Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums kadreiz ta ir bijis...?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Vakar aizgajam uz kiniesu restoraninu paest pusdienas!Man parasti loti patik iet uz to vietu,uzlabojas garstavoklis, domajot vien par tam kiniesu zupinam utt :-)

Vakar virs uzaicinaja lidzi savu pazinu :-O !

Man sis virietis "pilnigi garam". |-) Es kadreiz domaju,kaut kam ir jabut katra cilveka ,kas patik vairak ,mazak,bet ta ,ka pilnigi neko nespej ieraudzit -ta man nekad nav bijis!Centos uzvesties pec iespejas normali,lai cilveks nejustu manu nepatiku...!Es velak viram teicu-ta laikam ir biezi,ka dzivojot ilgus gadus kopa ,mes vairs nenovertejam to ,kas "musu" virieti ir ipass :-P .Mums liekas,ka visi vienadi-vairak vai mazak :-D !Tad paradas sis cilveks,kurs lec ara no "tavas energijas" un sakam redzet "savejo" atkal citadi,varbut pozitivak?! :-)

29.11.2011 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Es parasti novērtēju to kas man ir, brīžos, kad redzu, ka citiem, kas ir man apkārt, neiet tik labi. Varbūt tā nav pareizi, bet uzreiz rodās tā sajūta, ka man ir labi, ir paveicies, jo citem iet vēl sliktāk.

Bet attiecīgi par šo tēmu- jā, esmu satikusi cilvēkus, kas mani galīgi nesaista, kaut kā iekšēji mani kaitina, kaut arī neko nav izdarījis. Kaut kā pretējas enerģijas. Ir grūti kaut vai veltīt smaidu uz vienu sekundi. ;-)
29.11.2011 22:08 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vienmēr būs tādi cilvēki, kuri nesaista, un tas ir normāli..
svarīgākais ir to neizrādīt un izturēties pieklājīgi un vienlīdzīgi, jo katrs jau mēs kādam nepatīkam :-) tā tas ir un būs
29.11.2011 22:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vel sorit ,dzerot savu rita kafiju ,(man 9am :-) nevaru saprast,ka tas var but...viss ,ko sis cilveks teica, darija -mani kaitinaja! (t) Interesanti vel tas,ka vins bija sasmarzojies ar kadam loti sliktam smarzam-tas vel pasliktinaja iespaidu...! (t)

29.11.2011 22:16 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Jaa,man ir bijis taa,ka nonaaku liidziigaas siuaacijaas kaa jauieprieksh,un tad naakas saliidzinaat,ko dariija mans ex,ko tagadeejais... Vispaa jau tad,kad ir kaadas proleemas,vislabaak var iepaziit otru cilveeku-caur gruutiibaam.
Man arii daudzi uzreiz neiepatiikas(gan meitenes,gan puishi), bet es zinu,ka mans pirmais veerteejums 90% gadiijumu ir nepareizs,tapec es parasi dodu otro iespeeju ar mani sadraudzeeties
29.11.2011 22:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es agrak nekad ta tik nopietni nedomaju par izteicienu-cilveks nav "tava energija",bet tagad to saprotu loti specigi-ta ir!Tur nav nekada sakara ar vecumu,naudu ,izskatu!Tas ir kaut kas tads,ko pat gruti izskaidrot! |-)
29.11.2011 22:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tille-atceros ,ka so virieti satiku pirmo reizi!Tas bija tik sen-toreiz domaju-man viss svess,neiepazits -varbut tapec ari tada reakcija :-O !Viru jau knapi pazinu,kur nu vel parejos! |-)
Kaut kas vina uzvediba,runa tads loti nepatikams-tads kaitinoss...!Tomer vistrakakais laikam bija tas,ka vins visu laiku kasijas-tad galvu,tad plecu uttSaprotu ,ka cilveks loti nervozs!Runa ari loti atri,ta saraustiti-gruti uztvert domu.Man jau vajadzeja but vairak profesionalei ,skatoties uz visu so,bet arpus darba laikam negribu but profesionale! :-D
29.11.2011 22:27 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Man tā ir ar vienas draudzenes draugu :-D Vienmēr kad satieku viņu, riebjas kā viņš runā, izturas utt, bet es jau to neizrādu un galvenais viņš pats dažreiz vēl man zvana kko grib runāt, sarunāt iet kkur kopā un parasti cenšos no viņa izvairīties, jo kkas man pret viņu ir tāds, ko pat izskaidrot nevaru.. nepatīk atrasties viņa sabiedrībā
29.11.2011 22:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Girl-es centos neskatities vinam acis,jo iedomajos,ka varetu sevi nodot!Centos uzvesties tiesam normali,jo iedomajos ,ka sis cilveks ir ilgus gadus mana vira pazina!Viram varbut ari nepatik kada mana draudzene,rads-man butu loti sapigi ,ja vins slikti izturetos!Sapratu vienu-kadreiz jamak sanemties ,lai neapvainotu cilvekus,kuri mums nepatik!
Amerika esmu iemacijusies "so uzvedibu" loti labi-ipasi darba vieta! |-)
29.11.2011 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 2900
Reģ: 29.01.2009
jā, man arī ir bijis līdzīgi. vienīgi man šķiet, ka arī es viņam nepatīku un mans draugs arī :-D tāda negatīva attieksme no tā cilvēka staro :-|
nekāda dižā komunikācija nesanāk- drīzāk nekomunikācija :-D laikam jūtam, ka abi viens otram ne visai :-D
arī ar sievietēm man tā ir bijis.
nemāku paskaidrot, kas tam ir par iemeslu, bet ir cilvēki, kuri man neko nav nodarījuši, bet vienkārši nepatīk.
29.11.2011 22:37 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
ui, man tas ir vienmēr, kad ar draudzenēm sanāk papļurkšķēt par viņu džekiem. pēc tam manējais ir vienkārši ārpus salīdzināšanas (pozitīvā virzienā).
29.11.2011 22:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Interesanti vel tas,ka sis virietis,kurs ir dzimis Amerika draudzejas ar sievieti,kuras saknes nak no Latvijas!Es domaju-beidzot man bus viena sieviete -varbut :-P ar ko sapratisos....pilnigi garam! (t) Man bija tik zel ,ka ieraudziju so sievieti.Mans virs izteicas-labs cilveks "nepareiza kermeni"! :-O Varetu padomat ,ka es esmu pasaules skaistule,bet tiesam -man vienmer ir paticis teikt,ka latvietes ir izskatigas sievietes.Sieviete loti sirsniga ,var just ,ka tada loti labsirdiga,bet arejais izskats ...!
Man laikam vajag to arejo izskatu ari-kaut ko tadu ,kas saka-esam uz viena vilna! :-)
Saprotu -sieviete piedzimusi ar vienu aci...nezinu,kas noticis ar otru-bet,kapec vajadzeja likt virsu tadu ka plaksteri-vareja tacu nesat specialas brilles...tad loti specigi apala,nesa apgerbus ar lieliem krusu izgirezumiem,kur krutis gandriz "izvelusas" ara! :-O
Te nu es esmu-"negativais tels latviesu literatura",jo varu kritizet cilveku tik nezeligi!Vai tomer ta nav ari citam,ka gribam sev blakus draudzeni,kura kaut kada veida saskan ar mums pasam?Mes biezi sakam-izskatam nav nozime!Tomer ari to virieti gribam "uztaisit" sev blakus tadu,ka pasam prieks!
Sodien esmu uz "greku izsudzesanas" vilna! :-D
29.11.2011 22:52 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
girl., man ir tāpat!Šausmīgi nepatīk vienas draudzenes draugs, bet es sēžu un smejos par viņa "jokiem", kuri man liekas pilnīgi garām!Vēl par nelaimi no visiem viņas draugiem ar mani viņš visvairāk kontaktējas!es saprotu, ka liekuļoju, bet ne jau man ar viņu kopā jādzīvo! Draudzene ar viņu ir laimīga, tas laikam galvenais!bet man fascinē tas, ka viņa pati vienmēr ir aplikusi manus puišus, bet nu es ciešos un neko nesaku, bet nu ļoooti nepatīk man tas puisis, maigi izsakoties!
29.11.2011 22:56 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.11.2011
Man bija taada kursa biedrene. Es pat apzinos,ka vinja bija ljoti labsirdiiga, bet tik naiva. Es sajutos pat ljauna,kad iisti uz vinjas jautaajumiem neatbildeeju, bet man tas cilveeks tieshaam tik ljoti kaitinaaja, ka es nespeju pat minuti vina noklausities.
29.11.2011 22:57 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
Man ļoti daudzi cilvēki nepatīk. Vienkārši nepatīk un viss, viņi nav slikti cilvēki, bet es viņus ciest nevaru. Nemāku to izskaidrot, bet tā nu tas ir, turklāt, bieži vien tie ir cilvēki,kuri pārējiem patīk, tad nu ,ja kādā atklātākā sarunā sanāk atzīties, ka to vai to ciest nevaru, tad visiem ir lielas acis. :-D
29.11.2011 22:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik pasas diskusija,jo jutu ,ka ari citam sievietem ir ko teikt!Ja runa ,tad runa! :-D
Virietis eda loti atri un visu laiku vel ta "kunksteja" taja labsajuta,ka garsigs...!Es atkal tiesi otradi-centos est loti leni un pec visiem pieklaibas likumiem-iedomajos ,ka esmu smalkakaja Parizes restorana :-D !Tas man ir raksturigi tiesi tad,kad gribu it ka paradit,ka esmu no "citas operas"...nezeligi laikam izklausas! :-D
29.11.2011 23:08 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
katte, laikam abas mākam liekuļot, tā vien liekas, ka viņš domā, ka man baigi patīk ar viņu kontaktēties un viss ir super, bet īstenībā ciest nevaru :-D
29.11.2011 23:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja ta liekulosana-pieklaibas laba! (t) Ta man tik biezi ir jalieto darba!
Es vienmer saku visiem ,ka pedeja darba diena pateiksu visu ,ko domaju par so darba vietu,liekot roku uz sirds! |-)
Ko gan kadreiz cilvekiem nevajag pardzivot "miera laba"!Attiecibas noteikti! :-)
29.11.2011 23:45 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ta , ka nu pilnigi viss cilveka riebjas, man laikam nav bijis, vismaz neatceros.
Loti biezi nakas satikt cilvekus, kas man nepatik, tacu es nedrikstu to atklati izradit, jo, pirmkart, pieklajibas normas, otrkart, socialas attiecibas. Always play the game.
Dazkart ir gruti, jo pec dabas esmu loti tiesa , bet esmu iemacijusies uzturet pieklajigu emocionalo distanci, lai otram nebut uzreiz skaidrs, ka man nepatik ne cilveks pats, ne vina klatbutne.
Izskatam gan nepieskiru nekadu lielo veribu un nedibinu draudzibu pec smukuma principa. Dazkart tikai ir zel, ka dalu no savam draudzenem nevaru radit viriesa draugiem, jo lai ari lieliskas meitenes, vinas neatbilst vinu vizualajam prasibam.
Vienu gan der iemacities: cilvekus nevajag nosodit. Visi nevar un nekad nebus vienadi un nedomas vienadi. Un pat ja kads rikojas pilnigi preteji tev pienemamajam , labak ir meginat saprast vina ricibas motivus, nevis mesties nosodit. Nakotne tas var pasargat no pasa kludam.
30.11.2011 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ir bijis, ka daži cilveki ļoti, ļoti kaitina, bet tad cenšos vienkārši no viņiem izvairīties, lai nevairotu stresu un negatīvas emocijas. Ja tas nav iespējams, tad vienkārši novirzu domas uz ko citu, lai nedomātu par viņiem. :-D
Ir arī viena forša draudzene, kas taisās precēties ar vienkārši neciešamu tipu, bet tur gan nejaucos, mierinot sevi ar domu, ka ne jau man būs ar viņu jādzīvo. :-D
Un vispār, esmu laikam arī sapratusi, kādi cilvēku tipi mani saista un kādi ne. Tie saistošie ir tie easy, relax cilvēki, kas lieki neiespringst, ir brīvi, atbrīvoti, atklāti, bez liekiem kompleksiem un pozitīvu skatu uz dzīvi. Šādi cilvēki relaxē un nomierina arī mani. :-)
30.11.2011 00:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans virs ari saka ,ka nekad nevajag nosodit,meginat partaisit to cilveku-jaukties vina izveletaja dzives veida-ta varbut varetu teikt :-P .Man vienmer liekas,ka tomer cilveka arejo izskatu, piemeram, var mazliet palabot,ja loti velas... man laikam ir jamak beidzot sadzivot ar domu,ka ir tiesam dazadi cilveki ar dazadam prasibam...! :-P
30.11.2011 04:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)