Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Downshifting

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Saprotu jau, ka mums līdz ar krīzi puslatvijas ir šīs kustības piespiedu piekritēji 

Bet tomēr... visi runā par karjeras kāpnēm utt., stereotipiem karjeras ziņā, bet no otras puses redzu cilvēkus , kuri ļoti daudz ko ir sasnieguši ar nervu sabrukumiem un veselības problēmām, kuru nauda vairs nespēj atrisināt... Bet no otras puses liela nauda un stress mums jau ir sinonīmi, un neviens brīvprātīgi negrib mazāk naudas...

Saprotu jau, ka tikai pārdomas, bet Jums ir kaut kādi stāsti, kur cilvēks brīvprātīgi vai piespiedu kārtā atteicies no karjeras , sācis strādāt mazāk atalgotā darbā, bet līdz ar to ir laimīgāks. Un kāda Jums ir pret to attieksme

Viens piemērs ir mana mamma, kurai bijis savs bizness un jau pirmskrīzes ;laikā brīvprātīgi atteicās no biznesa un sākusi strādāt pēc savas profesijas par pedagogu, un viņas ienākumi ir samazinājušies vairākās reizēs, bet viņa negrib savu biznesu atpakaļ...vēl viens pazīstams pārītis aizgājis uz laukiem dzīvot, atstājot prestižu darbu, un ir OK : citi gan, zaudējot lielus ienākumus, mēģina rāpties atpakaļ, un ja nesanāk paliek tikai sliktāk.

Kāpēc es aizdomājos, jo tagad man priekšā (darba papīros) ir vienas apkopējas alga, kura ir 330 ls uz rokām, zinu, ka agrāk viņa ir bijusi skolotāja, bet vai viņa arī pelnīja tos 330 ls uz rokām krīzes laikā, noteikti, ka nē un vai viņai tas būtu downshiftings (atteikšanās no karjeras), vai nē...

14.11.2011 13:49 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
No Jums es gribētu Jūsu pārdomas, var būt kaut kādus iedvesmojušus stāstus utt.
14.11.2011 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es aizgaaju no vadiitaajas amata uz zemaaku amatu, kur ir daudz mazaak stresa un atbildiibas, bet lai man seit arii amats ir zemaas, alga seit ir 3x lielaaka.
14.11.2011 14:00 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
paldies, liidere, vai citu viedokļu nav? :)
14.11.2011 14:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits