Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

apnicis

 
Reitings 78
Reģ: 11.10.2009

Sveikas. Atkal drūms vakars. Jau sen vēlējos kādā forumā izlikt savu sāpi un varbūt pat atrast cilvēkus, kurus skar tāda pati problēma, kā man. Tātad, sāksim ar to, ka man ir 18 gadu, un visa problēma jau sākās, kad sākās puberitātes vecums - pirmās formiņas un tā tālāk. Nebiju nemaz pamanījusi, kad jau kļuvu apaļīga, biju saņēmusi aizrādījumus no vecākiem, ka vajadzētu nedaudz mazāk ēst, bet to nemaz neņēmu vērā, likās, ka viss ir normāli, ļoti resna nebiju, jo man ir diezgan masīvi kauli no dabas, taču kaut kā attapos, ka tomēr ir par daudz, sākās ļoti lieli kompleksi, veikalos kabīnēs gribēju raudāt no stīvēšanās ar biksēm, nemanot 14 gados kļuvu par apalīti ar ~ 74kilogramiem, sāku neēst pēc sešiem un tā tālāk, ka aizrāvos ļoti, ka pat likās, ka slimojot, kad jāēd zāles - tās mani uzbaros. Viss likās tik ļoti barojošs, un protams ballītes, cigaretes, alkohols, stress, viss darīja savu, arī bez divpirkstu dienām neiztikt, tā nu ap 15/16 gadiem jau nokrittos līdz ~ 58kg, tolaik vēl domāju, ka esmu resna (patiesībā tagad skatoties bildes, biju vienkārši perfektā augumā - nebiju kaulaina, bet tieši viss kā vajag!). Tad sākās komplimenti, apbrīni, vecāki teica, ka pietiks, lai ēdu normāli, katru dienu aiztādīja, ka sabendēšu sevi šādi, protams, pastiprināta uzmanība no puišiem un tā tālāk. Tad tā pamazām kaut ko sāku apēst, tad varbūt kādu konfektīti. Bet šī problēma ir bijusi vienmēr. Ja kaut ko apēdu, tad nepietiks ar vienu gabalu, vajadzēs vēl, vai arī ja kādu pusi dienu neko neēdu, tad arī visu dienu neko nevēlos. Taču tagad jau pēdējo gadu cīnos ar savu lielāko ienaidnieku - kompulsīvo pārrēšanos. Es tik ļoti daudz, ko zinu, ka tas bendē visu veselību, bet ja es sāku kaut ko apēst (tas nav katru dienu), bet bieži, vismaz 1x nedēļā noteikti, ka man ir tāds kā prāta aptumšums, ēdu visu, kas vien mājās ir. Pretīgi to teikt, taču to es slēpju no apkārtējiem cilvēkiem. Visu laiku saku, šī pēdējā reize, šī pēdējā reize, es vienkārši nevaru apstāties. Un nevajag teikt, ka gan jau tie ir nieki - NAV! Es kādā pusstundā varu norīt 2 šokolādes tāfeles, veselu paiku maizes, sieru, zupu, vārdu sakot - visu ko. Pēc tam vainas apziņa, šaustu sevi. Un goda vārds, es mēģinu visu ko. Vislabāk es jūtos tad, kad visu dienu esmu aizņemta, nodarbojos ar kaut ko citu, bet kā mājās, neviens cilvēks neredz - tā aiziet! Tāpēc visu laiku cenšos plānot kaut ko ārpus mājas, bet tāpat, es nevaru vairs šo izturēt - bonusā nāk nogurums, apātija, un, protams pretīgs augums, kompleksi un 67kg komplektā. Tāpēc, lūdzu, lūdzu, meitenes - sakiet, ko lai es pie velna daru? :/ Man ir kauns lūgt kādam palīdzību un naudas, lai ietu pie psihologa - arī nav. :-/

25.11.2011 23:35 |
 
Reitings 78
Reģ: 11.10.2009
Tām, kuras ar to pašu saskaras/ saskarušās, lūdzu, atsaucaties, un dalaties pieredzē! :-/ :-/
25.11.2011 23:37 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.10.2011
Varu padalīties pieredzē. E-pasts? ;-)
25.11.2011 23:45 |
 
Reitings 78
Reģ: 11.10.2009
25.11.2011 23:56 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
es notievēju, bet neesmu atguvusi atpakaļ kg,jo ļoti skatos, ko un cik daudz ēdu.. mans ieteikums tev - nepadoties tai kārei visu ēst, bet ēst normālās devās un nesēdēt pēctam mājās, lai nebūtu lielā rīšana, iziet ārā, pastaigāties, novērst domas no tā visa! ;-)
26.11.2011 00:06 |
 
Reitings 78
Reģ: 11.10.2009
Es zinu gandrīz perfekti visu, kas kaitē/kas nē, bet tiešām ir tādi prāta aptumsoņa brīži, kad vienkārši sarijos, un attapos tikai tad, kad nelabi. Zinu, ka viens no iemesliem tam varētu būt stress, jūtos vientuļa un nemitīgi strīdi ar ģimeni, un tad, kad palieku viena, bez maz vai slīcinu bēdas ēdienā. Kad esmu laimīga, tad arī apziņa, ka esmu šo dienu izturējusi bez pierīšanas padara vēl laimīgāku. :-/ Visu laiku saku, ka ir daudz iemeslu, kādēļ tas ir jāizbeidz, bet nevaru - tagad pat ilgojos pēc tā laika, kad varēju pārtikt tik no putrām, auglīšiem.
26.11.2011 00:15 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Tev@
26.11.2011 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Katram no mums uz labaa pleca sēž engelīts un uz kreisā velns. Engelis tev saka nedari to bet velns tev saka Dari tā tev būs labāk. Varbūt pirms kaut ko liec mutē, paklausi to engelīti un izdari tā lai tam velnam būtu abloms un varbūt vins reiz liks tevi mierā.
26.11.2011 00:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits