Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzkāpu tomēr uz tā grābekļa...

 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011

Nesen rakstīju par kāpšanu uz vecā grābekļa. Tomēr tikos ar viņu... Bija ideāls vakars. Kaut gan jau zināju, kāds tam būs turpinājums- atkal nelikšanās par mani ne zinis, tomēr bija vērts kaut uz vakaru justies vislaimīgākajai, lai pēc tam varētu atkal mēnešiem ciest. Uzplēsu vecās brūces, tagad nezinu, kā lai tieku laukā no šī visa. Pats galvenais, ticību esmu zaudējusi, ka varu iztikt bez viņa. Ik uz soļa esmu domās pie viņa. Nekādi nevaru un negribu iedomāties viņa vietā kādu citu, kaut gan zinu- mums nākotnes nebūs. Tiksimies arī 5dien, nevaru vien sagaidīt, kad pati sev palikšu kāju priekšā, lai atkal un atkal pakluptu pēc šīm retajām tikšanās reizēm. Es neesmu es pati- visa mana spītība, apņēmība un izturība ir vai nu kaut kur tālu atpakaļ, vai nu kaut kur tālu priekšā.

Palīgā :(

15.11.2011 02:03 |
 
Reitings 367
Reģ: 21.07.2011
Nesaprotu, ko nīdi, kāds vēl palīgā, ej gulēt!
15.11.2011 02:05 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
Vienkārši atrodi sev čali jaunu - un būs miers un bērziņš ;-)
15.11.2011 02:10 |
 
Reitings 1565
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, kā kāds tev var palīdzēt? :-D
15.11.2011 02:14 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
daartz - ņem ciet :D
15.11.2011 02:17 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Labāk atrodi sev kādu nodarbi ar ko aizņemt prātu, lai nav jāčakarē smadzenes viņa dēļ. Tāpat redzams, ka tur nekas nesanāks. Jācenšas tikt vaļā no tās apmātības un punkts. Šeit forumā neviens nevarēs palīdzēt. To vari tikai tu pati. 8-)
15.11.2011 02:21 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Esmu identiskā situācijā. Pilnīgi liekas,ka pati to būtu rakstījusi.
Pat šodien sev uz lapas uzrakstīju-vai pāris stundas pilnas laimes ir nedēļu ilgu ciešanu vērtas?

Satiekos ar citiem,cerot,ka palīdzēs aizmirst,bet neviens manī nerada tās sajūtas,kā Viņš. Tikai ar viņu esmu tik laimīga. Tikai viņš liek man tik stipri ko just.

Nav dienas,kad nedomāju par viņu,lai gan cenšos būt aizņemta citās lietās,bet tāpat domas atgriežas pie viņa,pie mums,pie kopā pavadītajiem mirkļiem..

Pati jau vien moku sevi satiekoties ar Viņu,bet citādāk nespēju. :-/
15.11.2011 02:33 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Meitenes beidzat dzīt, jums saka ka nevar izmest no galvas tas nozīmē ka nevar izmest no galvas, tā ir milzīga problēma. Vienīgais ko tu vari darīt ja zini ka tiešām viņu nevari dabūt, ej uz sporta zāli (mēnešiem ilgi) ej skriet pie dabas, tas nekas ka auksts ārā, bet bez pleijerīša un mūzikas ausīs(stingrs noteikums) kop sevi maksimāli un dabiski cik vien vari, izmaini frizūru matu griezumu stilu, uz kautko tiešām skaistu nepārspīlētu un pievilcīgu, ejot gulēt vakarā lasi interesantu piedzīvojumu grāmatu(nekādā gadījumā romānus) un ja izslēdzot gaismu un laižoties miegā atkal viņš parādās galvā tad pasmaidi un laidies miegā un nākamajā vakarā aizej uz pirti un saunu pirms ej mājās un ķeries pie grāmatas, ies mēneši un tu patiksi sev arvien vairāk un tu zini kas notiek ar cilvēkiem kuri patīk paši sev? Viņi patīk arī citiem un kas zin ja tu būsi savā vislabākajā formā varbūt arī viņš sāks vakaros domāt par tevi. Dari kautko lietas labā ja tu viņu gribi, palīdzi sev. ;-)
15.11.2011 02:47 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
šobrīd esmu līdzīgā situācijā... tāpēc atradu piemērotu teicienu sev- mans garastāvoklis ir vietā, kur mugura zaudē savu cienīgo nosaukumu... :-/ :-)
15.11.2011 02:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tieku mileta-es pec gandriz visiem taviem komentariem jutu,ka tu tiesam tiec mileta!Lai tev vienmer butu tads gaiss starojums! :-)
Pilnigi piekritu-jasak jauna ,skaista dzive ! :-)
15.11.2011 02:56 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Tieku mileta - super komentārs (l)
15.11.2011 03:06 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Audzini raksturu!
15.11.2011 16:18 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
TiekuMileta,
man arī patika tavs komentārs, man pilnīgi bija sajūta, ka jāvelk botas un jāiet skriet un k.ko darīt, lai gan man ne tuvu tādas problēmas kā diskusijas autorei :-D
15.11.2011 16:25 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Paldies, TiekuMīlēta! arī man Tavs komentārs noderēja (l)
15.11.2011 16:26 |
 
Reitings 13
Reģ: 10.11.2011
Pastaastiishu savu staastu..

Man bij 16 gadi.. iepazinos ar puisi (ljoti sexiigu).. visaa bij ideaals - romantisks, sexiigs, seksaa lielisks, nu it visaa.. pagaaja vairaak par meenesi un mana labaakaa draudzene izshkjiira muus savas greizsirdiibas peec. protams ar vinju sen vairs nekontakteejos. koprsh taa briiza kad izshkjiiraamies.. protams juutas man nepazuda, bet pagaaja kaads laiks un vinjam uzrakdaas cita meitene.. vinjam bij karstais puishu laiks kad njeema priekshaa visas peec kaartas (lai arii bij meitene) un ik pa paaris meeneshiem vinjsh mani aicinaaja pie sevis un ideaalaakajiem vakariem manaa muuzaa.. taa nu ar katru reizi man reetas pliisa.. un miilestiiba atkal virmoja gaidaa, bet peec katras tikshanaas reizes vinjsh pazuda uz paris meeneshiem.. neatbildeeja uz sms ne uz zvaniem.. taa nu es mocijos izbaudot retos ideaalos vakarus... bet gadi gaaja.. es kljuvu vecaaka (smadzenees IQ liimenis palielinajaas) un viss norima.. mees veeljoprojaam satikaamies bet tikai kaa draugi. kopiigi pavadijaam siltos vasaras vakarus ar draugiem balleejoties, bet bez saistiibaam.. un tad bij viens briidis kad mees neredzeejaamies gadu. pa to laiku vinjsh bija izshkjiiries ar savu meiteni (bij kopaa 4 gadus).. bij paaudzies praatinjaa, un beidzot vinjam iestaajaas tie gadi, kad lielaa draazshanaas apkaart beidzaas un jau skataas meiteni ilgai kopdziivei bez kraapshanaam un afeeraam. Taa nu es atgriezos no holandes (biju kadu tur).. un kaa jau seni draugi noleemaam satikties.. redzeeju ka vinjsh ir mainijies.. un vaards pa vaardam.. vakars peec vakara un mees atkal viens otraa iemileejaamies... Tagad esam jau vairaak kaa gadu kopaa.. laimiigi.. nestriidamies.. bez afeeraam.. bez nekaa kas bij agraak.. (arii bez kraapshanaam)

Taakaa nemet plinti kruumos, varbuut ari tev paveiksies un viss normalizeesies, ja vinjam pietiks praatinja paaugties.. :)

Good luck!
15.11.2011 19:17 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Tas "palīgā" bija vairāk simbolisks, nevienam es te neprasu ne dot naudu, ne ziedot man savu laiku, nevajag vēl vairāk bojāt noskaņojumu ;)
Par to nodarbošanos ar kaut ko citu- man ir ļooti maz brīvā laika- skola, treniņi, pa brīvdienām darbs, bet viņš paspēj ielīst manās domās pat visneiedomākajās situācijās! Oj, es raksturu esmu sākusi audzināt jau sen- pati sev situ pa pirkstiem, lai tik bieži nerakstītu, tagad ir jau daudz labāk. Bet es gribu viņu! Varu sēdēt kaktiņā un šņukstēt kā mazs bērns- gribu!! Jo mīlu..
15.11.2011 21:19 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Viņam ir pāri 30- gudrs, inteliģents vīrietis, ko tur vēl paaugties.. Mani ne patur, ne atlaiž.
15.11.2011 21:20 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
To ko nevar dabūt gribas vissvairāk...
15.11.2011 21:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 01.10.2011
Luxoticca - identiska situācja kā man !

Arī mēdzu prātot, vai pāris stundas pilnīga prieka atsver dienām iglu ilgošanos un sevis šaustīšanu, un nepārvaramu vēlmi rakstīt vai zvanīt...

Diez vai telefona, visu sms utt izdzēšana tiešām palīdz? Manā situācijā, telefona numurs ir diezgan easy atrodams netā :D
15.11.2011 22:02 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Nu man arī bija paradums telefonā saglabāt visas foršās īsziņas,lai ik pa laikam pārlasītu,jo tie teksti lika just,ka viņš taču vēl izjūt interesi un jūtas ar vēl nekur nav zudušas.
Bet kkādā brīdī,lai nemocītu sevi,izdzēsu visas. Numuru gan ne,jo nebūtu jēgas-zinu to no galvas. :D
Kopbildes gan nekad nespētu izdzēst.

Pašai tik kkā citreiz paliek žēl,ka tik neprātīgi mīlu un gribu tieši viņu.. cits varbūt spētu to vairāk novērtēt un justies laimīgs,ka viņam tik forša meitene. :D
Jo visi vienmēr ir šokā,ka tieši viņš vairāk vai mazāk pārtrauca attiecības ar mani.
16.11.2011 00:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits