Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es vinju ''neuzvelku''

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010

Es kaadreiz nevareeju iedomaaties,ka es ilgoshos peec seksa.Ar mani bija taa-ak dievs,vinsh atkal grib miileeties.Izdariiju to kaa pienaakumu,pagriezu muguru un aizmigu.

Tas bija diezgan nomaacoshi.Vienkaarshi nebija iistas miilestiibas ar diviem ieprieksheejiem viirieshiem.Bet tagad beidzot esmu satikusi taadu cilveeku kuram gribas pieskarties katru miilju briidi.. kad vinsh pieskaras man,tad paarnjem triisas.Esam kopaa pusgadu.Bet... sekss taads neregulaars.Reizeem var buut nedeeljaa kadas 3,4 reizes... reizeem visu nedeelju nekaa vai pusotru.. tagad piemeeram 2 ned nekaa nav bijis.

Vinjam darbs viena vai divas sutkas nedeeljaa jaastraadaa.. sanaak pietiekami briivu dienu.Es pat stradaaju vairaak..naaku maajaas, taisu vakarinjas.. veelos seksu,lai mani samiiljo..Brizhiem liekas,ka vinsh mani neiekaaro kaa sievieti.Mums ir 10 gadu starpiiba, bet es domaaju vai tas vareetu buut noteicoshais..?Esmu vinjam miilja,jauka,laba.. bet varbuut ieksheeji vinsh tomeer nav aizmirsis bijusho..ar kuru kopaa nodziivoja 15 gadu.JO nesen nejaushi iemineejaas,ka ljoti gribeejis seksu,skreejis pa maaju vinjai pakalj... Protams taadi vaardi mani nenomierinaaja... bet saaka satraukt..un sapratu,ka vinsh nemaz nespeej nevienu vairs taa iekaarot..

Es pat daru to,ko agraak nedariiju,sabildeeju pati kaadus skaistus kailfoto,nosuutu..

Jo uz sievieteem vinsh ir kaars,var skatiities netaa bildiites,video..briizhiem pat par daudz un mani tas nomaac.Jo liekas,ka vecis varbuut ilgojas peec kaadas super beibes kaa muuzikas video klipos.

Esmu pat sapirkusies skaistu erotisku velju,korsetes,zekjes.. ko domaaju likt lietaa... JO vairaak nezinu kaa es vareetu likt viirietim sevi gribeet,jo esmu pietiekami skaista,slaida,kopju sevi..nav nekaa taada deel kaa es vinjam vareetu nepatikt.Dziivojam arii saticiigi.Man vinsh ir ljoti daargs,bet man pedeejaa laikaa tik ljoti pietruukst,lai vinsh miil manu kjermeni,samiiljo,taa pat kaa es to daru vinjam... Vinsh nekad nav jautaajis vai man ir labi,vai esmu sasniegusi O.Taa nekad nav bijis...jo visu laiku man baudu sagaadaaja kaut vai tikai tie iisie seksinji labi ja 10 min garumaa..vienmeer gultaa un paarsvaraa tumsaa..(Pirmais viirietis,kursh kautreejas atklaati miileeties,piem uz asho uz diivaana viesistabaa..)Vinsh ir arii taads kas atklaati neatbild uz jautaajumiem..ja es vinjam saaktu iemineeties par to,ka man liekas,vinam neesmu pietiekami uzbudinosha.. es domaaju,ka vinsh to teemu kaut kaa apietu,vai pateiktu,es nezinu kapeec taa ir :-/

22.11.2011 22:51 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Es domāju, ka neiekāro tāpēc, ka tu pati visu laiku bāzies virsū, piemēram, sūti savus kailfoto, esi nopirkusi seksīgu veļu.
Pamēģini kādu laiku būt atturīgāka, vairāk laiku pavadīt ārpus mājas un, kad būsi mājās, esi vēsāka |-)
22.11.2011 23:07 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Tur jau taa lieta ka kailfoto esmu suutijusi 2x pusgada laikaa un velju veel nekad vinsh nav redzeejis... turklaat ar savu miiljumu vinjam nebaazhos virsuu ;)Taa kaa viss normas robezhaas.. bet..
22.11.2011 23:11 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Nezinu...man pēc tava raksta liekās, ka tev vajag mazliet vairāk koncentrēties uz sevi nevis viņu ;)

Un jautājumu "vai es tev neesmu pietiekoši uzbudinoša?" tu tikai parādi to, ka šaubies par sevi t.i. tev ir zema pašapziņa+es nekad tādu jautājumu neriskētu uzdot, jo ir iespēja, ka atbilde var skanēt šādi: "jā, tu esi neuzbudinoša" :D
22.11.2011 23:14 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Varbūt,ka viņam ir kāda cita? :-/
22.11.2011 23:15 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Vienkarshi viss ir = vinjam pret tevi nav taas kjimijas, droshi vien tu vinjam patic kaa cilveks, kaa draugs utt., bet ne kaa iekares objekts. Un nav runa ne par tavu izskatu, ne iztureshanos. Dzive vienkarhi taa notiek, it kaa cilveks patik, bet seksu ar vinju negribaas..
22.11.2011 23:27 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Nu gluzhi taa jau nejautaatu - vai uzbudinosha, protams savadaak to jautaajumu pasniegtu :)
Nu varbuut nedaudz ar pashapzinju nav taa iisti kaa vajag.. vnk daudz kam esam izgaajushi cauri,kameer vinsh izbeidza attieciibas ar vienu citu sievieti(ne ar to ko dzivoja kopaa 15 gadus) pagaaja laiks,un vinsh izjuta taadus sirdsapzinjas paarmetumus,ka izmantojis vinju utt,turpinaaja sarakstiities skype... un tas mani saapinaaja jau pashaa saakumaa...bet nu tagad viss taa kaa mieriigi un citas vinjam nav...un nejuutu,ka taadas buutu.
22.11.2011 23:31 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Viens no variantiem - NAV seksuālās saderības!
22.11.2011 23:33 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ir cilveeki, kuri sexuali pievelk, un ir tadi, ar kuriem kopaa ir labi, interesanti, bet sexuaali nepievelk... varbuut izrunaajies ar vinju, ja jau vinjsh ir vecaaks par tevi, vinjsh nav zaljsh puika, kas baidiisies par to runaat... probleemas biezhi vien rodas no nerunashanas...
22.11.2011 23:33 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Zombie- Par to jau tieshi esmu domaajusi,mums ir labi kopaa, ikdiena pa skaisto,viss taa miilji un jauki.. bet uz seksu nav taas kjiimijas vinjam uz mani.. tikai zheel ka vinsh beidzot ir tas viirietis manaa dziivee,kuru es iekaaroju un gribu.. un pat speeju domaat par gjimenes veidoshanu,par ko agraak neaizdomajos ne ar vienu citu kopaa esot..
22.11.2011 23:35 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Naaksies laikam domaat ka bushu taa- kas jauka un miilja bet sexuaali nepievelku... (t) Vai taads paaris vareetu saticiigi dziivot arii turpmaak... nezinu.. :-(
Bet par to tuvaakaja laikaa izrunaashos,ja tas ieilgs un kluus tieshaam smagi ap sirdi..
22.11.2011 23:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varbuut vinjsh ir no cilveeekiem, kam sex nav svariigs un pietiek ar to kaa ir... tad jau viss buus atkariigs no tevis - ja tu speej pienjemt taadu dziivi, tad viss ok, ja ne, tad labaak neiznieko ne savu ne vinja laiku un meklee citu. man vienaas attieciibaas bija taa, ka cilveeku es vnk negribeeju seksuaali, viss paareejais bija ideaali, bet es sapratu, ka nav jeegas mociit vinju un pati gribu iekaarojamu viirieti :)
22.11.2011 23:47 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Briizhiem jau liekas,ka vinsh var buut taada tipa cilveeks,kam sekss nav primaarais..
22.11.2011 23:58 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Uz vīriešiem nevajag iespringt, izdabāt, vīrieši ir mednieki un viņiem zūd interese par sievietēm, kuras skrien viņiem pakaļ, izdabā, pārlieku bieži zvana, raksta sms un vienmēr var dabūt, kad vien viņiem iegribas.
Tēlot nepieejamo arī ir stulbi.
Iesaku kādu laiku būt atturīgākai, neizdabāt viņam un tad jau redzēs kā viss Jums tālāk būs, varbūt, pat esi viņam apnikusi ar savu uzmācību...
23.11.2011 00:07 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Skaties, skaties, es ari zinu, ko nozimee tava situacija.
Parak karinaties kaklaa vinjam nav jega, ja vinjam pasham negribaas.. Jo vairak presosi, jo vairak negribesies.. Vienkarshi - nogaidi, esi milja.
Un ja problema nebeidzas, tur nevar but nekadas veseigas attiecibas.
Nav jau tev pensijas vecums, un miljumu tachu gribas :) daudziem virieshiem, tieshi otradak - gribaas gribaas..
23.11.2011 00:07 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Atceries, ka Jums ir 10gadu starpība! Un vīrietim tajā vecumā, pieņemu, ka viņam pāri 30, sekss vairs nav vajadzīgs tik regulārs kā tev kā jaunai meitenei.
23.11.2011 00:15 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Vinsh jau ir tieshi tas,kas man cauraam dienaam raksta sms,ja esmu darbaa,vai uz laukiem aizbraukusi.Visu laiku streso,vai kaut kur neesmu pazudusi,netuseejos(kaut gan tuseeju tik reti un tad tikai ar draudzeneem un maajaas)
Vinsh visu laiku domaa par mani un satraucas,piedomaa par katru siikumu,lai tikai man viss pietiktu,netruuktu... bet gulta tas ir cits staasts..
Nu iespeejams 37 gados negribas to seksu tik biezhi.. lai gan taas tak nav vecumdienas.
23.11.2011 00:31 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
man ari kas lidzigs...vinjam manuprat tas neko nesagada..nezinu...man no sakuma ar vinju nebija labi,bet tagad iet labak:D..bet skiet,ka vinjam vajaga reti:D
23.11.2011 02:37 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
bet mani tas neuztrauc:D
23.11.2011 02:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
37 veel nav vecums, citiem tieshi taadaa vecumaa vajag katru dienu...
23.11.2011 02:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu tev ir trapijies riktigi palietots vecis. vnk nomaini pret jaunaku. ar 40 gadniekiem ir ta :-D
23.11.2011 03:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits