mīlu. Darba gan vēl pagaidām nav, bet ticu, ka drīzumā atradīšu. :-)
01.12.2011 10:50 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Man šis ir bijis lielo pārmaiņu gads. Mana dzīve izmainījusies pilnībā. Esmu aizgājusi no vecāku mājām un uzsākusi kopdzīvi ar savu vīrieti, tikusi pie dzīvokļa, dabūjusi jaunu darbu absolūti ne savā profesijā, tikusi pie sava mājdzīvnieka, izmainījusi savu draugu un paziņu loku. Arī pati esmu ļoti mainījusies. Parādījušās problēmas, kuru agrāk nebija, esmu sevī atklājusi daudz jaunas īpašības, un nenoliedzami - ir ārkārtīgi daudz pozītīvā un labā. Vienkāršāk sakot - tagad mācos izdzīvot lielajā dzīvē.
01.12.2011 11:21 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Pats briesmīgākais gads no visiem. Sīkumos neiedziļināšos, bet murgu murgi visa gada garumā. Ļoti ceru, ka pēc sliktā gada nāk labais gads. :)
01.12.2011 11:25 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Tikko tik atskārtu, ka no mūsu Jaungada sagaidīšanas kompānijas šogad izšķīrās četri pāri :-O Un visiem bija ilgstošas attiecības- ne mazāk kā trīs gadi!Es tajā skaitā!Vispār gada sākumā sapratu, ka nevaru dzīvot dubulto dzīvi, un izvēlējos to otro, tādēļ pirmie četri mēneši man bija laimīgākie manā mūžā, es praktiski lidoju desmit metrus virs zemes (l) Un pēc tam sākās vislielākais manas dzīves murgs- sāpes, asaras, alkohols, neskaitāmi tusiņi, puiši utt...un pametu novārtā visu, kas man bija vajadzīgs visvairāk, tajā skaitā, sportošanu!Tagad esmu atsākusi sportot, daudz smaidīt, sapratu, ka tīri labi tieku ar visu galā pati, nevajag man katram sīkumam saukt palīgā!Šis noteikti nebija mans gads, bet šis laiks ir ļoti daudz ko man iemācījis|!Ceru, ka nākamais būs labāks!
01.12.2011 11:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
gads visā visumā tāds vienmuļš un garlaicīgs, ne ar ko īpašu neizcēlās. vienīgi nomainīju darba vietu.
salīdzinot ar 2010.to, šis ir (bija) -> |-)
01.12.2011 15:15 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
gads bijis tieši tāds kā laimītēs abi izlējām:
zivs - simbolizē naudu, t.i., piezvanīja,piedāvāja labi apmaksātu darbu, kurā pagaidām jūtos ļoti labi.
kkas līdzīgs sprīdītim - abi kādu laiku pavadījām ārzemēs. laimes meklējumos,tā teikt.
jāsaka,ka gads man ar + zīmi. patīkamas atmiņas, labas attiecības ar mīļajiem un ar veselību arī viss ok.
draugam vienīgi smags un darbīgs gads, jo daudz visādu projektu, kuri izsmeļ viņu pilnībā, taču būs ok. gads jau tikpat kā beidzies.

vēl laimītēs izlējām vienu lielu putniņu, otru pavisam maziņu. tādu gan pagaidām neplānojam.vismaz es nē :D
01.12.2011 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man nav ''labo gadu'' un ''ne tik labo/slikto gadu'',tāpēc šis man bija(un vēl ir)tikai kārtējais gads.
Guvu ļoti smagu mācību,no kuras būtu varējusi izvairīties,ja būtu sevī vairāk ieklausījusies.Tāpat turpinu virzīties uz savu šī brīža galveno mērķi,ar cerībām to veiksmīgi sasniegt.Nākošnedēļ būs pārmaiņas- pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu.Taču,man besī,ka citi,kad par to dzird,uzreiz sāk tos stulbos ''jauns gads,jauna dzīve jaunā dzīvesvietā'' tekstus.Es nemēdzu sākt kaut kādas ''jaunas dzīves''.
Kopumā-gads kā jau gads.
01.12.2011 15:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits