Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

UK

 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011

Sveikas, Dāmas :)

Ka jums klājas šajā vēsajā vakarā?

Man burvīgi. Jo dzīvoju domās par rītdienas ceļojumu ;)

Tad nu tā. Sakiet, lūdzu, kādas ir cenas UK salīdzinājumā ar cenām LV? Gan apģērbam un aksesuāriem, gan pārtikai un smaržām.

Labunakti tām, kas dodas čučēt ;)

27.10.2011 02:06 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.08.2011
Principā tādas pašas kā pie mums veikalos, taču ir veikali, kuros ir lētākas cenas, kā piemēram, Primark. Ja zin vietas, tad var iepirkties lēti, taču lielveikalos parasti ir līdzīgas cenas, dažkārt pat dārgākas.
27.10.2011 02:21 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
pārtiku pērku Sainsburry, olas Iceland, jo tur kvantumā diez gan lētas, bet Aldi ir vislētākais ;-)
Apģērbi tādās pašās cenās kā LV, ja vien netrāpās uz atlaidēm. ;-)
Smaržas, kad atlaides ir, tad var dabūt lēti. :-)
27.10.2011 02:24 |
 
Reitings 164
Reģ: 27.08.2009
Apgērbam, aksesuāriem (ja vien nav runa par zeltu un sudrabu utml., jo tie LV ir ievērojami lētaki)- es teiktu ir nedaudz zemākas cenas kā LV - bet izvēle daudz daudz lielāka. Par apaviem - var atrast lētus, bet tad arī būs nekvalitatīvi, jo labi apavi UK ir dārgāki kā LV. Pārtika - noteikti dārgāka, varētu pat teikt, ka ievērojami dārgāka, ja vien nepērk visu galīgi no lētā gala. Smaržas - apmēram tas pats kas LV - ja vien nav atlaides, kā te iepriekš minēja.
Vispār par iepirkšanos UK varu teikt - man patīk, ka ir liela izvēle un ļoti bieži ir visādas akcijas veikalos - tieši šobrīd arī ir daudzos veikalos atlaides un dažos jau ir ziemassvētku piedāvājumi un akcijas.
27.10.2011 03:24 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Paartiku parasti peerku Aldi,Lidl,Asda(jo tieshi pie pashas maajas).Apgjeerbu izveele sheit tieshaam ir ljooooti plasha. Man patiik citreiz ieiet charity veikalos,tur nereti var atrast labas lietas.:) Cenas ir atkariigas no brenda,piemeeram,ja pirksi apgjeerbu Primark-buus leeti,bet kvalitaate nav laba.Uz atlaideem labi var iepirkties H&M ,topshop,river island-tie taadi,kas man patiik.
27.10.2011 03:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
vispār lētākais ēdiens ir Lidlā,īpaši gaļa. Nu labi pufabrikātu saldētās gaļas ir lētākas Icelandā. Lēti apavi ir shoozonā,bet kvalitāte sūdīga. Primarkā lētas drēbes,bet ne visām ir slikta kvalitāte,ja māki atšķirt labu drēbi no sliktas,var arī tur kko nopirkt.
Ir tādi veikali kā piemēram newlook ir specjāli veikali,kur pārdod vecās kolekcijas,kur ir lētāk protams. Tad nu pārējie veikali jāpēta pašai,kur ir atlaides,kur nav utt. :-)
27.10.2011 03:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Dāzrzeņus,augļus var pirkt tādos mazajos veikalos,kam ārpusē ir savs stends. Piemēram viena bļodiņa par mārciņu. Dzirdēts,ka dārzeņi arī Aldi ir lētāki,nekā citur. :-)
27.10.2011 03:48 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
paldies liels :))
27.10.2011 04:00 |
 
Reitings 78
Reģ: 30.09.2011
Bredndotas drebites letak var nopirkt te tk max,bet ir jarokas lai ko tiesham sev shiku varetu atrast!Apavus,tadus ka botinjas Nike,Puma labak pirkt Sport Direct letak noteikti ka lv ari briva laiku terpinju var tur atrast par saptaisgu naudinju!Smarzas noteikti te ir letakas ka lv jo cenas lav smarzam ir astranomiskas!Rotas lietas gan neiesaku pirkt sheit uk ja vien cena nav pari 100 jau vien par maziem auskarinjiem,jo sheit parsvara ir pustais zelts kas plist uz nebedu,pati jau esmu saplesusi kadas 4 rokas spradzes un nekadu makslu pat nevajag pietiek netisham uz vinju kautkur uzzspiesties parspiezas posminjsh dazreiz taja vieta salocas un visss saplisis!Ta pat ari auksarinji divreiz ieliku un iznjemu rinjkjihsu un viss auskars parluza!
Par partiku!Galja labakas kvalitates ir Sainsbery,auglji un darzenji man labak patik Lidl,uz ielas tais mazos vekalinjos neperku augljus mashians visue dienu brauc garam tur noteikt ne tas vien tais augljos ir iesucies!
Vienigais ko 5 gadu laika neesmu atradusi ir tiesham garshigi kartupelji!
27.10.2011 13:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits