Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

i like big cars and i cannot lie jeb mīla pret materiālo

 
Reitings 16
Reģ: 23.11.2011

sveikas meitenes!nesen sanāca saruna ar vienu puisi, kurš teica ka Latvijā neesot sakarīgu meiteņu..jo visas redz skatoties tikai uz materiālo, kāda mašīna,kur var vest izklaidēties..puisis normāls nu nav nekāds lupata, taču ar materiālo stāvokli ir kā ir.vai tad tiešām tā ir ka vietējie bāleliņi neiztur konkurenci ar ārzemju pielūdzējiem ciešot no nevienlidzīgām iespējām vai arī mēs jau esam viņiem atmetušas ar roku, negribot gaidīt kad(ja vispār) tam vietējam Jānim vai Kārlim būs gan mašīna, gan nauda?

tik bieži dzirdēts parizvēlīgajiem Latvijas vīriešiem, bet vai tik nav tā ka mēs meitenes esam kļuvušas kaprīzākas?

23.11.2011 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas ir atkarīgs no katras sievietes individuāli, citai materiālais stāvoklis spēlē lielāku lomu, citai, turpretī, tas nav tik būtiski, bet "pa lielam" jau katra sieviete vēlās būt kopā ar vīrieti ar kuru būs šī materiālā stabilitāte :-)
23.11.2011 18:07 |
 
Reitings 183
Reģ: 25.01.2011
man kāda dāma reiz centās ieskaidrot, ka sēdēt uz grīdas komunālajā dzīvoklī un ēst aukstas pankūkas kopā ar mīļoto esot neaprakstāmi skaisti un romantiski. varbūt kaut kādā mērā es piekrītu tam, un arī tam, ka šis Jānis vai Kārlis, kurš nāk uz randiņu ar saplūktiem ceriņiem un izmaksā tramvaja biļeti, var būt superlielisks cilvēks, bet mani, personīgi, tas nesaista. Man patīk apķērīgi, dulli vīrieši, kas zina, ko grib un to arī sasniedz, un tas man neiet kopā ar Jāni un Kārli.
Protams, daļa šo vīriešu vēlāk kļūst materiāli nodrošināti, bet, diemžēl, tas atspēriens notiek mazai daļai.
23.11.2011 18:14 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
nezinu kā ir vispārēji sievietēm. Bet man tieši ārzemnieki nepatīk.. da jebkādi. Ne angļi, ne franči, ne itāļi, ne turki. Protams, ceļojot ir interesanti iepazīt viņu dzīvesveidu un kultūru, bet neko vairāk.
Un par to materiālo runājot - man personīgi ir svarīgi, lai cilvēkam iekšā būtu tas dzinējs, tas motoriņš kustēties un darīt kaut ko uz priekšu šajā dzīvē.
piem. man nepatīk cilvēki(vienalga kāds dzimums), kas strādā, pieņemsim, Rimi, pelna 300ls un aprobežojas tikai ar to, un tas arī pietiek, un kuļās savā ritentiņā. Necenšoties domāt, darīt, rīkoties tālāk. Kalt plānus un idejas. Cilvēkam nemitīgi ir jāatīstās un jāiet uz priekšu. Tieši tādi cilvēki arī piesaista apkārtējo uzmanību un vēlmi kontaktēties.
23.11.2011 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es jau nu savos 20 gados vispār neskatījos uz naudu, un tajā laikā manam Kārlim naudas bij tik, cik studentam tās ir...nu, tā iztikšanai :)
man daudz labāk patīk redzēt, kā Kārlim smadzenes kustās, un viņš to naudu nopelna. Un tagad viņām ir gan mašīna, gan nauda, gan izklaides.

Un manā draugu lokā nav meiteņu-materiālistu. Lai gan es saprastu arī savu draudzeni, kurai ir mašīnas un dzīvoklis, ka viņa negribētu sev nekādu tukšmakainu Jāni, kurš nevar sev neko nopelnīt.
23.11.2011 18:21 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.11.2011
piekrītu Gabs, es personīgi skatos uz mērķtiecīgajiem un tik daudziem vietējamiem trūkst šīs dzirkstelītes acīs, dabas likumus ka sievietes tiecas pēc līderiem neviens vēl nav atcēlis..taču Latvijā lai tu sasniegtu to pašu ko ārzemēs ir jāpapūlas krieti vairāk, tad nu arī daudziem mērķtiecīgajiem var rokas nolaisties
23.11.2011 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ā un par ārzemniekime-viņš var pirkt kaut pa mašīnai katru mēnesi, tas uz mani iespaidu neatstās-man ārzemnieki nesaista vispār nemaz.
23.11.2011 18:22 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Jau neskaitāmas reizes šeit ir malts un vienmēr sanāk nonākt pie secinājuma, ka vīrieša materiālais stāvoklis IR svarīgs. Tās, kuras teiks, ka nav a)ir ļoooti jaunas, b)liekuļo, c) viņām nekad nav bijis materiāli ļoti labi ndorošināts vīrietis.
Kamēr es ar rozā brillēm un rociņās sadevusies agrā jaunībā ar savu tā brīža draugu braucu tramvajā, arī teicu, ka man tviņa materiālais stāvoklis nav svarīgs. :-D
23.11.2011 18:22 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Nedzenos pēc materiālā laikam tāpēc, ka man naudas pietiek. Vienmēr jau var vairāk, bet naudas trūkumu neizjūtu. Tāpēc, man ir svarīgi tikai tas, lai man to vīrieti nav jāuztur + lai man kādreiz var atļauties kādu puķi nopirkt. Mašīnas man nevajag, jo man nav vadītāja apliecības, dārglietas es nenēsāju un kažokus neatzīstu - manis lutināšana dārgi neizmaksā :D
23.11.2011 18:27 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
Abalone
tieši tā.
Un vērtējam jau arī pēc sevis.
Par cik es pati spēju sevi labi nodrošināt, gan ar dzīvokli, gan auto, gan izklaidēm un visam pārējam, tad man liktos galīgi nepieņemami tikties ar puisi, kurš pats sev to nespēj nodrošināt. Es pat tādā nepaspētu iemīlēties, viņš jau pašā startā man nepatiktu. Tā ir.
Protams, 17 gados, kad man pašai nebija NEKĀ, tad arī prasības pret otru pusīti nekādas nebija, un likās, ka arī neko citu nevajag :D
23.11.2011 18:30 |
 
Reitings 15
Reģ: 30.10.2011
Man nepatīk ārzemnieki, bet vīrieša materiālais stāvoklis man gan ir svarīgs!
Kad biju jaunāka, tad nē, šobrīd jā. Man ir svarīgi, lai vīrietis spētu nodrošināt mūsu ģimeni un attiecībās būtu stabilitāte, lai nav strīdi par naudu, jo zinu gadījumus, kad šie strīdi, tieši par materiālo pusi ir izjaukuši attiecības!
23.11.2011 18:30 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.11.2011
secinājums, jo pieredzējušāka(negribu teikt vecāka) sieviete, jo vairāk pievērš uzmanību materiālajam stāvoklim.aizvien vairāk pārliecinos kā pār cilvēku savstarpējām attiecībām valda mārketings- kam labi ar vidusmēru, kam gribas luksusu..mūsu izvēle nosaka to kā vērtējam sevi pašas.
23.11.2011 18:32 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.11.2011
redz ka nemaz nav tā, ka visas meičas krīt uz atnācējiem :)man ir bijusi dažāda attiecību pieredze arī ar ārzemniekiem un varu teikt, ka kulturālais fons ir svarīgs veidojot attiecības, bet tās cilvēciskās emocijas pašos pamatos gan turkam, gan itālim un arī tam pašam latvietim ir tās pašas vienīgi izpaustas tiek savādāk
23.11.2011 18:36 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ir tas teiciens: "par naudu laimi nenopirksi - tomēr labāk raudāt jaunā mersedesā!" :-D
Man svarīga ir nauda, taču nekad neesmu apzinīgi meklējusi bagātnieku, galvenais, ka "Kārlim" ir mērķis un viņš to arī lēnām sasniedz un tiek pie visa - mašīnas, mājas/dzīvokļa naudas, jo bezmērķīgu cilvēku nevaru ciest, kur nu vēl sev blakus. Es tikai prasu līdzvērtīgu cilvēku sev - ar mērķi, ambīcijām un nākotni! ;-)
23.11.2011 18:38 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
"lai man kādreiz var atļauties kādu puķi nopirkt."

Nu ar tādu es gan nevarētu būt attiecībās (t)

Tiesības taču kādreiz būs, dārglietas arī patiks. Ģimeni vajadzēs nodrošināt. Kā paliek ar ceļojumiem, dzimšanas dienām, svētkiem, kopīga mājokļa?

Ok, ja puisim 20 gados nav mašīna vai savs dzīvoklis, bet 25 gados es no vīrieša sagaidu, ko vairāk un mani neinteresē, ka viņam smadzenes sāks strādāt pēc gada vai 5, ja nav strādājušas jau 20 gados.

Piekrītu Abalone.
23.11.2011 18:40 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Savā ziņā piekrītu Piparenei.
Neesmu kritusi uz bagātniekiem, kuri lielākoties naudu ieguvuši pateicoties bagātiem papucīšiem & co, un ir lupatas sadzīvē.

Man patīk vīrieši, kuri tiecas pēc labākas dzīves.
Ar draugu iepazinos, kad viņš bija nabaga studentiņš, bet tagad jau daudz ko sasniedzis un grib sasniegt vēl, vēl. (l)
23.11.2011 18:40 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Tas, ka sieviete skatās uz to vai vīrietis ir materiāli nodrošināts ir normāli, JA
pati sieviete šajā ziņā ir līdzvērtīga. Protams, pievilcīgi šķiet, ja vīrietis tiešām pelna, bet vai man tas ir svarīgi? - Nē! Jo pati esmu vēl tikai izaugsmes ceļā ...

Taču mani smīdina sievietes, kas pašas sēž vienistabas dzīvoklīti, pelna minimālo un gaidu, ka uzradīsies kāds, kas viņas izvilks no šāda stāvokļa :-D
23.11.2011 18:41 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
es ar savulaik sāku tikties ar studentu, kurš gan jau tolaik strādāja un normāli pelnīja, bet tagad viņš ir labs speciālists savā jomā un ļoti labi pelna. nav tā, ka esmu baigā materiāliste, bet negribētu tikties vai vēl jo vairāk - dzīvot ar vīrieti, kurš man būtu jāuztur. Uzskatu ka vīrieša finansiālam stāvoklim jābūt tādam pašam kā sievietei - vai labākam.
23.11.2011 18:43 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Katrs dabū to, ko ir pelnījis. Viss. Neredzu jēgu dziļākiem apcerējumiem.
23.11.2011 18:47 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Katrs dabū to, ko ir pelnījis. Viss. Neredzu jēgu dziļākiem apcerējumiem.
23.11.2011 18:47 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Boss, viss nav jāuztver tieši vārds vārdā ;) Ar to bija domāts, ka es nemeklēju veci Hammerā, kurš mani apbērs ar dimantiem un katru sezonu vadās uz Milānu iepirkties. Ja mans vīrietis to sasniegs, tad protams tas būs labi, bet tas nav galvenais mērķis. Galvenais ir dzīvot tā, lai nekā netrūkst un var atļauties vēl kaut ko mazliet vairāk.
Bet liekas, ka neesmu īsti kompetenta par šādām lietām runāt, jo, kad satiku savu vīrieti, man nekā nebija un viņam nekā nebija. Līdz ar to, neesmu izlutināta princese, kurai vajag nezin ko.
Man vienmēr ir licies, ka ļoti bagāti vīrieši ir mērķis tām, kurām nepietiek smadzeņu, lai pašas sevi varētu nodrošināt.
23.11.2011 18:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits