Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labaakais draugs viirietis

 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011

Sveikas, meitenes! Zinu jau zinu, ka veel guljat, bet buus teeminja, kur padaliities ar domaam, kad buusat augshaa!

Nu tad taa! Visi visur tik skandee, ka draudziiba starp viirieti un sievieti nav iespeejama (nu ja nu vien kaads nav neatradicionaali oreinteets), bet savaadaak-nee 8-) Jo vienmeer it kaa viens no abiem saak biidiit kaut ko romantiskaaku, kas visu draudziibu izposta, nu vai arii taa draudziiba paaraug par ko vairaak! BET... es nepiekritiishu, jo mans labaakais draugs ir viirietis, ar kuru es varu tarkshkjeet par pilniigi visu ,pat par manaam attieciibaam, vinjsh ir man kaa braalis un mees dalamies visaa un apspriezham visu.

Maate saka, ka man briinums pagadiijies, ka parasti taa nemeedz buut un ka ar citiem viirieshiem varu nemeegjinaat draudziibas biidiit, jo tikai retums buus ar mieru buut tikai par draugu. Viirieshiem shaadas attieciibas it kaa neesot saprotamas!

Kaa ir jums? Vai ir kaads patiess viirieshkaartas draugs ar kuru nekas intiims nekad nav bijis un nebuus?

16.11.2011 06:49 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Es īstenībā esmu sava labakā drauga- puiša meklejumos, jo man itkā ir daudz draudzenes, taču tas nemaina faktu, ka man labāk patīk komunicēt ar vīrīšiem.. Visi līdzšinējies mēģinajumi ir izgāzušies.. Ir daudz draugu, kuri ir mani draugi, tāču ir skaidri redzamas simpātijas vai arī puisis man neškiet pietiekami interesants, lai kļūtu par tādu tik tiešām sirdsdraugu. Un man pat liekas, ka, ja es atradīšu tādu puisis, kurs liksies pietiekami interesants, lai būtu sirdsdraugs, man viņš iepatiksies.. tikko īstenībā, laikam pati nonācu pie atklāsmes, ka man tādu nevajag. Apmierināšos ar saviem līdzšinējajiem draugiem :-D Varbūt vienīgi, ja viņš pēc izskata GALĪGI nesimpatizēs un arī viņam būs meitene, kuru viņs mīl bez gala un acis ne pa labi, ne pa kreisi. :-D
16.11.2011 07:20 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Un jā, 1. labakais draugs, neželīgi iemīlējos, pirmā mīlestība, viņš to visu tik tālu panāca, bet man visu laiku bija skaidrs, ka viņam tā ir spēlīte.. Tad pēc tam bija labākais draugs, ar kuru sagajām kopā, izšķīrāmies un tātad viss.. Tagad bija vai ir, es gluži vairs nesaprotu, kuram biju pamanījusi, ka patīku.. Bijām iedzēruši, negribās lietot to vārdu, bet nolaidām.. pēc tam viņš atzinās, ka viņam tas ko nozīmē un ka es viņam ļoti patīku.. tagad nezinu, kā izgrozīties.. :-D Laikam par daudz rakstu, bet man šajā sakarā ir daudz ko teikt.
16.11.2011 07:25 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Es, piem., ar jums draudzejos - sekss man ar jums nav, nedrikstu, bet draudzeties un tarkskjeet var.
16.11.2011 08:34 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
protams, ka jā, jo no draudzības taču viss sākas... :-P :-)
16.11.2011 10:33 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
aij..kaut kā tas vienmēr aiziet līdz romatiskām attiecībām un nekāda draudzība pēc tam nesanāk... :-/
16.11.2011 10:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es nenoliedzu, ka šāda iespēja pastāv, bet man tā nav gadījies, vienmēr kāds grib ko vairāk
16.11.2011 11:22 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Gribētos ticēt, ka pastāv, jo man ar puišiem vispār izdodas labāk kontaktu nodibināt, bet nezinu, vai tāda ļoti cieša draudzība var būt!Man ir daudz draugu, nu kādi 4 ir diezgan tuvi, bet labākie jau noteikti nav!
Man bija vidusskolas laikā ļoti labs draugs, bet tad viņš sāka draudzēties ar vienu meiteni, kura kategoriski viņam aizliedza ar mani kontaktēties, jo bija šausmīgi greizsirdīga tieši uz mani!Tas tiešām bija ļoti sāpīgi :-/ Bet nu, kad viņi izšķīrās, tad atkal viss bija pa vecam it kā!
Ar nākamo ļoti labu draugu man attiecības beidzās gultā :-D līdz ar to viss tika sačakarēts!
Nu tagad man ir ļoti labs draugs, bet vinam es ļoti patīku!Viņš tiešām ir viens no foršākajiem cilvēkiem, kādus pazīstu, bet es nevaru viņu savādāk uztvert!viņš labi zin, ka es nejūtu pret viņu to,ko viņš pret mani, bet nu tad, kad man kāds puisis ir blakus, tad ir vienkārši šausmas, kas notiek!es redzu,ka viņam sāp, bet es neesmu devusi ne mazāko iemeslu, lai viņš domātu, ka varam būt pāris!
16.11.2011 11:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atceros,ka man bija virs un draugs ari!Skan jocigi ,bet vel tagad domaju,cik daudz man sis cilveks nozimeja-laikam tapec,ka tiesi vins mani ievadija makslas pasaule!Varetu pat teikt ,ka mana dzive izmainijas ,pateicoties vinam! :-)
Paris gadus atpakal biju Latvija un satiku so cilveku-abi smejamies par veciem laikiem,atcerejamies gan labas dienas,gan sliktas...Tas bija cilveks ar lielo burtu!Loti pazistams makslinieks pie viena! :-)
16.11.2011 11:47 |
 
Reitings 124
Reģ: 07.11.2011
Tieši bija tas variants kas Diosai.
Daudzus gadus bijām ļoti labi draugi ,viņš atbalstīja un pat palīdzēja manās attiecībās ar ex draugu .

Bet notika tā ka nebija lemts būt ar ex ,izšķīrāmies !


Tās nu kopā ar savu draugu iedzērām un ups kas jau notiek (s) Galvenais jau ka cik gadus man viņš bija kā draudzene :-/
16.11.2011 12:13 |
 
Reitings 124
Reģ: 07.11.2011
Pluss vēl tas ,diez vai jums patiktu ja jūsu otrai pusei būtu kāda tāda ļoti laba draudzene !
100% būtu greizsserdīgas!


Un vispār meitenes tač paskataties cik Jums labi ir ar savām draudzenēm !Man pat viena draudzene teica ja es nebūtu meitene viņa gribētu mani par savu otru pusi :-D

Tā tad reāli nekāda draudzība nepastāv starp meiteni un dzeku agri vai vēlu kaut kas notiek !
16.11.2011 12:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man nekas nenotika!Vienmer domaju,ka tas bija labakais musu attiecibas! :-)
16.11.2011 12:46 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Nuuu... kādu laiku atpakaļ es noteikti Tev piekristu, sakot, ka "Jā, vīrietis var būt sievietei vienkārši draugs", bet mana pieredze šo apgalvojumu ir diemžēl salauzisi... Uzskatu, ka vienmēr kādam no abiem "draugiem" agri vai vēlu radīsies kādas nopietnākas jūtas pat, ja tas otrs cilvēks to vienkārši slēps...
16.11.2011 12:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
buxiic-tev taisniba! :-) Ta laikam tomer ir,ka vienam tas simpatijas tomer noteikti ir specigakas!Jasaka ,ka ir-sis draudzibas loti atskiras no sieviesu... :-P
16.11.2011 13:00 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man ir labākais draugs vīrietis. Protams, esam pabučojušies pāris reizes, bet nonākuši pie secinājuma, ka viens otram tādā jomā neinteresējam. Tādēļ tālāk par bučošanos nekad neesam tikuši. Mēs periodiski esam viens otrā mazliet iemilējušies, bet nekad tas nenotiek reizē. Bet nedomāju, ka tur kkas varētu sanākt, jo man nāk vēmiens no idejas, ka es varētu ar viņu gulēt :-D
16.11.2011 13:07 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Jā, viennozīmīgi atšķiras, bez tam, jāpiebilst, ka visbiežāk agri vai vēlu šāda draudzība beidzas, un iemesli jau var būt vairāki - cilvēku otrās pusītes nespēj pieņemt, ka, piemēram, sievai vai vīram ir labākais draugs - pretējā dzimuma, vai arī kāds no draugiem ar laiku attālinās, jo vienkārši draudzības vārdā nespēs atklāt savas jūtas...
16.11.2011 13:08 |
 
Reitings 75
Reģ: 07.11.2011
Tieši tāpēc es par savu draugu izvēlējos vīrieti, kuru es neiekāroju. Nepārproti, viņš ir simpātisks, jauks un patīkams ļoti daudzām, bet viņš mani nepievelk seksuāli.
16.11.2011 13:16 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es ticu, ka tāda beznosacījumu draudzība ir, bet ļooti reti :) un patiesībā es ļoooti gribētu sev vīrieti-vienkārši labu draugu, ar ko var muldēt par visu, bet visos 3 mēģinājumos, kas bijuši, ir sanācis kaut kas lovīgs :D ar pēdējo mēģinājumu - jau tāds kārtīgi nopietns.
16.11.2011 13:35 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
es arī domāju, ka man ir labākais draugs vīrietis, līdz izrādījās, ka viņs mani sācis citādi uztvert.
draudzība starp sievieti un vīrieti? Es neticu. un neticētu, ja kāds puisis censtos iestāstīt, ka viņam nav labāka drauga par meiteni .
Ja nu vienīgi,ja viņam neinteresē meitenes :-P
16.11.2011 13:39 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Man tādas "labākās draudzenes " riebjas.
Just Be, tu esi galvenā foruma kājstarpe, tapēc tev tā arī gadijās.
16.11.2011 13:51 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Un kā vel var būt draudzība starp vīrieti un sievieti. Un džekam nav jābūt gejam vai vecenei ļoti neglītai! :D Arī man jau kopš pamatskolas ir labākais draugs čalis! Diemžēl jāatzīstas, ka sen neesmu viņu satikusi :( bet tas nemaina faktu, ka mums kopā vienmēr ir jautri, varam par visu parunāt, uzticamies viens otram un pilnīgi noteikti necenšamies viens otru ievilkt gultā! Kāpēc? Jo mums katram ir sava dzīve un savas attiecības, un pat ja arī kādam no mums rastos kas dziļāks pret otru, tad pilnīgi noteikti to slēptu, jo mums mūsu draudzība ir svarīgāka! Var jau būt, ka banāli, bet ne jau vienmēr visiem džekiem ir jāguļas apakšā vai jācer uz lielo mīlu, reizēm draugs džeks ir pat labāks nekā labākā draudzene!
16.11.2011 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits