Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blondi mati - brūnas šķipsnas

 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010

Sveikas, meitenes! :-) Man jau labi laiciņu mati ir blondā krāsā, (ne platīnblondi, bet dabiskāk blondi :-D ) un mazliet jau apnicis, gribu kaut ko pamainīt. Krāsot visus tumšus būtu sākumam ļoti radikāli, izdomāju, ka varētu iet pie friziera un iekrāsot šķipsniņas, pajautāt frizierei, lai iesaka kā labāk un tā :)

Bet varbūt kādai ir ar to pieredze, cik ātri mazgājas ārā? Ļoti reti kādai meitenei esmu redzējusi blondu matus ar brūnām šķipsnām un katrs frizieris jau arī to iztēlotos citādāk, tādēļ man dilema :D Varbūt vēl kādas idejas, kā mazliet atsvaidzināt matu krāsu ? :)

29.11.2011 23:25 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
man arī tāda doma vienu brīdi bija :D Bet friziere atrunāja. Es gribu pāriet uz kkādiem gaiši, silti brūniem. Bet nezinu pagaidām kādu krāsu, lai pērk.. :D
Pietiek bojaat matus ar blondo kraasu :D
29.11.2011 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Es arī gribu pāriet, bet kaut kā neesmu vēl atradusi savu sapņu toni. :-/

Godīgisakot, neesmu redzējusi gaišmati ar brūnām šķipsnām. Vidusskolas laikā bija vienai klasesmeitenei platīnblondi mati ar malnām lielām šķipsām- izskatījās drausmīgi, jo pati bija šķipsnojusi.
Man patīk kā uz ogļmelniem matiem izskatās tumši violetas šķipsnas. (l)
29.11.2011 23:37 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Nu es gribu tās brūnās šķipsnas, lai neredz tik ļoti ataugušās saknes, jo man diezgan ātri aug mati, krāsoju reizi mēnesī, bet prasītos biežāk (t) Un domāju tādas maigi brūnas, ne izteikti, bet nezinu. Ja ātri izmazgāsies ārā tad atkal man nepatiks, kā ir pēc tam
29.11.2011 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
http://ej.uz/u9cy
varētu izskatīties kaut kā tā, tikai, protams, sākot no matu saknēm, ne tikai lejasdaļas. :)
29.11.2011 23:41 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
Jā, es arī neesmu blondīni ar brūnām šķipsnām redzējusi. Man pašai ir brūni mati un es nevaru izdomāt, vai krāsot gaišas vai tumšāki brūnas šķipsnas. Arī gribu kko savādāku. Tā kā, ja kādai arī man ir kāds ieteikums, būšu tikai priecīga :-D
29.11.2011 23:41 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Hilarijai tās tumšās ir ļoti tumšas .. Es gribēju tā, ka izskatās, ka brūni mati ar gaišām šķipsnān, bet tad ļoti daudz atkal jākrāso, šķiet, ka neiespējami dabūt tiešām foršus matus! Un pavisam brūnus krāsot man arī negribās, patīk būt blondīnei, eh :-D
29.11.2011 23:43 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.11.2011
Man ir blondi mati, un vienu laiku biju iekraasojusi bruunas shkjipsnas- tieshi taa iemesla deel, ka saknes loti izceelaas. Frizieriite man neshkipsnoja visus matus- tikai kaadas 3 kaartas no augshas. Tureejaas man labi, un biju loti apmierinaata- loti atsvaidzinaaja sejas kraasu. Tagad vienkaarshi savus dabiigi bruunos matus pashkipsnoju gaisus. :)
29.11.2011 23:46 |
 
Reitings 135
Reģ: 28.08.2011
Man arī ir blondi mati ar brūn;am šķipsnām.
pirmo reizi uz blondajiem uzliku melnas mazas šķipsniņas - ļoti ātri izmazgājās, kādas 1-2 nedēļu laikā.
Tagad ielieku vienu toni pirms melnās matu krāsas iznāk auksti brūna, vai kā tās krāsas iedalās, un ir ok, pirmajās reizēs tā ātrāk izmazgājās, bet tagad , jau ir kāda 3x , kad lieku brūnās šķipsnas, un turās vairāk par mēnesi, nu līdz nākamajam friziera apmeklējumam. =)
29.11.2011 23:52 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man patiik linkaa redzamie mati, skipsnas nekraaso no augseejaas kaartas, lai neizskataas taada primitiivi striipaina galva, bet zemaak, lai tikai paskiras briiziem.
Man pagaajsreiz ielika jau no celina peleekbruunas, galiigi nebiju apmierinaata, noiets etaps manupraat. Naakamreiz meeginaasu labaak dabuut vienu toni - medainu, smilshu.
30.11.2011 02:01 |
 
Reitings 69
Reģ: 24.08.2011
man kādu gadu atpakaļ tā sagribējās izdarīt!
rezultāts - negāju pie friziera un nokrāsoju ar meiteņu palīdzību uz blondiem matiem brūnas šķipsnas.. (smalkas)diezgan tumši sanāca, jo tā tak ir brūna krāsa
pavasarī izdomāju, ka vajag kaut kā gaišākus dabūt bet ar šķipsnām... aizgāju pie friezieres viņa man nokrāsoja vairākos blondos toņos (šķipsnās)! rezultātu vairākums cosmo meiteņu redzēja jo es sūtīju foto, kas gribēja redzēt pirms un pēc. :-D
mans tev ieteikums, ej pie friziera un saki, lai taisa blondo toņu sķipsnas.. izskatīsies labāk.. ja tavs frizieris nesaprot, tad ej uz Beauty Zone pie Aļonas (l)
30.11.2011 20:21 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Piedod lūdzu, bet mans subjetīvais viedoklis ir tāds, ka vienkrāsaini mati ir paši skaistākie.
Tādas šķipsnu balināšanas bija stilīgas 2008 gadā. :-)
30.11.2011 20:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits