Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola

 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011

Sveiciens visām! :-)

Nezinu, vai rakstu, lai dabūtu kādu mierinājuma devu, vai vienkārši izkliegt sāpi, taču..

Vai jums nav gadījies tā, ka, šķiet, varbūt esmu tas cilvēks, kam tiesības nav domātas? Ok, man ir tikai 6tā nodarbība un neesmu vēl īsti "piešāvusies" braukšanai, tomēr, ikreiz, kad braucu, daru rupjas kļūdas, tikai dēļ tā, ka `lidoju apkārt domās` un īsti neuztveru, ko instruktors saka. Ne jau tādēļ, ka, redz izdomāju par, kaut ko sapņot, vienkārši, man gremojas tik daudz info, ka tas, kopā ar, kaut ko jaunu, ko instruktors pasaka, saceļ tādu kā putru galvā, ka beigās izdari, kaut ko nepareizi.. Nu, neapzināti, protams! ;-) Piemēram, bija man tāds gadījums, ka ieslēdzu labo rādītāju, jo domāts braukt pa labi, klausījos pie luksofora, ko instruktors teica, un hopc! sāku griezties uz kreiso pusi. Līdz instruktors saķēra stūri rokās, lai grieztos uz labo, kaut kur krustojuma vidū :-D Kuriozāli, bet visādi šādi pārpratumi bieži notiek, nu, ne tik tizli kā šis, taču tomēr.. Pilnīgi raudiens nāk! :'-(

05.11.2011 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 29.01.2009
Čau.
Tu pirms tam biji braukusi? Varbūt instruktoru citu vajag?
Man bijušas 11. braukšanas. Es jau vispār sāku domāt par to, ka visu mūžu varēšu ar automātu braukt. Bet tagad jau tā lieta iepatikusies un viss ok.
Tā kā būs tev arī labi! Ja jau lāci var iemācīt dejot... vai kā tur bija. ;-)
06.11.2011 00:14 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Ieteiktu nomainīt instruktoru. Varbūt ar šo vnk nesanāk sastrādāties, tāpēc laid gar ausīm to, ko viņš saka :)
06.11.2011 00:16 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Nē, pirms tam nebiju braukusi. Bija paskaidrotas tikai pamata lietas, un iemācīts mazliet uzsākt braukšanu..
Nē, instruktors ir ļoti foršs, bet.. es nezinu kā sev ieskaidrot, lai vairāk uz to visu koncentrējos.. Pēkšņi man arī no ieskrējiena joslas briesmīgi bail izbraukt, jo mašīnas blakusjoslā (kas nāk) šķiet, daudz tuvāk, nekā patiesībā. eh! :-/ Trakums.. Bet, nu jā, pareizi vien par to lāci saki. Nu, cerams, ka viss izdosies! Es zinu, ka jāizdodas. Vienkārši, visi vienmēr saka, ka iet uz autoskolu ar prieku, taču man tas ir kā doties pie, nu, zobārsta, piemēram! :-D
06.11.2011 00:18 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Caroline- nē, nē, instruktors tiešām ir labs- pacietīgs, saprotami izskaidro kļūdas, nedusmojas. Vienkārši, man tiešām galvā līdz ar pirmajām nodarbībām ir tik daudz info, ka, it kā klausoties, vienā brīdī galvā jau atkārtoju arī citas lietas, ko viņš teica. Ak dieniņās, es pat nezinu kā, lai, tādu problēmu izskaidro :-) :-D :-D
06.11.2011 00:21 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Grāmatzīme, nebaidies viss būs ok, tikai tam ir vajadzīgs laiks un pacietība.
Man bija 30 braukšanas stundas un vēl papildus braukšana ar paziņām. Esmu bijusi uz tect eksāmenu un 3.reizes īsto eksāmenu jau kārtoju, figūras ir, vēl satiksme, bet negrasos padoties. Arī sāku galīgi no nulles, nezināju kas ir sajūgs, kas logu tīrītājs...
06.11.2011 01:09 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Uh, apple no taviem vārdiem dieva ausī :-D es tiešām esmu izmisumā. Bet, tas, ka nepadodies man uzmundrina. Laikam man arī būs jābeidz iespringt uz to visu, un vienkārši jāiet un jādara! ;-)
06.11.2011 03:47 |
 
Reitings 494
Reģ: 29.01.2009
Grāmatzīme- pamēģini nokoncentrēties! Un tiešām varbūt nomaini instruktoru. ;-)
06.11.2011 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Man tas pats, un tāpēc mācos braukt jau gadu. Ir bijuši jau 2 intruktori, bet vienalga kaut kāds stress iekšā sēž, nespēju koncentrēties, vislaik par kaut ko citu domāju. Tagad meklēju 3. intruktoru. Ceru ka atradīšu labu, un beidzot iemācīšos braukt. :)
06.11.2011 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Nu man personīgi ir tāda sajūta, ka tiesības nav domātas man - kaut kādas neizskaidrojamas bailes man no braukšanas, lai arī tas ir darīts vairākkārt (gan tēvs, gan draugs ir spieduši to darīt), tikai tāpec, ka visām meitenēm tak ir tiesības un man ar vajagot, bet es pati nekad neesmu tās gribējusi, man baigais kaut kāds psiholoģiskais bloks uz to padarīšanu, nezinu, varbūt kāda var izskaidrot, kāpēc jūs gribējāt tiesības un kāpēc jums tas patīk, es šaubos, vai sevī atradīšu jebkad vajadzīgo motivāciju:D
06.11.2011 16:10 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Nīna- suns: Trakums, tik ilgi man to visu negribētos ievilkt, es tiešām ceru, ka būs vismaz kāds klikšķis, lai hopc! un, kaut kā pavērtos spējas uz to braukšanu :-D

Mežāze - man ir pilnībā tā pati sajūta.. Un, galvenais, ka nevienam tā īsti nevar ieskaidrot, ka, iespējams, tiesības nav domātas man. Reāli, agrāk mani mierināja doma, ka jebkurš var nolikt. Paskatoties cik daudziem tiesības. Tagad es vairs nespēju tendēt domas uz tādiem uzskatiem. :-/
10.11.2011 03:37 |
 
10 gadi
Reitings 3201
Reģ: 29.01.2009
Par to ieskrējiena joslu normāli. Sākumā daudziem bail. Pluss vēl tas, ka Latvijā liela daļa šoferīšu ir tik "pieklājīgi".

Un uzskatu, ka tiesības nav domātas visiem. Tu izklausies pēc manas krusmātes (viņa arī nekoncentrējas, skatās apkārt) un brauc vienkārši briesmīgi. Un, iespējams, tu arī esi no tām personām, kam tiesības labāk nedot, bet tas man tāds iespaids no tava piemēra, par to kā tu darīji ar to griešanos pa labi un kreisi..
10.11.2011 05:28 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Man ir bijušas braukšanas kādas 7 laikam.
Un arī gribas visu mest pie malas.
Bet man problēma tā, ka drīzāk neizjūtu mašīnu. Joprojām. Jo noteikumus es izprotu, ausis un acis vaļā, vērtēju situācijas, skatos kā citi brauc un tad vēl bieži pārprasu-tā taču nedrīkst, vai ne?
Bet nu. Man pārāk gribas to rozā plastikāta kartiņu, lai padotos.
(l)
10.11.2011 05:38 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu, ka tiesības nav domātas visiem. Bet nu 6. nodarbība jau nav rādītājs. Ja kādā 50. vēl darītu muļķības, tad gan ir slikti :D
Es arī daudz braukāju, bet tagad braucu ikdienā un braucu labi.
10.11.2011 11:19 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Nu jā, padoties jau arī netaisos! ;-) Domājams, labi var braukt, tikai tad, ja tiešām, tiešām to vēlies un tas ir tāds kā riktīgs mērķis - eju, daru un izdarīšu! man gadījumā tas ir mērķis, bet nav tā stiprā pārliecība, kas ļauj sevi ieraudzīt braucot automašīnā jebkurā vieta un laikā. Šobrīd man sajūtas sniedzas tādā līmenī, ka tiešām gribās to plastikāta kartiņu tikai dabūt. :-D Jo, cik noprotu, tiešām labi tu brauksi tikai tad, ja Tev tas patiks un būs liela vēlme. Bet, ko daru es - līdz ar visām neveiksmēm, uz braukšanu eju tikpat nobījusies kā pie zobārsta. :-D
10.11.2011 11:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits