Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

6 gadi kopā

 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011

Esmu laimīga paziņot ka man pārgāja. Esmu sieviete un kā jau mums visām, ik pa laikam uznāk kautkāds stulbums, par to es vairs nešaubos. Mēs ar vīrieti kurš mani neprātīgi mīl esam kopā jau 6 gadus un mums ir visādi gājis, katrā ziņā ir ko atcerēties un būs ko bērniem pastāstīt, bet man ik pa dažiem gadiem uznāk tāds kā apnikums pret visu, neredzu vairs jēgu censties sāku domāt ka mērķi kurus nospraudām kopā ir tikai viņa mērķi, ka esmu pelnījusi ko labāku un ka kolēģi darbā mani saprot labāk nekā viņš. Kā jau teicu, yess, laimīgi tiku tam pāri, un tagad jūtos daudz labāk nekā jebkad agrāk. Bija grūti, pat paņēmu un aizgāju vienā brīdī no viņa un teicu ka atradīšu labāku, tagad pašai kauns par sevīm. Es zināju ka tā jau ir bijis iepriekš un sākumā domāju ka tas ir vēllielāks iemesls lai aizietu, bet taaad mīļās dāmas, sāku domāt, katru reizi tas debīlisms bija uznācis man, viņš mani mīlēja rūpējās un pilna ar visādiem saviem sīkumiem un mūsu sīkumiem meklēju katru iemeslu lai tikai varētu pateikt kautko pretēju nekā viņš saka, visu laiku vilku uz kašķi, un viņš bija nesaprašanā ko viņš dara nepareizi, un to arī es neapzināti gribēju. Sajutos stulbi, sāku atcerēties kā viņš mani kukuragā nēsāja kad man sāpēja kājas, kā viņš gatavoja man un cik labi es saprotos ar viņa ģimeni un to cik daudz viņš man dod un galvenokārt cik skaisti mirkļi vienmēr ir nājuši pēc katras reizes kad esmu uzvarējusi to dēmonu sevī, un sāku domāt pat ka es sevi tādu nepaciestu un neņemtu atpakaļ un nolēmu izmēģināt vai viņš ņemtu. Pazvanīju atvainojos, izkliedēju viņa nesaprašanu jo viņš meklēja vainu sevī un gribēja vel kautkā uzlabot sevi lai es būtu laimīgāka un tad es sapratu un paskaidroju arī viņam ka tā bija krīze attiecībās un plus vēl kāds kolēģis darbā izmeta ka ja nejūtos laimīga tad lai eju prom. Ehh un viņš bija tik saprotošs un atbrauca man pakaļ apskāva un atveda mājās, Tagad viņš sēž tur dīvānā skatās filmu un gaida kad ieritināšos viņam blakus. Ak es muļķe, bez strīdiem attiecībās neiztikt, kur nu vēl ja 50% es sarīkoju pati. Un tas kolēģis darbā, norāvās no manīm, jo pēdējā laikā viņš pret mani izturējās pārāk draudzīgi un cik uzzināju no vienas kolēģes, viņam bija tikai sautīgi nolūki, gribēja izmantot mani kad man bija grūti, pff, vajadzēja ātrāk nojaust ka nevis viņš tiešām mani saprata bet tikai gribēja ievilkt gultā, nelietis. Katrā ziņā esmu laimīga jo esmu ar vīrieti kuru mīlu, lai gan biju to piemirsusi, un gribēju padalīties ar jums visām savā laimē, ka saprāts manī atgriezās. Iešu viņam pieglausties viņš jau gaida mani. Vai jums ir bijusi līdzīga situācija un kā jūs ar to tikāt galā un kā jūtaties tagad?

13.11.2011 08:27 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Pilnīgi prieks lasīt kaut ko tik jauku un pozitīvu rīta agrumā. :)
attiecības jau ir tāda kompromisu māksla, jo abi nekad negribēs vienu un to pasu 100% gadījumos.
Un protams māksla sarunāties - ja manai kolēģei jaunais pielūdzējs visu laiku dāvina ziedus, tad es varu pavisam vienkārsi sapūsties jo manējais to nedara. Un ja tad, kad viņš jautā: "kas noticis?" es atbildu: "nekas" tad tā arī palikšu piepūtusies un bez savas pojenes :D
Jūs esat malači, lai jums veicas! :)
13.11.2011 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Prieks par jums, bet no savas pieredzes varu teikt, ja viens no diviem partneriem ir gājis prom vienreiz, otrreiz u.t.t., tad kādu reizi aizies arī pavisam. Diemžel. :-/
13.11.2011 12:25 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man prom iešana un nākšana atpakaļ šķiet pieļaujama attiecību sākumposmā, bet ne pēc 6 gadu attiecībām. Tad vai nu kkas nav galīgi kārtībā, vai tu esi tas sieviešu tips, kas "pati izdomāja un pati apvainojās". Ja daudz šādi darīsies (ne tikai iešana prom, bet visādi trači utt.), tad džekam jābūt trakam, lai būtu ar tevi kopā.

Jā, attiecības ir jākopj, nevis pie katra sūda jāškiras, bet kopšana nenozīmē tračus un ik pa laikam iešanu prom no mājām.
13.11.2011 12:41 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Lasīju un domāju, cik man līdzīga situācija! Vienīgi es vēl neesmu pilnībā sapratusi to, cik mans vīrietis man nozīmē, lai gan zinu, ka viņam es tiešām nozīmēju Ļoti [ar lielo burtu] daudz un mīl mani neprātīgi. Ir gājis visādi. Esam 2x arī nopietni šķīrušies.
Un šobrīd esmu nonākusi pie secinājuma - vai nu es kļūšu beidzot ar viņu 100% laimīga un savaldīšu savu maitisko dabu vai vienreiz saņemšos un aiziešu pavisam.
Man ir milzoooonīgs prieks par tevi TiekuMileta, tas ir labi, ka visu saprati un viss nokārtojās :-)
Novēlu būt laimīgai (l)
13.11.2011 13:22 |
 
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009
Skaisti... Lai jums izdodas! (l)
13.11.2011 13:24 |
 
Reitings 268
Reģ: 13.09.2011
Tieku mileta
man tieši tada pati situacija- tikai no viņa puses, viņš ir tas kas sobrid grib pabut viens, bet es jūtu ka viss bus labi un ka viņam atnaks saprāts tieši tāpat kā Tev!! ir grūti bet mēs tiksim ar to gala :-) ceru ka vins pec iespejas drizak to sapratis un naks atpakalj, bet es ļauju vinam pabut vienam un pardomāt kas vinam svarigs
13.11.2011 13:35 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
man tā prom iešana un nākšana atpakaļ ne pie kā laba nav novedusi,ja jau reiz esi izšķiries tad ir iemesls...un viņš uzpeld atkal un atkal.mūsdienās ir grūti atrast savu otro pusīti,savu es otro daļu..bet es patiešām priecājos par tiem,kam iet,kas strādā kopīgi pie attiecībām..un man par prieku man apkārt tādu pāru ir daudz..un daži jau iestūrējuši laulības ostā! :-)
13.11.2011 15:29 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Nav tā ka ik pa laikam, viens bija apmēram pēc gada un otrs pēc 3-4 gadiem kopā, tad viņš man apskaidroja prātu un tos visus gadus pa vidu biju atkal laimīga, viņš mani veda uz filmām uz vakariņām un mēs paceļojām un galvenais mājās vienmēr jutos tik mājīgi kopā ar viņu spēlējām video spēles un smējāmies, skatījāmies filmas, kad tagad tas viss atnāk atmiņā pati nesaprotu kapēc es ļauju kautkam citam novērst manu uzmanību no laimes!!! Aizgāju es tikai pēdējā reizē un paliku pie mammas, palīdzeja arī garās sarunas ar viņu vakaros ;) paldies māmiņai
13.11.2011 21:38 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Un paldies jums visām par labajiem vārdiem, ceru ka visas sapratīsiet cik nozīmīgi ir strādāt tieši pašām ar sevīm, redzēt labo, atcerēties mīļo, un izrunāties ar kādu kam interesē jūsu nākotne nevis ar pirmo kas uzprasa -ko tu tāda skumja- . Es pat saliku uz lapiņas visus labos pasākumus kuros esam bijuši visu ko viņš ir centies darīt manā labā(smieklīgi, bet beigās gandrīz viss ko viņš ir darījis ir priekš manis) pierakstīju visas ballītes uz kurām viņš ir mani laidis, un dīvainā kārtā sanāca trīs reiz vairāk nekā domāju. Teikšu godīgi man bija uznākuši melnie un biju nocietinājusi savu sirdi aiz aizsargmūra, tapēc vairs nespēju saredzēt to ko es jutu kad bijām laimīgi, un tagad es atkal skaidri visu redzu, vairs negribu skriet apkārt, negribu velreiz riskēt pazaudēt mīlestību, negribu lai manu uzmanību novērš pasaulīgie kārdinājumi, negribu riskēt taisīt nākamās durvis ja šajās jau ir viss ko jebkura cita sievite paņemtu bez domāšanas(ja varētu :D) Viņš ir tikai mans, fantastiska sajūta.
13.11.2011 21:56 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man otrādi -- puisis pēc kopā būta gada ir sapratis, ka grib pabūt viens un, iespējams, vispār tās attiecības negrib. pats viņš nekad par problēmām nav mācējis runāt, arī šoreiz nesaprotu, kāpēc tas viss. kaut kādus iemeslus jau varu iedomāties -- viņš ir divus gadus par mani jaunāks un vēl tajā vecumā, kad gribas ballītes un tā, nav vēl ticis skaidrībā par saviem mērķiem u.tml. savukārt es pati zinu skaidri, ka gribu stabilas attiecības, kurām redzu nākotni arī vēl pēc gada, trim gadiem un tā tālāk. + vēl esmu diezgan kontrolējoša pēc rakstura, tam arī noteikti ir liela loma
var jau redzēt, ka viņš pats mocās: izšķīrāmies pagājušonedēļ, bet pēc divām dienām viņš jau grib tās attiecības atpakaļ. sagājām atkal kopā, bet viņš tagad jau atkal saka, ka vajagot pabūt vienam un padomāt
domāju viņam teikt, ka arī no manas puses viss cauri, negribas jau, bet domāju ka tad, ja ņemšu viņu visu laiku atpakaļ, tad nekad arī nesapratīs, ko viņam tās attiecības nozīmē un ko nozīmē palikt bez tām
nezinu, vai daru pareizi. nezinu vispār, ko man darīt :(
13.11.2011 22:12 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Menda, grūti klausīties, tiešām atgādina manējās attiecības pēc pirmā gada, viss ir atkarīgs tiešām no tā cik nopietni vēlas cilvēks dzīvot labāku dzīvi, ja viņš grib tā blandīties pa ballītēm un skatīties uz citām tad tā ir viņa cīņa ar sevi, ja tu redzi ka viņā ir arī tā puse kas vēlas to pašu ko tu, tad mēģini uzjundīt viņā šīs vēlmes jebkādā veidā, mīlestībā un karā nav noteikumu uzzini kurš cilvēks atstāj lielu iespaidu uz viņu parunā ar to cilvēku lai palīdz saprast puisim vai viņš grib niekoties pa dzīvi vai izturēties pret to ar cieņu un sākt dzīvot kā īsts vīrietis nākotnei saviem topošajiem bērniem un ģimenei. Galvenais pati viņam neko neskaidro un neuzspied, kā vienīgi izrādi patiesu mīlestību. Un lai veicas ;)
13.11.2011 23:07 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
paldies, ļoti novērtēju viedokli no kāda, kas pabijis otrā pusē :)
13.11.2011 23:33 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.11.2011
sveicieni
Mans vārds ir Selinna Fred, i am jaunu locekli šeit, šajā vietā, es esmu šeit lai atrastu savu sapni partneris, es apmeklēja savu profilu

un man bija pārvietots uz uzrakstīt mazliet jums. Es esmu viena veida, godīgs, vienkāršs domājošiem sieviete, un es gribētu būt labs

ar Jums sazināsimies. Lūdzu, rakstiet man, izmantojot manu adresi [[email protected]] ērtai communication.I gaidīs

par jūsu atbildi.
Yours in love
Selinnaa
14.11.2011 08:28 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Prieks censties un novēlu jums arī tikt galā ar saviem iekšējiem dēmoniem, lai arī tas nav viegli un dažreiz tikai mazs balts plankumiņš spīd no melnā palaga pār tavu galvu, un kliedz tālumā tā nav pareizi tu taču zini kā ir pareizi un lielais melnais ego skaļi to visu pārkliedz, es zinu ka tā nav pareizi bet man tā gribās, man tā patīk. Un ar laiku jau tāpat atkal atgriezīsies patiesā jūsu daba, labā, nesautīgā, rūpīgā, bet jūs varat tai nedaudz palīdzēt ar labām un gaišām atmiņām, tā man māte pastāstija un tas tiešam palīdzēja, dienu pēc dienas es atcerējos arvien vairāk labos apbrīnojamos mirkļus kurus dalījām, aizgiņāju sliktās atmiņas ja tāda ielēca prātā un pastiprināju tās kur mēs abi smejamies un ālējamies un raudam pie kādas filmas kopā :D un tagad kad esam kopā, es palīdzu viņam veidot pēc iespējas labākas atmiņas, to nekad nav par daudz.
14.11.2011 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ļoti patiesi uzrakstīts. Tā arī ir, sievietes pašas rosina kašķi un aizmirst, cik labi patiesībā ir, jo padzirdējušas kaut ko vai apriebusies rutīna. No malas šķiet, ka esat radīti viens otram un šāda veida mīlestība mūsdienās ir reti sastopama. Izklausīja, saprata un turpināja mīlēt, tiešām brīnišķīgi :-) Lai viss izdodas un Jūs mūžīgi paliktu kopā vairojot prieku un labās jūtas vienam pret otru! :-)
14.11.2011 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits