Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

smaržas un sekss

 
Reitings 22
Reģ: 17.05.2011

Meitenes, jūs ticat, ka smaržas var piesaistīt pretējo dzimumu? Presē bieži runā, ka pastāv visādi ķīmiskie savienojumi, kas galvas smadzenēs neapzināti asociējas ar seksu. Bet vai tā tiešām ir? Kā Jūs domājāt? Sīkāk par šo tēmu manā emuārā - http://sandijabollite.blogspot.com/2011/11/ka-savaldzinat-ar-smarzu-palidzibu.html

23.11.2011 01:46 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Izlasot rakstu atcerējos par to filmu - parfume story of a murderer , kaut kas līdzīgs , tur galv. lomas atveidotājs arī izmantoja ķermeņa smaržas.
23.11.2011 01:59 |
 
Reitings 5
Reģ: 17.03.2009
esmu viena no tām, kura piekrīt šim apgalvojumam.
starp citu, tas ir zinātniski atzīts, ka abi dzimumi reaģē uz viens otra dabisko ķermeņa smaržu.
man jau šķiet, ka ar kaut kādāiem brendu parfīmiem var vienkārši pievērst īslaicīgu uzmanību, ja konkrētajā brīdī vīrietim tas šķiet tīkams, bet, runājot par ilgtermiņu, tur gan ir svarīga ķermeņa smarža un tā ir būtiska.

ir gadījies dzīvē, ka viens no noteicošajiem faktoriem, kādēļ ar pusi izšķīros bija viņa ķermeņa smarža, kura man nepatika. vienkārši nevarēju izturēt. un tur pat nav jautājums par sevis kopšanu, jo tas viss bija 'līmenī'.

ir, ir dzīvē tās visas jūtu ķīmijas un smaržas un viss pārējais. skaista tā pasaule. :-)
23.11.2011 02:17 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Rakstu nelasīju, bet man vienmēr ir licies, ka katram cilvēkam ir savs aromāts.. Vismaz puišiem pilnīgi noteikti. Visiem vīriešiem, kas man ir bijuši, ir bijis fantastisks ķermeņa aromāts, kas mani vienkārši pievelk un uzbudina. Tagadējam vispār...mmm
23.11.2011 02:23 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Rakstu nelasīju, bet varu pastāstīt par interesantu atgadījumu no dzīves.

Mana draudzene stāstīja par savu vīrieti. Viņam agrāk bija daudz īslaicīgu attiecību, nekad nevarēja saglabāt ilgstošas dažādu iemeslu dēļ. Viņš apmeklē psihologu (kas pēc idejas nav īsti normāls, draudz trakus stāstus dzirdēju, bet pieņem par lielu naudu un atsauksmes labas), kas viņam ieteica aizsiet acis un atrast sev īstās smaržas. Viņa izredzētajai jāpievelkot viņa smarža. Tā nu viņam draugs aizsēja acis, kaut kādu stundu pirms pasākuma, lai saasinas oža, un viņi gājuši uz smaržu veikalu pēc "īstajām" smaržām. Viņš ir izvēlējies vienas, sācis lietot, un pēc neilga laika satika manu draudzeni, ar kuru kopā jau 4 gadus :-)

Nu tam visam var ticēt, neticēt, bet smaržām ir liela nozīme mūsu ikdienā. Tā pat arī ķermeņa smarža. Dievinu kā smaržo mana vīrieša āda (s)
23.11.2011 03:31 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Protams, tas sen jau ir zinātniski pierādīts. cilvēki neatšķiras no dzīvniekiem un partneri pievelk tieši organisma ķīmiskais sastāvs, tai skaitā smarža. liela nozīme ir ārējam izskatam, ķermeņa uzbūvei un veselīgam izskatam . un tas viss tikai tāpēc, ka
fiziski vesels vīrietis ,kuram ir pareizās proporcijas , ir spējīgs radīt "vairak dzīvojošus pēcnācejus " nekā vīrietis ar veselības problēmām . tas pats ar gēniem . pretpoli savelkas, jo citādi tas būtu incests :)


Tik vien tā mīlestīas burvība. cilvēks sev nezinot, izvēlas to, ko daba viņam liek.

Bet man nav gadījies redzēt nevienu raidījumu, kurā būtu pierādīts, ka sintētiski veidota smarža kādu pievilktu. vismaz pagaidām .
pārsvarā tas ir tikai kā ķermena smarža iet kopā ar aromātu.

pirms kāda laika bij topā smaržas ar dzīvnieku hormoniem vai pat urīnu. par tām ir daudz smieklīgu eksperimentu. īsumā - tās var pievilkt suņus vai cūku, bet ne vīrieti :D
23.11.2011 03:53 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Man asociacija tada - ir feromoni, ko lieto kaiteeklu izniicinaashanai uzziezot uz kaada koka stumbra. Kukainis, sajutis to aromaatu lido kaa traks uz to vietu, bet ta ka tur preteja dzimuma partnera nav - lidojums pa tukso un tauta taa imirst.
23.11.2011 09:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Boss-man patika tavs piemers :-) !Interesanti ,ka mans virs smarzojas loti reti-vienmer saka ,ka alergija,bt tomer...vinam ir vienas smarzas,kuras lieto-uz tam neesot alergija :-D !Loti seksigas! :-)
23.11.2011 09:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits