Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BIJUŠAIS!

 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011

Sveikas !

Gribēju lūgt jums, meitenes, padomu,kā man rīkoties !

Man ir puisis. Esam kopā jau teju 2 gadus, dzīvojam kopā un ar to arī sākas visas lielākās problēmas. Man itkā ar viņu ir labi, sekss ir ideāls, viņš ir ļoti pievilcīgs u.c., bet tomēr reizēm slinks un ļoti daudz apvainojas kā tāds mazs bērns !

Un pirms tiem 2iem gadiem man bija puisis, bet tās varētu vairāk nosaukt par brīvajām attiecībām, kādas mums bija !

Bet visu šo laiku, kad esmu kopā ar savu tagadējo puisi domāju par otru !

Mēs esam tikušies kādas 4 reizes šo gadu laikā un pēc tam ir var teikt nereāli viņu aizmirst. Viņš man pateica to, ka arī visu laiku domā par mani..

Piedāvaja man dzīvot kopā ar viņu, un zinu, ka dzīve ar viņu būtu ļoti laba, jo viņš ir turīgs, nevis kā mans tagadējais, kuru var teikt uzturu es un , kurš nemeklē īpašas darba iespējas !

BET KO MAN DARĪT? Kā lai saprot kas būtu pareizāk? Un, ja es pamestu savu tagadējo viņš noteikti mani terorizētu gadiem ilgi, jo viņš ir kā apmāts ar mani, brīžiem pat paliek bail.. Un viņam nav kur iet un kur dzīvot !

Bet es jau ilgi domāju, ka mana dzīve bez viņa būtu vieglāka !

Kādas ir jūsu domas ?

30.11.2011 21:22 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Es pareizi sapratu, ka galvenā problēma ir nauda?
30.11.2011 21:26 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
Nē, vai nu tu nepareizi saprati, vai arī es nepareizi uzrakstīju, bet problēma ir tā, ka mans tagadējais puisis dzīvo pie manis un tas apgrūtina manu dzīvi, jo neuzskatu, ka jaunai sievietei ir jāuztur čalis, kur;s man neko daudz nepalīdz un vienkārši ar to otru puisi mana dzīve būtu krietni vienkāršāka !

es nevaru tik skaidri to visu aprakstīt, bet man vienkārši ir tāda dilemma un es nezinu ko darīt ar tagadējo, jo viņam nav kurp iet un , kad mēs sastrīdamies man parasti kļūst viņa žēl !
30.11.2011 21:28 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
un kāpēc tu izšķīries ar bijušo puisi, ja saki, ka tagad ar viņu dzīvot būtu vienkāršāk?
ok, finansiāli būtu atšķirība. bet tālāk... ?
30.11.2011 21:30 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Bet ja Tevi apgrūtina tieši viņa uzturēšana, tad jau tas ir tieši ar naudu saistīts. Izskatās, ka Tu vienkārši vēlies vīrišķīgāku vīrieti, kurš sniegs atbalstu Tev nevis otrādi (kas ir dabiska vēlme).

Es katrā ziņā neieteiktu būt kopā žēluma dēļ, Tev nav jābūt māsai Terēzei - lai puisis pats mācās stāties uz savām kājām, ar vai bez Tevis...
30.11.2011 21:33 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
Mums bija brīvās attiecības un mēs par kaut ko sakasķējāmies un laikam sanāca tā, ka viņš bija kaut kur projām un tad es sagāju kopā ar tagadējo draugu, tas sanāca pavisam nejauši !

Un pēc tam , kā jau tas dzīv'w notika, pirmais puisis sāka man rakstīt , ka viņš mani mīlot utt .. Nu neticu, ka ir baigā mīlestība, bet , kad esam kopā tad mums ir ļoti labi..

Nu un ja runājam pavisam skaidri, doma visam šam ir tāda, ka nesaprotu, kā lai tieku vaļā no sava tagadējā puiša, jo viņš ir tik ļoti iedzīvojies, ka negrib pakustināt ne pirkstiņa un es domāju, ka man būtu pēdējais laiks sāk domāt par vīrieti, kurš grib ko vairāk nevis kā kārtīgi pierīties vakaros pie TV un dabūt mani gultā kamēr nav atlūzis !!
30.11.2011 21:34 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Tavs tagadējais gadījumā nav itālis? :-D
30.11.2011 21:35 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Protams, ka tavs tagadējais turēsies pie tevis, jo ne jau uz katra soļa mētājas tādas meitenes, kas ir gatavas uzturēt puisi. Zini, man ir tāda parliecība, ka, ja nevis tev viņu vajadzētu uzturēt, bet gan viņam tevi, tad ātri vien tā mīlestība/turēšanās pārietu.

Un vēl manas domas, ka ne jau visu mūžu tu uzturēsi vīrieti, ja tu tagad to pieņem, tad vinam jau tā būs norma. Un, ja tev patiešām būtu svarīgs tagadējais, tad par bijušo pat nedomātu. Pajautā sev, vai tev patiešām vajadzīgs tas, kas tev tagad ir! Skaties nenokavē!
30.11.2011 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Nafig Tev šitādu uz kakla? Ja vieglāk būtu bez viņa, tad pamet viņu!
30.11.2011 21:36 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
cuba libre - es saprotu, bet kā lai to izdara ? es tādā ziņā esmu lupata un nevaru to izdarīt, mana vecmamma jau, kad sagājām kopā teica, lai lēnām tieku no viņa vaļā, bet es nevaru, jo es cilvēkos parasti saskatu tikai labo un tad, kad cenšos būt mrs. sliktā, es atkal atceros to visu labo, jauko un nevaru !
tā jau slikta sirds viņam nav, bet , kad viņš paliek riebīgs viņš ir pretīgākais visā pasaulē !

es tikai gribētu izdarīt to visu nesāpīgi viņam, jo viņš parasti ir tādā ziņā vājš, bez liekiem skandāliem un , lai man pēc tam nav jābaidās, ka viņš kādam durvis izzāģēs :D !!
30.11.2011 21:36 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
cuba libre - tīrs latvietis :D:D
30.11.2011 21:37 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Skaidri un gaiši pasaki, ka vēlies sev blakus vīrieti, kurš spēs radīt stabilitāti, nevis ar kuru jādomā ko rīt edīsim. Pasaki, ka vēlies bērnus.... :-D Varbūt pats aizskries....
30.11.2011 21:38 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
chiepinja912 - Jā, itkā to visu labi saprotu, bet tas ir tik sarežģīti !
ahh, tie puiši ir vienas lielas nelaimes :D

es vienkārši nespēju iedomāties kā lai tiek vaļā, jo patiesībā jau ļauns viņš nav, nebūt, bet tie gājieni !!!!!!

un viņš vienmēr man aši pielien, jo saprot, ka , ja es viņu izlikšu no mājas tad būs slikti ! ..
30.11.2011 21:39 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
ar tādiem uzdzīvotājiem nav ko pīties. ja esi sākusi domāt - kā no tā atbrīvoties, super, es atbalstu tavu domu virzienu! vēlāk tas pārvērtīsies ne vien lielākā apgrūtinājumā, bet arī murgā. kas 'būs tad, kad atbalsts un palīdzība būs vajadzīga tev? tad šis "vīrietis" būs apvainojies, ka viņam sava pakaļa no dīvāna jāpaceļ labākajā gadījumā. sliktākajā - būs prom pie nākamās, kas būs ar mieru i viņa šmotkas mazgāt, i ēst taisīt.
lai terorizē. šie teroristi iekšēji patiesībā ir ārprātā vāji cilvēki, un agri vai vēlu nobīsies vai salūzīs tava kaegorisma priekšā. ja vien noturēsies.
mīļā, savāc kopā savu pašcieņu - tev deguna priekšā stāv labāka partija! pēc tevis teiktā, saprotu, ka šķiršanās ar bijušo, nebija būtiska pamata, bet vienkārša likteņa sakritība un jums jau toreiz bija beznosacījuma attiecības. ja jūtas nav apdzisušas, visas iespējas, ka būsi vēl laimīgāka, kā toreiz!
uz priekšu! ;-)
30.11.2011 21:41 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
Es esmu teikusi par bērnu un nožēloju, ka tā izdarīju! Pēc tam visu laiku runāja par to , bet kāds viņš būtu tēvs, ja NEKO negrib darīt !
Un viņam viss ir jābaksta ar pirkstu . Ja es palūdzu nomazgāt katlus viņš blakus stāvošo pannu piemēram nenomazgās, jo es to nelūdzu !
Nu kā ar mazu bērnu !!

Es viņam nevaru tā pateikt, viņš taču mani pēc tam terorizēs ilgi un dikti, ja tā izdarīšu :D
Es gribētu visu izdarīt maigi :D
30.11.2011 21:41 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
Es esmu teikusi par bērnu un nožēloju, ka tā izdarīju! Pēc tam visu laiku runāja par to , bet kāds viņš būtu tēvs, ja NEKO negrib darīt !
Un viņam viss ir jābaksta ar pirkstu . Ja es palūdzu nomazgāt katlus viņš blakus stāvošo pannu piemēram nenomazgās, jo es to nelūdzu !
Nu kā ar mazu bērnu !!

Es viņam nevaru tā pateikt, viņš taču mani pēc tam terorizēs ilgi un dikti, ja tā izdarīšu :D
Es gribētu visu izdarīt maigi :D
30.11.2011 21:41 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
+ šitādi parazitētāji baidās no citiem vīriešiem. :-D no pieredzes saku. ja redzēs, ka tev blakus ir cits, raustīsies pa gabalu. ar ko gan viņš tur var konkurēt? NE - AR - KO!
30.11.2011 21:42 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Nu ja, itāļi tādi parasti kļūstot tikai pēc kāzām, pirms tam ir baigā aplidošana un romaņķika. :-D

Nesāpīgi tas jebkurā gadījumā nebūs, bet, lai kaut ko dzīvē mainītu, kaut kas ir arī jāupurē un jāuzdrīkstas. Nepieļauj, ka Tevi tā izmanto, es droši vien izmantotu brutālu metodi kaut vai no mājas izmetot, šitādi parazīti jāpārmāca brutāli, lai kā negribētos to darīt.
30.11.2011 21:43 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
kaķumētra - Tas par to, ka apvainojas, kad kaut ko palūdzu jau sen ir iestrādājies, un nedod dievs es palūgšu ienest malku no šķūņa un pēc tam vēl savākt savas netīrās drēbes !
Man jau viņa draugi uzklupa par to, kādēļ šo tā nostrādinot !

Ahh, laikam jau tev ir pilnīga taisnība, es, būdama kopā ar viņu, jūtos kā nekas, jo man nav laika sev, viņš man visu laiku ir uz kakla ..

30.11.2011 21:44 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Es viņam ar to netīro pannu sadotu! :-D

Dzīve ir pārāk īsa, lai to upurētu citiem.
30.11.2011 21:45 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.11.2011
kaķumētra - un tur jau tas suns aprakts, ka nav viņam bail, ne no kā, un viņš par spīti visam tēlo BAIGO veci, vienreiz jau viņš sarīkoja scēnu dēļ mana bijušā, bet tas bija sen, taču domāju, ka tagad nekas nebūtu mainījies !
30.11.2011 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits