Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bezemociju radījums

 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011

Sveikas, bija man tāds periods dzīvē, kad bija lielas ciešanas, un laikam kaut kā iemācījos izslēgt emocijas, lai tik ļoti nesāp, bet problēma tāda, ka tagad nespēju ieslēgt viņas atpakaļ. esmu kā koka bluķis, kas neko nejūt,par neko nerūp. es varu darīt pilnīgi visu, kas ienāk prātā bez sirdsapziņas pārmetumiem, no veikala aplaupīšanas mani principā aptur tikai tas,ka ar prātu apzinos, ka tas ir nepareizi un baile, ka noķers un ieliks cietumā, bet ja ļoti vajadzētu aplaupītu un aizmirstu. neesmu spējīga iemīlēties,neviens konkrēts cilvēks man nav vajadzīgs, pat ģimene man īsti nerūp. emocijas, kas man ir, es uzburu pati atkarībā no situācijas, piem., zinu, ka tagad pienāktos būt bēdīgai, attiecīgi arī noskaņoju sevi, bet tiklīdz mans sabiedriskais pienākums būt bēdīgai izbeidzas, es to bez piepūles aizmirstu. nesen izdarīju kaut ko ļoti sliktu pilnīgi bez vainas apziņas. jūtos vainīga par to, ka nejūtos vainīga. daudzi teiktu, ka tā vnk vieglāk dzīvot, bet kāda jēga dzīvot bez emocijām? pašlaik jūtos slikti,jo uzskatu ka esmu pelnījusi justies dranķīgi pēc tā ko izdarīju,bet arī to sajūtu es radu mākslīgi, brīdī, kad man apniks justies slikti, es to atkal pavisam vienkārši izslēgšu. es gribu dzīvot, just, iemīlēties,staigāt apkārt kā pa mākoņiem ar taureņiem vēderā, ciest nelaimīgas mīlestības dēļ, justies vainīga ja esmu nogrēkojusies, raudāt, smieties, ilgoties pēc kāda, karoč es gribu visu, kas jājūt dzīvam cilvēkam, gan priekus gan sāpes.

kā lai atgriež emocijas? kā ieslēgt atpakaļ to, ko izslēdzu? zinu, ka nav tāda formula: dari to, dari šito un karoti medus pa virsu, un drošvien nav arī tāda īsti padoma, ko darīt, bet tas mani nomāc, ka esmu tāds cilvēks, kas ne par ko nerūp, neesmu raudājusi nezin cik ilgu laiku, savtīga? :%27-(

01.11.2011 23:02 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
up
01.11.2011 23:05 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
varbuut tev vajag laiku...

peec attieciibaam/paaridariijumiem vajag apmeeram gadu liidz divus,lai atkoptos pilniibaa...

paseedi,padomaa,kas ir tas,kas tev patiik ,dara laimiigu..

palutini sevi.
01.11.2011 23:23 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Man jau liekas, ka bez vainas apziņas, pārdzīvojuma utt. emocijām dzīvot ir vieglāk. Labi, ja tev ir pozitīvās, un ka pārējās nav. Kā es tā vēlētos...
01.11.2011 23:30 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
jāsaka, ka man ir tas pats. viss sākās no aizpagājušās vasaras, kad tikai strādāju un nesatiku nevienu cilvēku. es iemācijos atslēgt savas emocijas un domāšanu, tikai darīju to, kas bija vajadzīgs un nevairāk.

man tās emocijas atgriežas tad, kad kaut kas stipri, stipri emocionāli ietekmē.

pašlaik ir kārta vēlēšanās pēc kāda cilvēka nedēļai. noteiktam. bet es tik un tā to cenšos apslāpēt.

citi to skaidro ar vienaldzību, bet man ir grūti saņemties un sākt atkal just lietas un emocijas. maksimālais uz nedēļu un tad atkal viss pa vecam.
01.11.2011 23:34 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
grūti tā sēdēt un domāt. pēdējā laika to vien daru, kā sēžu un bezjēgā domāju un jēgas nekādas.
tur jau tā lielākā bēda, ka nav arī pozitīvo, nekādu emociju, NADA, gribu abas gan labās gan sliktās, gribu atkal justies kā dzīvs cilvēks.
01.11.2011 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
es tavā vietā piekāstu visu,nopirktu lēto lidmašīnas biļeti un kaut kur aizbrauktu. VIENA. padzīvotu pie citiem ar couchsurfing un pārdomātu dzīvi.

vai kaitinātu visas savas draudzenes un neizsīkstoši ilgi ar viņām runātu. Tā lūk.

Vajag tev sabiedrību,vajag tevi sapurināt un iedabūt dzīvību.
01.11.2011 23:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tev jau vinas ir. piem, pati teici, ka izjuti bailes veikalu aplaupot.
juties vainiga, ka nejuties vainiga par kaaut ko bla bla...
01.11.2011 23:55 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Cik ilgi tev tā ir? Un pēc kā parādōijās tāda bezemociju būtne tevis vietā? :)

Man arī tā bija. Un zinu, cik drausmīgi tas ir. Pat ne drausmīgi, bet vēl trakāk.
Es ķēros arī pie radikālām metodēm, lai vismaz kaut kas parādītos- neparādījās. Tāpēc neiesaku to. Vienkārši gāja laiks un meklēju veidus kā atgriezt sevī sevi. :)Centos atrisināt to problēmu, atrast patiesos izraisītājus, nevis iedomātos, jo tos iedomātos risinot- nekas nemainījās. Tagad jau jūtu emocijas, bet tā, pietēlojot sev. Lai pieradinātu sevi pie tā atkal. :)
02.11.2011 00:09 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
tā-pati, kāpēc centies apslāpēt emocijas, ja viņas tev ir? es būtu laimīga, ja varētu just kaut ko.
čāča, nevar gluži tā piekāst visu, ir darbs, pienākumi, bet vispār jau gribētos tā. nevienai draudzenei neesmu to izstāstijusi, nespēju viņām teikt, ka esmu bezkaislīga, aukstasinīga sociopāte.
aguciitis-raudupiete , vainas sajūtu radu mākslīgi, lai justos mazliet kā cilvēks. un bailes nav īsti emocija, vismaz ne tādā nozīmē, kā es to domāju. man nav emociju par personiskām lietām, plus vainas apziņa. bet piemēram, ja es redzu ziņās kartējo avarējušo lidmašīnu vai Āfrikā bērnus, kas mirst badā, es jūtu līdzi un pārdzīvoju.
02.11.2011 00:12 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
cloo, pat nespēju pateikt, cik ilgi, bet tā īsti par to sāku domat pēc tam, kad izdarīju to ļoti slikto lietu, un nejutu sirdsapziņas pārmetumus, un tas ir pāris nedeļas atpakaļ. bezemociju būtne radās, manuprāt, sakarā ar vecāku šķiršanos, kas gan bija jau pirms daudziem gadiem, bet tapat ietekmēja, neveiksmīgas attiecības ar puisi, kur tiku nolikta zemāk par zemi, varbūt pat pazemota, kaut kā tā.
kas tās par radikālākām metodēm? man ienāca prata doma noskaidrot, vai ir robeža manam bezjūtīgumam, cik talu es spēju iet bez emocijām, bet tas nozimē, ka man drosvien jādara pāri daudziem cilvekiem, ko īsti darīt negribas, jo ar prātu jau es visu saprotu.
02.11.2011 00:19 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Sveika, vai puisis tevi sita, pastāvīgi krāpa, meloja, nemīlēja, nerūpējās par nākotni, bet tikai izmantoja neko nedodot un rupji lamājās uz tevi? Vai vecāki tev nedeva pietiekami daudz mīlestību un aizvainoja tevi un sita un nelutināja? Kapēc gan tev neaizbraukt pie saviem vecvecākiem uz laukiem ja tev tādi ir un nepadzīvot kādu nedēļu tur, gūt pieredzi no cilvēkiem ar pieredzi kuri tevi pazīst kā raibu suni, ja nav tad varbūt vari iedomāties vēl kādu cilvēku ar visjaukāko sirdi un dzīves pieredzi ar kuru vari parunāties, mamma tētis draugu vecāki, gan jau kāds ir, diezvai sarunas te tev palīdzēs. Tev vajag redzēt cilvēkus kas tevi mīl tādu kāda tu esi, un tā ir ģimene un cilvēki kurus tu pazīsti ilgi un kuri tev nav uzgriezuši muguru lai arī ko tu būtu darījusi un pieņemtu atpakaļ mājās lai arī ko tu būtu sastrādājusi, un tiešām sāc ar sirds izkratīšanu kādam no viņiem, neko nepaturi sevī, tas veido to aizsprostu ap tavu sirdsapziņu.
21.11.2011 00:27 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
es gan labpraat buutu taada. laikam..

21.11.2011 01:17 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Varbūt, vari pastāstīt kādas ciešanas bija, lai zinu kā var palīdzēt..
21.11.2011 01:25 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Jā tu gan laikam nezini par ko tu runā, parastās cilvēku iedomas, ka tas kas ir citam ir labāk, ka zāle citur ir zaļāka. Nu ir jau tā, kamēr neesi bijusi svešumā nemācēsi pateikt : cik labi ir atkal būt mājās. Kamēr neesi uzgriezusi laimei un mīlestībai muguru, tikmēr nespēsi saprast ko tu zaudē. Turies bezemociju radījum, aizej uz baznīcu un sāc ar grēksūdzi tur,mēs vienmēr varam runāt ar Dievu jo viņš ir katrā no mums, vari arī parunāties ar viņu mājās, tad parunā ar tādiem cilvēkiem kas tev ir svarīgi. Izklausās, ka vari būt ļoti jauks cilvēks, tikai sķiet ka esi sākusi iet ceļu kas ir pretstatā ar taviem pašas uzskatiem, ja tev nebūtu emociju, tad tu nerakstītu SLIKTO lietu, viņas ir tur aiz tā mūrīša, nojauc viņu,un ļauj lai tev palīdz, neesi iedomīga.
21.11.2011 01:34 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
nē, it kā jau viņš pret mani izturējās labi, tā bija vairāk tāda kā neapzināta emocionāla vardarbība, kur es esmu nekas, neko neprotu, esmu nepareiza, nevērtīga utt. bet tai pašā laikā it kā mīlēja mani, ej tu saproti
vecāki mīlēja un nedarīja pāri, kaut gan man bija tikai tēvs,māti esmu atguvusi tikai kādus pēdējos piecus gadus, nav jau man tas stāsts tas ļaunākais, bet biju ļoti emocionāls bērns, kas visu uztver saasināti. un tajā laikā, kad šķīrās vecāki, man bija ļoti grūti, laikam varētu teikt trauma uz mūžu.
roozīgā. 8) tici man, tu negribi tāda būt, tas ir briesmīgi, kāda jēga dzīvot ja neko nejūti?
21.11.2011 01:38 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Izlasi visu ko es tev ieteicu, izklausās ka esi lutināta ar mīlestību, ja draugs tevi ir mācijis tas nenozīmē, ka viņš tev ir vēlējis sliktu, varbūt viņš neapzinājās ka tā nevar pret sievieti kuru mīl, ka viņa ir jāmīl tāda kāda ir, varbūt viņš tikai mācās mīlēt, tā ir liela māksla un mums visiem tā jāapgūst soli pa solim. Un ģimene tevi arī ir mīlējusi, starp citu kapēc tavi vecāki šķīrās, vai kāds tika krāpts? Un vai tev ir brāļi vai māsas un kādas ir attiecības ar tiem? Visas attiecības ir jākopj, kā tu tagad veido attiecības ar savu ģimeni? Visu dari caur mīlestību un parunājies ar kādu no ģimenes vai kādu kuru uzskati kā ģimeni, un parunā tā kā te tu runājies, interneta portāls nav īstā vieta kur risināt šādas problēmas, dzīve, cilvēki apkārt, tā ir īstā vieta kur tilt atpakaļ pie jūtām, tur, kur viņas tu noslēdzi. Ieskaties acīs šiem cilvēkiem, sajūti ka viņi mīl tevi, tādu kāda tu esi.
21.11.2011 02:05 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
jā, laikam jau esmu lutināta ar mīlestību, bet šķiet ka nespēju novērtēt visu labo, kas man dzīvē ir, vai arī man tas vnk nerūp. ir grūti savas problēmas risināt dzīvā dabā, šeit tas ir vieglāk, jo esmu anonīma, bet dzīvē man būtu jāļauj cilvēkiem mani redzēt tādu, kāda esmu ar visu slikto, ko esmu izdarījusi.
Dievs man nav īpaši tuvs, nespēju ticēt kaut kam, ko neredzu, nedzirdu un nav pierādījumu, ka tāds ir, kaut gan varbūt ka tas ir risinājums. ja Dievs eksistē, tad viņš ir ļoti netaisnīgs.
vecāki šķīrās, jo mans tēvs bija tāds pats ka mans bijusais draugs, kontrolējošs, nejauks, valdonīgs utt, plus vēl krāpšanas pa labi un pa kreisi, neticu laimīgām attiecībām, pie tā vainoju vecākus. ir brāļi un māsas, attiecības labas, bet nesazinos pietiekami bieži, jo varu tīri labi iztikt nez viņiem, kas ir ļoti negodīgi no manas puses, jo divi no viņiem vēl ir mazi, un viņiem mani vajag, bet es nespēju rūpēties par viņiem pietiekami.
it kā runājos ar savu ģimeni, bet vienmēr paturu atkāpšanās iespēju, nekad nepasaku visu patiesību, tikai daļu, lai viņu neredzētu, cik vāja patiesībā esmu, un ka man vajag palīdzību.

pārlasīju, ko uzrakstīju, un sapratu, ka mana dvēsele un galva ir 'f*cking train wreck'. bāc, moš psihologs var līdzēt.
21.11.2011 02:21 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
P.S. Ja tu dzirdētu manu stāstu , tad saprastu ka tev ir diezgan labi, tikai pati no visa atsakies. Man bija dzīvē tāds posms kur es varēju sāpināt cilvēkus vienu pēc otra, nelabprāt atceros, bet guvu daudz smagas mācības, bez kurām varētu arī īstenībā iztikt. Varbūt es varētu pat atkal saņemties un to izstāstīt, bet tas ir pārāk garš lai to rakstītu te. Un beigās pasaule kļuva arvien aukstāka kad es biju auksta pret pasauli un redzēju ka ir tikai daži cilvēki no kuriem vēljoprojām nāk siltums, tad es sāku lūgt daudzas piedošanas, atzīties ko esmu sastrādājusi, stājos pati savas tiesas priekšā, un kopā ar patiesību sāka birt asaras un puisis, kurš mani mīlēja turēja mani cieši sev klāt un ģimene uzklausija ar nodurtām galvām bet piedeva un es daudz ko sapratu un atkal sāku just, sapratu, ka pati biju nogrizusi visus vadiņus, kas man piegādāja mīlestību un mani mīļie tos laipni pievienoja atpakaļ. Un dzīve iegriezās atkal pareizajā virzienā.
21.11.2011 02:32 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
ļoti ļoti labprāt dzirdētu tavu stāstu, ja ir vēlme,uzraksti man uz e-pastu, [email protected] :)
man bail, ka cilvēki man nepiedos, ka uzskatīs par slikti cilvēku, un man nepatīk būt vājai, negribu lai citi zin, ka esmu vāja.
21.11.2011 02:39 |
 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Labi apsolu, ka uzrakstīšu. Ja tev ir svarīga tava nākotne, tad tu iemācīsies mīlēt un atgūsi savas jūtas, neviens cits nav vainīgs, kā tikai tu pati, tu esi savas dzīves autors, un sāksim ar pirmo soli atpakaļ pie mīlestības, tāpat kā tu spēri pirmo soli, kas tevi noveda tur kur tu esi tagad, bet nekreņķējies, viss būs labi.
21.11.2011 03:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits