Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur ir manas Mīļotās domas!

 
Reitings 26
Reģ: 25.11.2011

Ienācu pēc padoma!

Visi zinam labās sajūtas, emocijas,kādas valda attiecību sākumā!

Ik pēc laika, protams tās mazliet pagaist abpusēji! Tā,protamsm arī ir manās attiecībās!

Lieta tāda,ka man šīs sajūtas ir atgriezušās ( attiecībām 4 gadi)! Uz savu mīļoto skatos ar apbrīnu, ar iekāri ( nav tā,ka pirms tam neapbrīnoju vai neiekaroju savu mīļoto) un šīs sajūtas ir tādās, it kā būtu tikko iepazinušies!

Problēma!

Protams, ka manai sievietei nav tik spilgtas emocijas un sajūta ir ļoti traka!

Tagad uztraucos,ka šo sajūtu dēļ varētu izjukt attiecības, jo nav viegli uz to tā no malas noskatīties neuzdodot jautājumus!

Ar savām rozā brillēm skatoties, liekas,ka mīļotā neko negrib ( no manis),īsti nevelas mīlēties, atsakās pat no masāžas pēc darba dienas!

Zinu,ka tauriņuefekts atkal ar laiku pazudīs, tāpēc intresē, kā man ar sev sadzīvot līdz tam brīdim, kā neuzplīties, nepārspīlēt, kā saņemt sevi rokās un paskatīties citā virzienā?

Paldies!

27.11.2011 22:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka nav ta nav.
27.11.2011 22:21 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.08.2011
aguciitis-raudupiete - Tu liki man skaļi un negaidīti nosmieties :-D
28.11.2011 01:49 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Nuu.. nevajag gaidiit kameer taurinju efekts paaries, vajag to efektu radiit arii vinaa!:)
Ir taads stulbs panjeemiens, kas nostraadaa gandriiz vienmeer. Taatad, kaadu nedeelju no vietas esi tik labs, cik vien vari buut, izdabaa, zvani no darba, lai apjautaatos kaa iet, saki ka miili utt. peec nedeeljaas vienkaarsi saac mest "miiksto", nezvani, nesaki ka miili, neapskauj, neizraadi veeleesanos miileeties. Siis peeksnaas paatmainas liks vinai domaat, kas iisti ir noticis, "vai tiesaam nepazvaniis? vai tiesaam neapskaus?.." un tas radis preteeju reakciju, proti, vina saaks tev pieveersties. Ja prasiis kas noticis, saki, ka dariiji visu vinas deelj, bet rezultaataa vina tevi tikai atgruuz. tu juuties saapinaats un neveelies pat par to runaat. Tam vajadzeetu likt vinai padomaat.

Varbuut liekas, ka es te filozofeeju, bet tiesaam, gan man, gan citiem dziivee sie triki ir nostraadaajusi. :-P
29.11.2011 03:11 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi piekrītu Amelles teiktajam :) Man bija tāda situācija, ka pati biju tā mīļā un visādi citādi, pārtraucu pēkšņi zvanīt un visu ko citu un manējais atnāca mājas bezmazvai apvainojies.. "Kas noticis, kāpēc Tu man nezvanīji un nejautāji,kur esmu? :( " :D :D :D
29.11.2011 03:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits